Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eiskent Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.436
Cevap
473
Favori
1.646.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

quote:

Bende bugün LG NB3530A aldım, 295 TL ye denk geldi. Bakalım umarım performansından memnun kalırım.

Hocam bu fiyata nerden aldınız bu cihazi çok uygun fiyata almissiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_95182660/f_//tm.htm#95182660

Sıcak fırsatlara eklemişsiniz. Alacak olanlara hayırlı olsun,319 tl çok iyi fiyat.

Lg Türkiye garantili mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 25 Temmuz 2014; 21:59:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG'nin soundbarları fiyat-performans olarak çok iyi. Daha önce de bu konuda anlatıldı. Kimse bu aletlerden 5+1 surround performansı beklemesin. Ben de LG 3531 kullanıyorum ve çok memnunum. Ses kalitesi gücü dairede oturanlar için kesinlikle yeterli.

Tabii ki yer sorunu yaşamayanlar ve en az 2000 TL bütçesi olanlar hiç soundbar bakmayıp direkt AVRli sistemleri araştırsınlar
  • sentethique S kullanıcısına yanıt
    Selam biraz geç bir cevap olacak belki de çözmüşsündür bie ama ben yine de yazayım. DTS vb. yayınlardan tam randıman alman için soundbarı direkt ses kaynağına bağlaman gerekiyor. Yani Digiturk recevierına ya da ps3'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

quote:

quote:

Bende bugün LG NB3530A aldım, 295 TL ye denk geldi. Bakalım umarım performansından memnun kalırım.

Sıcak fırsatlara eklemişsiniz. Alacak olanlara hayırlı olsun,319 tl çok iyi fiyat.

Lg Türkiye garantili mi?

SOUNDBAR [ANA KONU]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

quote:

quote:

Lg Türkiye garantili mi?

SOUNDBAR [ANA KONU]

Sizin adınıza sevindim, tekrar iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

merhaba arkadaşlar

affınıza sıgınarak bır soru sormak ıstıyorum tum safları okudum ama tam tatmın edıcı bır acıklama yorum goremedım..
    bende soundbar alacagım fakat henuz televızyon almadım televızyondan once ses sıstemı sıkıntımı gıdermek ıcın alacagım onuda laptopda kullanmak ıstıyorum.. laptopa bluetooth uzerınden baglantı yaptıgımda sıkıntısız tum seslerı verırmı? yanı mp3 fılm oyun ve wındows un kendı seslerı? tv alana kadar laptopda bu sekılde kullanmak ıstıyorum, bu sekılde kullanabılıyormuyum?

Tüm sesleri alırsınız. Bluetooth dan tanıtınca cihaz harici hoparlör olarak görünecek. Bağlan dediğinizde tüm sesler laptopun hoparlörü yerine soundbardan gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz76 -- 26 Temmuz 2014; 17:07:33 >
  • Yorumlara bakarak 5+1 ses sistermimi satarak birtane saundbar sistem sahibi oldum. Evdeki kablo karmaşasından beni kurtardı.
  • quote:

Samsung HW-H450 nasıl bir cihaz kullanan var mı lg nb3530a ya göre

Bir sonuç elde edebildinmi hocam bende bu ürünle ilgileniyorum.
  • Soundbar bluetooth üzerinden çalışıyor. Bende LG LM765S model var. Onda blutooth yok. Dongle gibi birşeyle calisir mi?
  • Selamlar,

Lg nb4540 alacakken , samsung hw h551tk aldım. Teşir ürünü olarak 900 tl ye aldım. Evde bluray transformers izledim. Sonuç hüsran. Bas sesleri çok iyi hatta lg yi cebinden çıkarır. Fakat ben biraz fazla kaptırmışım ki çevresel ses beklentimi hiç karşılamadı. 3d sound ile ses derinliği fena sayılmazdı ama yinede beni tatmin etmedi. Aldığım yere, saturn e iade ettim. Ses konusunda uzman birisiyle konuştum. Soundbardan çevresel ses alamazsın dedi. Lg nin 4.1 soundbarını alsam dedim. H551tk yı beğenmediysen hiç alma dedi. Profesyönel gerçek 5.1 ses sistemi olmadan çevresel ses zor muş. Kablo filan uğraşamam dedim. En iyisi lg nb3540 ı aliim bari en ideali o dedim. İlla soundbar alıcaksan harman kardon al dedi ve sb10 u gösterdi. Teşir ürünü olarak, 600 tl ye aldım . bittimi bitmedi, buna birde amfi lazımmış. Denon avr-1513 ü de aldım. Oda teşir. Toplam 1200 tl ye sessistemini kurdum. Şu an transformers ı izliyorum çıkan ses h551tk yı 10kere cebinden çıkarır. Çevresel ses olarak yine çok tatmin edici değil ama soundbar lara göre çok çok iyi. Heleki basları felan anlatamam. Amfi tam pro bir anfi, istenirse aparatla kablosuz olarak hoparlör takılabliyor.
    Neyse uzun lafın kısası sounbar a fazla para bağlamaya değmez bence. 3540 iyi birseçim olabilir.
    Böylebir seti bana kazandırdığı içinde burdan. Tekrar teşekkürler..

• Arkadaşlar LG 49UB850v televizyon alacağım her yerde 3999 tl ayrıca kablo ilr uğraşmak istemiyorum bar sound system olarak LG NB4540 düşünüyorum 2 si toplam da 5.000 tl tutuyor ama teknosa kampanya yapmış şu anda 2 si 4700 tl ayrıca 470 tl de indirim çeki veriyor
    Ne diyorsunuz ? 4540 kullanan varsa tavsiye eder mi pazar günü alacağım acill lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam,

Yukarıdaki yazımı okuduysan.ve yinede soundbar istiyorum diyorsan.
    Tv fiyatını Bilmeden söylüyorum, kaçırma al.

• argento76 A kullanıcısına yanıt
    her şekilde sound bar ses performansı tv hoparlöründen iyi... almamak için sebeb yok... woofer varsa bass performansıda iyi oluyor... tek sorun pahalı kalması...

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Soundbar bluetooth üzerinden çalışıyor. Bende LG LM765S model var. Onda blutooth yok. Dongle gibi birşeyle calisir mi?

Bağlantıyı optik kablo ile yapacaksınız. En kaliteli sesi o şekilde alırsınız zaten. Ben 760s kullanıcısıyım, dongle falan denemedim, olacağınıda sanmıyorum.

Bluetooth ile ses kalitesi çok düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

quote:

Samsung HW-H450 nasıl bir cihaz kullanan var mı lg nb3530a ya göre

Bir sonuç elde edebildinmi hocam bende bu ürünle ilgileniyorum.

Ben de merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

her şekilde sound bar ses performansı tv hoparlöründen iyi... almamak için sebeb yok... woofer varsa bass performansıda iyi oluyor... tek sorun pahalı kalması...

Merhaba evet okudum ve sound bar dan vaz geçtim LG BH9530TW İLE LG BH9630TW ARASINDA KALDIM :( arasındaki fark sadece ses yüksekliği mi kalite de var mı ? Eğerki sadece ses yüksekliği değilse hemen 96 yı alacağım yarın tv ile birlikte
    Ayrıca tv de en son çıkan 4k 3d Uhd LG 49UB850

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gariban_Kuyumcu -- 2 Ağustos 2014; 1:46:20 >
  • Gariban_Kuyumcu G kullanıcısına yanıt
    9630 4K destekliyormuş... ses çıkış farkı hissedilir bir fark değil...

• LG 55LM640S televizyonum ve 140 cmlik bir tv sehpam var. Tv yatay olarak 125 cm geliyor. Sizce bu soundbar (LG NB3530A) 55" tvye küçük gelir mi ?
  • HW-F355 bu ürün ansıl arkadaşlar 199 tl değermi günlük evde kullanılacak.Çok fazla seste önemli değil yüksek ses açamiyoz zaten evde :) Kimse yoksa evde tabi açıyoruz ama :)
  • Arkadaşlar Ankaradan ya da şehir dışından lg soundbarini satmak isteyen olursa bana pm atabilir

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.