Şimdi Ara

Sözleşme Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. TTNETle 2 yıllık yapılan sözleşmenin son günü bugün. İnternet sözleşmesi aboneliğimizi bitirmek istedğimizde bunun olamayacağını ev telefonununda 7. aya kadar süresi olduğunu söylediler. Bide internet sözleşmesi bittiği için ben normal ödedğim fiyatın üstüne 20 liradan fazla fark ödeyeceğim. Bu nasıl bir olay ? Ne yapmam gerekli ?

• 4everamazan kullanıcısına yanıt
    ttnet alo mu kullanıyorsunuz? Sanırım sorun internet ve telefon taahhüt zamanlarının farklılığından kaynaklanıyor. İstemediğiniz bir hizmeti zorla satmaları saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 4 Mart 2016; 12:29:19 >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Vlla bende anlamadım. Bir daha arayıp konuşucam. Ben internet sözleşmem bitiyor sonuçta interneti kapattırmaya kalkıyorum kapatamıyorum.Telefonla sözleşmem var diye :S Onunda bitmesine 4-5 ay var. O4-5 ayın telefon ücretinin cezasını ödeyip komple çıkamazmıyım acaba onu soracam yoksa bana internet ücerti ödetecek 20 lira farkla.
    Cayma bedelini ödeyip istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. ttnet alo internet aboneliğine bağlı bir hizmet olduğu için böyle bir şey söylemiş olabilirler. telefon ve internetiniz tek fatura olarak mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 4 Mart 2016; 12:51:25 >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Evet telefon ve internet tek fatura geliyor. Şimdi caymaya kalksam. Bana internet içinde mi para kesicek ?
    ttnet alo internet aboneliğinize bağlı olduğu için interneti iptal ettirirseniz telefon taahhüdü bozulmuş olacak ve sadece telefon için cayma bedeli ödeyeceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.