Şimdi Ara

splinter cell double agent aldım cd key cıkmadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • splinter cell double agent aldım cd key cıkmadı orjinal ama cd key yok nasıl cd key alablirim sitesinden felan alabilirimiyim

• Bkz: Kitapçık. Yoksa, Ubisoft'un yetkili koluna mail at, cevap gelmezse forumlardan baskı yap. Sonuçta elindeki resmi kopya ve her türlü hakkında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimePiggy

Bkz: Kitapçık. Yoksa, Ubisoft'un yetkili koluna mail at, cevap gelmezse forumlardan baskı yap. Sonuçta elindeki resmi kopya ve her türlü hakkında var.

nasıl yolayacam nerden yolayacam bilgi verirmisin yardım edersen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 18 Ocak 2010; 22:10:19 >
  • Kitapçığa bak diyorum ya da kapağın arkasına.

Zaten serial'ın kitapçık üstünde olması lazım.
  • halletim yetkili tıglon firmasıymıs aradım
  • kardeş cd key yazrmsn bnmde ihtiyacm vr cd keye bn netten indirdm oyunu onn içn arıyorum ama hç br yrde bulamdm rıca etsm paylşrmsn CD-KEY 'i SpLİNTER CELL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan1005

kardeş cd key yazrmsn bnmde ihtiyacm vr cd keye bn netten indirdm oyunu onn içn arıyorum ama hç br yrde bulamdm rıca etsm paylşrmsn CD-KEY 'i SpLİNTER CELL

Şaka yapıyorsun sanırım adamın orjinal oyunu var
  • quote:

kardeş cd key yazrmsn bnmde ihtiyacm vr cd keye bn netten indirdm oyunu onn içn arıyorum ama hç br yrde bulamdm rıca etsm paylşrmsn CD-KEY 'i SpLİNTER CELL

yok artık adam okadar parayı zaten cd key e veryor.
  • quote:

• DVD in üzerinde ya da kapağın iç kısmında yazar. Kapağın arkasında yazmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

DVD in üzerinde ya da kapağın iç kısmında yazar. Kapağın arkasında yazmaz.

1 yıl olmuş neredeyse şlaksdşlaksd Kapağın arkası derken, dvd'nin arkasını kastetmişimdir muhtemelen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.