Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kimnotyze1983 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
33.433
Cevap
472
Favori
1.646.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sabredin servisi bekliyin.üst mesajlarda servis geldiğinde hdmi ın arızalı olduğu tespit edilip ürünün iadesine karar verildiği yazıyordu.böyle bir durumla karşılaşırsanız ne yapacaksınız

• cce kullanıcısına yanıt
    Valla öylede açtım , taktım. Bir sorun görünmüyor şimdilik.Samsung tv Q-Semphony olayı hoşuma gitti. Karasal yayınlarsa konuşma sesleri daha iyi duyuluyor. Bilmiyorum sesi bozduğu yerler var mıdır? Siz kullanıyormusunuz?
  • saitates kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın

Bende sony tv var 990c ile kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

İnternet yerine yerel Samsung bayiilerini arayın, ellerinde stok oluyor. Ben bugün aldım. 15-16 bin adası denk gelir kesin.

Bugün birkaç bayi aradım, birinde buldum, q800c aldım, teşekkür ederim

• LEO MD L kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne verdiler sorması ayıp?:)
  • arkadaşlar q700c aldım ama wifi bağlayamadım bluetooth bağlanıyor tv ye tv samsung 65q70 model tv ve wifi desteğide var.

• Wifi bağlamak doğru değil içinden hdmi kablo çıkmadı mı
  • cem650 kullanıcısına yanıt

Neden WiFi ?  

• sadays S kullanıcısına yanıt

Çıktı evet,

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Fiyat ne verdiler sorması ayıp?:)

Nakit 16bin

• lostangel kullanıcısına yanıt
    Bende 65c745 var. xbox var 144 olan hdmi da bağlı,tivibu var oda 120hzden bağlı . Tcl x937u kullanıyorum. Cec özelliği olarak soundbar ile bağlı birbirine ama dediğiniz gibi ses problemi olmuyor her halükarda tvnin kumandasından ses ayarlama yapabiliyorum. Bir ara güncellemeden sonra sanırım ses ayarları otodaydı ses gelmez oldu ben passthru yaptım tv üzerinden düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Çıktı evet,

Onunla bağlayın sanırım siz wireless atmos yapmaya çalışıyorsunuz ama çok yeni bir teknoloji ne kadar sağlıklı ses iletimi yapar belli değil ulaşılmaz bir yerde mi tvnin hdmi girişleri en sağlıklısı e-arc'den bağlamaktır ayrıca wireless atmos 2022 ve 2023 model tvlerde var sizin tv q70 ama hangisi r mı? a mı b mi c mi?
  • x-side X kullanıcısına yanıt
    Ben yapilabilecek herseyi yaptim olmuyor, ya PS5 in hdmi kablosunu sadece oyun oynayacağım zaman takacağım, ya da iki kumanda kullanmaya devam edeceğim, iki seçenekte benim gibi obsesif biri için hayli can sıkıcı ama yapacak birşey yok, hani 70 bin tl gibi ciddi bi rakam harcamasam çok takmayabilirim ama insan para ile orantılı görece kusursuzu arıyor. Siz muhtemelen ikiside Tcl olduğu için marka uyumundan dolayi sorun yaşamadiniz beni bulur zaten böyle şeyler 😄
  • Cihan.0009 kullanıcısına yanıt

soundbara bi reset atın düzelecek mi? ben attım şimdilik düzeldi gibi ama her zaman aynı hata olmadığı için emin değilim. soundbar açıkken soundbarın ğstğndeki eksi artı tuşlarına 5 saniye boyunca aynı anda basılı tutun. soundbar kendini resetlemiş oluyor e tüm bağlantılar ve ayarlanr sıfırlanıyor.

ps5te hdmi-cec açık olup da diğerinin önüne geçiyor da olabilir kapatabiliyorsan menüden kapat

• sadays S kullanıcısına yanıt
    PlayStation kapali iken de hdmi kablosunu takmam yetiyor 🙂

çok enteresan bir durummuş sizinkisi. tvnin ayarlarda ses bölümünü kurcalasanız biraz. ses çıkışını mesela arc diye seçin belki otoda olduğu için ps5 ile karışıyor olabilir. birde bağlantıları tekrar kontrol edin isteseniz. soundbara ve tv arc üzerinden bağlı olması lazım. ps5i de 144hz girişe bağlayın.

tv o kadar iyi ki aslında mesela bende xboxı açınca otomatik oyun modu açıp ses sisteminide oyun moduna geçiriyor.

• Merhaba. Dün 55" LG QNED816RE satın aldım oturma odası için. Film/Dizi izlemek için kullanılacak TV sadece. PS5 vs kullanılmayacak. Fazla tuzlu olmayan tv ile uyumlu bir soundbar öneriniz var mı? TCL S643W kağıt üzerinde güzel gözüküyor fakat LG ile uyumu nedir kullanan var mı? LG tv kumandası ile kontrol edilebiliyor mu? Şimdiden teşekkürler

ps5 yazılımı güncel mi. hatırlatmak istedim

ayrıca ps5 in soundara taktığınız hdmi girişini değiştirmeyi denedinizmi

ve daha önemlisi soundbarın yazılımı güncelmi

benzer sorun bende 990c shield ta vardı.yazılımı güncellemeye üşenmiştim.1004 yazılımına güncelleyince sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 29 Mart 2024; 13:57:51 >
  • cce kullanıcısına yanıt
    Soundbar yazilimi 1002 bende guncellemeye baktım yaziliminiz guncel diyor smartthings belki oradan bir guncelleme gelirse duzelir
  • 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.