Şimdi Ara

Söylenti: PlayStation 4 Slim'in Görüntüleri Sızdı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox slim ile karşılaştırdığımda Xbox daha şekil duruyor. Slim yap dedikte PS4'ün aynısını küçült demedik ki. Daha hoş bi tasarım yapsaydın bari. Tasarımını ben beğenmedim. PS'den daha şekil bişey beklerdim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

abi bu saatden sonra slim milim yemem ps4 neo akar ayriyeten 2018 de ps5 e hazir olun

2018 de PS5'e hazir mi olalim? 19 da da PS6 cikar o zaman

bundan sonra böyle ps al 10 sene kullan devri bitti ,,,,,,2017 scorpio ciktiginda sony bakacak mi saniyonuz ,ps4 neo VR odakli cikiyor yani 4k 60 fps gücde degil onun icin ps5 cikacak bir yere yaz unutma ,hakliymissin diyeceksin bana
  • Oldukça şık yine, tasarım olarak Sony işi biliyor.

• oyun hamuru gibi olmus :) resimlerden anladigim kadariyla hdd yi alt tarafa tasimislar ust taraf incelmis..halbuki gereksiz bir hareket olmus zaten standart ps4 gayet şık bir konsol..gerci resimler fake gibi duruyor yani hamur malzemesi gibi kabartilmis ilginc bir konsol olmus :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya çirkin olmuş. estetikten yoksun. alelacele bir kutu yapıp içine sokmuşlar gibi duruyor. ps4 ün tasarımı güzeldi eğer gerçekse tasarım olarak ileriye değil geriye gidiş var demektir. son zamanlarda microsoft'un politikaları iyiyken sony'nin politikaları kötü malesef. gerçi bu kötü tasarım tüketici için iyi olur kimse ps4 den bu ucubeye geçmek istemez heralde slim çıkıncı yeni model diye dayanamayıp geçenler oluyordu.
  • Güzel ama Neo arefesinde kim gidip slim alır ki bence mantıksız.

• Tasarım olarak fena değil. Önemli olan performansı ve soğutma sistemi. Hele bir tanıtılsın bakarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cccaaannn313162 C kullanıcısına yanıt
    Optik yoksa ben kaçar... optik üzerinden dss2 takıp kulaklık kullanıyorum, optikten ses çıkışı kullanan çoğu insanı uzak tutacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 22 Ağustos 2016; 9:54:55 >
  • mehmetalpertr kullanıcısına yanıt
    Ya hepsi tamam da kontrolcüde PS4'ü Xbox'dan iyi demek çok zor bana göre. Yerleşim ve hissiyat olarak kontrolcü yönünde piyasadaki açık ara en iyi kontrolcü Xbox'da. 360'dan Xbox One S'e kadar bu böyle. Elite olayıyla da aştılar işi zaten. İyi olan bir şeyi neden değiştirsinler ki Allah aşkına. Sırf yazı çok görünsün diye yazmışsın.
  • Aynısının küçüğünü yapsaydınız keşke ya, PS4'ün tasarımı çok iyiydi.Buda bir o kadar kötü olmuş bana göre. Belkide Neo daha güzel gözüksün diye böyle yapmışlardır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı "basit" olmuş
  • Allah bu xbox ve sony fanboy cocuklarinin belasini versin. Sizin gibi yasami degersiz insanlar yuzunden suranin geldigi hale bak. Ulan kucucuk yasinizda bu kadar kor gibi birseye baglaniyorsunuz. Sizin akliniz duracakken bedeniniz buyuyunce ne olacaksiniz cok ilginc. Panayir alani gibi oluyo her haber sizin yuzunuzden
  • Tasarım fena değil ama neden 500gb hafızası var yine? Yeni model olduğu için normal ps4 yerine alıcı çekmesiiçin 1tb olmalıydı.
  • Demekki neo ya daha cok zaman var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thy666

Ya hepsi tamam da kontrolcüde PS4'ü Xbox'dan iyi demek çok zor bana göre. Yerleşim ve hissiyat olarak kontrolcü yönünde piyasadaki açık ara en iyi kontrolcü Xbox'da. 360'dan Xbox One S'e kadar bu böyle. Elite olayıyla da aştılar işi zaten. İyi olan bir şeyi neden değiştirsinler ki Allah aşkına. Sırf yazı çok görünsün diye yazmışsın.

futbol oyunlarında ps kontrolcüsü herzaman en iyisi oldu diğer oyunlarda ise haklısın xbox one kontrolcüsüde futbol için çok vasat öyleki r1 l1 tuşlarına basıp basmadığını anlamıyorsun çok sertler

• Bana çok basit geldi. Fat hali daha şık ve güzeldi.

• o asimetrikliği Görür görmez "ya hoffffff" oldum yav yiter anam yiter anamız ağladı be insafsızlar güçlü bi konsol çıkarın da alalım be

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Eski tasarım daha iyi, bu tartı'ya benzemiş biraz.

• Eski hali çokda büyük değildi ama buda idare eder tasarımı kötü diye xbox one s seçerdim diyen arkadaş dışarda sanki yanındamı taşıyacaksın
  • beyler evde FHD tv var . şimdi bu neo yu almamın benim için bir artısı yok değil mi ? sponuçta 4k içeriği kullanma dururmum olmayacak .

bir de slimde 4k vs muhabbetleri olmaz ve fiyatı da normal ps4 e yakın olursa ısınma sorunu olmadığını düşünürsek normal ps4 yerine bunu almak mı daha mantıklı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.