Şimdi Ara

Sorunsuz İCS/JB ROM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Working:
    - Phone Calling / Incoming
    - SMS, MMS Send / Recive
    - DATA / APN
    - Camera / Camcorder
    - Mass USB Storage
    - *
    - CM0 Setting
    - *
    - WiFi - With Hotspot
    - ETC
    Not Working:

- Webtop (If you want to run webtop on your
    atrix, you have to apply webtop mod with XDA
    Guide)
    - FingerPrinting (I have extract fingerprint mod
    from setting.apk)
    Installation:
    1. Full Wipe
    2. Install ROM
    4. Reboot
    3. Install Gapps - NOVANG
    4. Install CPU Editor by deathscream
    5. Install Universial-Ramfix.zip
    6. Reboot

kamera 1080p çekim bile yapıyor denedim bir sorun çıkmadı. Herkese hayırlı olsun.
    KAYNAK VE İNDİRME:http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53475239

• http://qkdxorjs1002.azuk.net/nova_box/2159 Burdanda jb versiyonunu indirebilirsiniz ben şuan bunu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0144 -- 15 Ocak 2013; 15:29:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0144

http://qkdxorjs1002.azuk.net/nova_box/2159 Burdanda jb versiyonunu indirebilirsiniz ben şuan bunu kullanıyorum.

Stok roma göre ne gibi artıları var telefon daha mı hızlı çalışıyor. Stabilitesi nasıl yani olumlu veya olumsuz görüşlerini söylersen daha çok bilgi sahibi olabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock roma göre hızlı bana öyle geldi onun dışında stock romla arasında fazla bir fark yok parmak okuyucu webtop çalışmıyor. stabilite olarak bir kaç eksikleri var mesela konuşma sırasında ekran geç uyanıyor bazen hiç uyanmıyor tuş kilidine basman gerekiyor video çekiminde 1080p biraz sorunlu sanki ama yinede çekim yapıyor 720p de hiç sorun yok ama galeri kısmı oynatmıyor onu bir türlü yapamadım pcden sorunsuz izleniyor çekimde bir sorun yok kamera zaten sorunsuz ısınma yok pil tam kullanmadım ama stock rom gibi çok fazla kullanmıyor hatta daha az kullanıyor gibi geldi bu kadar merak edilen başka birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Stock roma göre hızlı bana öyle geldi onun dışında stock romla arasında fazla bir fark yok parmak okuyucu webtop çalışmıyor. stabilite olarak bir kaç eksikleri var mesela konuşma sırasında ekran geç uyanıyor bazen hiç uyanmıyor tuş kilidine basman gerekiyor video çekiminde 1080p biraz sorunlu sanki ama yinede çekim yapıyor 720p de hiç sorun yok ama galeri kısmı oynatmıyor onu bir türlü yapamadım pcden sorunsuz izleniyor çekimde bir sorun yok kamera zaten sorunsuz ısınma yok pil tam kullanmadım ama stock rom gibi çok fazla kullanmıyor hatta daha az kullanıyor gibi geldi bu kadar merak edilen başka birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Yani stok Roma göre görsellik dışında bir üstünlüğü olmadığı gibi aksine birçok eksikliği var, yani özetle bu romalardan herhangi birini kullanmak için bir neden yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

quote:

Stock roma göre hızlı bana öyle geldi onun dışında stock romla arasında fazla bir fark yok parmak okuyucu webtop çalışmıyor. stabilite olarak bir kaç eksikleri var mesela konuşma sırasında ekran geç uyanıyor bazen hiç uyanmıyor tuş kilidine basman gerekiyor video çekiminde 1080p biraz sorunlu sanki ama yinede çekim yapıyor 720p de hiç sorun yok ama galeri kısmı oynatmıyor onu bir türlü yapamadım pcden sorunsuz izleniyor çekimde bir sorun yok kamera zaten sorunsuz ısınma yok pil tam kullanmadım ama stock rom gibi çok fazla kullanmıyor hatta daha az kullanıyor gibi geldi bu kadar merak edilen başka birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Yani stok Roma göre görsellik dışında bir üstünlüğü olmadığı gibi aksine birçok eksikliği var, yani özetle bu romalardan herhangi birini kullanmak için bir neden yok gibi

siz jb in sadece goruntuden ibaret olduğunu düşünüyorsaniz yaniliyorsunuz , zita stock rom ile aralarinda 2 nesil vardir. artisi gorundugunden kat ve kat daha fazladir siddetle oneririm. son karnel port calismalari ile stabil jb ics lere dsha da yakinlasiyoruz , yakinda 4/4 luk romlar cikar karsimiza , yanlis anlasilmasin bu romlarda her haliyle kullanima hazirdir...

• Romlar gerçekten güzel ve hızlı denedim test ettim fakat KULLANILABİLİR DEĞİL..Nedeni batarya 15 saat bile gitmiyor.sebebi üstündeki kernelden kaynaklanıyor. Düzgün bir kernel olmadıkça yada pil sorunu çözülmedikçe android 4 kullanılabilir olmayacak..
  • Stabil bir rom çıkacak umutluyum. ama şuan ki romlar bile yeterince stabil bence kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

quote:

siz jb in sadece goruntuden ibaret olduğunu düşünüyorsaniz yaniliyorsunuz , zita stock rom ile aralarinda 2 nesil vardir. artisi gorundugunden kat ve kat daha fazladir siddetle oneririm. son karnel port calismalari ile stabil jb ics lere dsha da yakinlasiyoruz , yakinda 4/4 luk romlar cikar karsimiza , yanlis anlasilmasin bu romlarda her haliyle kullanima hazirdir...

Altyapi yani kernel duzgun olmadiktan sonra tum romlar arayuzden ibarettir, olmadik yerde olmadik hatalar cikartiyor ve insani yari yolda birakabiliyor. Acikcasi su anda kullandigim ozellikleri birakipta sirf daha guncel yazilim kullanacagim diye orasi burasi problemli boyle seyleri kullanmak pek mantikli ve hicte guvenli gelmiyor. Bu benim gorusum tabii ki, kullanan arkadaslara bu yuzden olumlu olumsuz yonlerini sorma geregi hissidiyorum, cok rahat 2 gun giden batarya bu romlarla 15 saate dusuyorsa zaten ortada buyuk bir problem var demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emre0144 E kullanıcısına yanıt
    selam kardeş.

bayağı zaman geçmiş konu üstünden ama. ben bu romu bulamadım günlerdir. verilen google daki bütün linkler ölü.
    elinizde olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

novang rom, Gapps - NOVANG, CPU Editor by deathscream, Universial-Ramfix

bu dosyalara ulaşabilirmiyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.