Şimdi Ara

Sorun Çözülmüştür-Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old_hand -- 28 Kasım 2013; 9:26:14 >

• cok bi para gitmedi sanirim ama genede kaziklanmissib gecmis olsun..kisaca ; banka sana bilgi vermez..polise gitsende ugrastiginla kalirsin sana telini fln vermezler bulmakla ugrasmazlar..zamaninda basima geldi 250tlcik gibi bi kazikla..ses kaydi tel nolari isim banka hesap bilgileri hatta adres bile verdim ama hicbisey cikmadi..savcilik ilgilencek size geri donulur dendi ama 2seneyi gecti hicbi gelisme yok..kimbilir kackisiye daha kazk atti serefsiz..Allaha havale et..yada elinden bisey geliyosa kendi sartlarinla bul biguzel patakla..ciddiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolasın üstat zaten mesele para değil sadece bu durumu kimse yaşamasın inş diye yazdım çünkü referanssız üyeler ile alışverişler nedense sorunlu hep gördüğüm kadarıyla. Zaten Allah'a havale ettim artık yapacak bişey yok.

@srdrpeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old_hand -- 26 Kasım 2013; 21:12:33 >
  • Gecmis olsun diyelim ne diyelim :/

• Saolasın Hocam..

@UfukAkkus1
  • Sonuna kadar uğraş derim 118li servislerden numara bulabilirsin ism ve şehir belliyse
  • Deneyeceğim Hocam eğer ulaşabilirsem sonuçları bildiririm buradan

@dodoruh
  • Geçmiş olsun, benimde abimin başına gelmişti aynısını dediler 4 sene oldu bir haber yok

• Merakla bekliyorum forumda barınmasın böyleleri
  • Geçmiş olsun

• Öncelikle geçmiş olsun. Bu tür konularda çoğunlukla polise başvuru yapılıyor ancak polis bu konuyu çok fazla önemsemediğinden sallayıp geçiyor. Savcılık da ise eğer savcı genç ve de bu tür konulardan anlayan bir savcı ise bir şeyler yapıyor ama onun haricindekiler boş veriyor.
    eğer bu tür konularla ilgili olarak savcılığa başvurmuş iseniz zaman zaman adliyeye uğrayıp akibetini bir soruşturun.
    Knight online metin 2 zamanında savcılığa bir kaç suç duyurusu dilekçesi yazmıştım. Çocuklara da söyledim arkasını takip edin.
    tekrar geçmiş olsun.
  • Kardeşlik yasal birşey değil bunu biliyorsunuzudr umarım sadece bizler suistimal ediyoruz okadar. Yani dava açsanda birşeyler yapmaya çalışsanda eline hiç birşey geçmez çnkü sanırım hesabı o arkadaş almış ilk olarak vede sony nin onaylamadığı bir olay olan kardeşliği yaptığınız için ne o kişiye nede size bir faydası olur malesef bir çok konuda böyle dolandırıcılar oluyor ve çoğu referanssız ben referans olmayandan cd oyun bile almam zaten kardeşlik hiç yapmam. Demem odur ki kardeşlik yasal olsaydı bu durumda belki paranızı bile alırdınız hatta hesaba bloke vs yaptırırdınız ama olmadığı için malesef hiç birşey elinize geçmeyecek. Geçmiş olsun demekten başka çaremiz yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak birsey yok gecmis olsun

• Geçmiş olsun hocam

• Teşekkürler arkadaşlar, zaten mesajımda da belirttiğim gibi konuyu açmadaki amacım paramı geri almak yada illa bu işin peşinden gitmek değildi. Yoksa bir ay beklemezdim ki. Sadece insanların bu kadar küçük işlerde, başka bir insana bu denli güvensizlik vermesiydi benim düşündüğüm durum ve tabiki referanssız üye tabumuz sanırım yıkılmayacak bu gidişle..

@Fast_Tortuga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old_hand -- 27 Kasım 2013; 6:30:54 >
  • Geçmiş olsun. Babamızın oğluna bile güvenemiyorken hiç tanımadığınız ve referansı olmayan birine nasıl güvenebiliyorsunuz ben şayet anlamıyorum. Sizi yargılamıyorum yanlış anlamayın. Açtığınız konunun amacını anladım. Gayet yerinde ve iyi niyetli. Fakat ilerleyen zamanda mesaj gönderilmeyeceği için konu geride kalacak ve bir çok kişi okuyamayacak. Yine aynı hataya düşenler olacak. Umarım arkadaş tekrar siteye girerde yeniden iletişim kurabilirsiniz.
  • Geçmiş olsun dostum
  • Tesekkurler arkadaslar tekrardan umarim birdaha yasanmaz forumda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.