Şimdi Ara

SPARKLE 9600 GT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gün önce vatan bilgisayardan 9600GT 512MB GDDR3 256BIT ekran kartı aldım bu kartı daha önceden almış ve kullanan arkadaşların önerilerini alabilir miyim acaba?

• keşke MSI nin oc versiyonunu alsaydınız hem daha ucuz hemde daha performanslı.
  • ne önerisi? almışsın kartı artık güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: masajah_rataj

arkadaşlar 2 gün önce vatan bilgisayardan 9600GT 512MB GDDR3 256BIT ekran kartı aldım bu kartı daha önceden almış ve kullanan arkadaşların önerilerini alabilir miyim acaba?

Hocam selamlar. Bence iyidir. Eğer bi sorun yaşamıyorsan güle güle kullan derim hayırlı olsun. Ben de 9600gt almayı düşünüyorum vatandan , fiyatı ne kadardı acaba? Bi de benim 2 kredi kartım var ödemeyi bu iki karta bölüştürüp taksit yapıyolar mı ikisine de (örnek:1 ekran kartı 250 olsa 130 u bir karttan 120 yi diğer karttan çekip bunlara taksit yaparlar mı bu konu hakkında bi fikrin varsa çok sevinirim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emperor1907

quote:

arkadaşlar 2 gün önce vatan bilgisayardan 9600GT 512MB GDDR3 256BIT ekran kartı aldım bu kartı daha önceden almış ve kullanan arkadaşların önerilerini alabilir miyim acaba?

Hocam selamlar. Bence iyidir. Eğer bi sorun yaşamıyorsan güle güle kullan derim hayırlı olsun. Ben de 9600gt almayı düşünüyorum vatandan , fiyatı ne kadardı acaba? Bi de benim 2 kredi kartım var ödemeyi bu iki karta bölüştürüp taksit yapıyolar mı ikisine de (örnek:1 ekran kartı 250 olsa 130 u bir karttan 120 yi diğer karttan çekip bunlara taksit yaparlar mı bu konu hakkında bi fikrin varsa çok sevinirim)

yapıyolar dostum... bi kartan belirli miktar çekip taksitlendirip diğer karttan gene kalanını çekip onada taksit yapabiliolar... hatta ürünü değiştirirken üstte fark alacakları zaman onu bile taksitlendirebiliyolar

• Ticarette her yol mübah. Teşekkürler dostum...
  • dostum ben vatandan 430w ile birlikte kartı (250ytl) toplamda 340 ytl 5 taksit ile aldım uygun geldi bana
  • quote:

dostum ben vatandan 430w ile birlikte kartı (250ytl) toplamda 340 ytl 5 taksit ile aldım uygun geldi bana

Teşekkür ederim dostum. Dediğim gibi benim Tek bir kredi kartında 340 lira civarı bir limit yok malesef iki kredi kartına böldürmek mecburiyetindeyim. Novalgine_plus arkadaşım bunun yapılabildiğini söyleyince rahatladım valla. Bakalım Ağustos ayında alacağım inşallah. O zaman göreceğiz. İnşallah bir zorluk çıkarmazlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.