Şimdi Ara

Soyulan direksiyona ne yapmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MeganeII Authentique aracım var. Yazdığım gibi versiyon düşük olduğu için deri direksiyon olmamasına rağmen direksiyon soyuldu.

Aracımın direksiyonu kaba olduğu için kılıf takıp iyice hantal görünmesini istemedim. Yeni direksiyon için 450TL dendi, deri kaplatmak için 200TL dendi.

Bunun daha uygun ve daha iyi bir çözümü var mıdır?

Bilen arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum.

• Deri kaplatmak en mantıklısı. Benimkinde de soyulmalar var deri kaplatacağım bende.

Daha uygunu forumda bir arkadaş deri ceketten direksiyonu kaplamıştı ona göre yapabilirsiniz.7

http://forum.donanimhaber.com/m_71220620/mpage_2/tm.htm
  • Deri kaplatılabilir. Kendiniz de yapabilirsiniz.

• abi kaplatma yapmazsanizda 19-20 tlye direksiyon kiliflari var idare eder mi sizi bilmiyorumda alternatif olabilir bir bakin isterseniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Deri kaplatılabilir. Kendiniz de yapabilirsiniz.

hocam varsa bu ürünün linkini alabilirmiyim. . . .

• florya şenlikköy sanayi de 150 tl
  • Yeni direksiyon en mantiklisi.

Cikma bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle çıkma direksiyon tercih ederim ama kolay bulabileceğimi sanmıyorum.

Elle dikilen deri kılıflarında çok zor dikildiğini söylediler. Herhalde yine en iyisi deri kaplatmak olacak. Zira benim istediğim hem karnım doysun hem pastam dursun modeli bir çözüm yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Kesinlikle çıkma direksiyon tercih ederim ama kolay bulabileceğimi sanmıyorum.

Elle dikilen deri kılıflarında çok zor dikildiğini söylediler. Herhalde yine en iyisi deri kaplatmak olacak. Zira benim istediğim hem karnım doysun hem pastam dursun modeli bir çözüm yok sanırım.

sonradan yapılan işçilik orijinali kadar hoş durmuyor birde ton farkı oluyor şu ilanı incelemenizi tavsiye ederim
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-sifir-gibi-mais-mali-renault-megane-deri-direksiyon-128555020/detay

• alcantara deri yaptırsanız hissiyat güzel olur ama fiyatı bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.