Şimdi Ara

[Sorun Çözene ÖDÜL] CS:GO Kullanıcı Ayarlarını Silmek (VİRÜS)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben csgo silip tekrar yükledim gene aynı sorun K basınca microfon kendi takımıma sürekli NANANANANA WE ARE WORLD Gibi yazı çıkıyor csgo sildim tekrar yükledim komple kullanıcı ayarları tekrar yüklenince tekrar oldu silmeden öncede cfg dosyalarını silmiştim bu ayarlar nasıl silinir arkadaşlar böyle saçmalık yok Lütfen Yardım. !

Redditte 1 arkadaş daha yaşamış bu olayı cfg silince bile hala devam ediyor işte görüntü bu ne zaman K basılsa microfon her basmada takımımıza bunu yazıyor.http://i.imgur.com/3UeF81H.png

Edit: Arkadaşlar bu sorunu çözene 1 Dolarlık skin veriyorum az biliyorum ama sadece dikkat çekmek içindir Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motar2K -- 7 Mart 2016; 23:00:47 >

• ACİL YARDIM BEYLER
  • Sorun çözene 1 Dolarlık Skin ödülü UP
  • C:\Program Files (x86)\Steam\userdata ordakini sil
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    User datanın içinde 4 tane sayılı dosya var onların 4 ünü siliyim mi ondan sonra tarama yapmadan direk oyunamı giriyim oraya yeni birşey gerekmiyor dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motar2K

User datanın içinde 4 tane sayılı dosya var onların 4 ünü siliyim mi ondan sonra tarama yapmadan direk oyunamı giriyim oraya yeni birşey gerekmiyor dimi

288405118 bunu sil ama oyunu kapatman gerekiyor
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birazdan oyuna girip denicem özelden trade linkini atabilirsin
  • hocam cfgleri silip dogrulayin sonra exec config.cfg yazin konsola duzelir belki tum defaultlari execleyin ve herhangi bir cfgde bind k say world vs olan cumle varmi kontrol edin varsa silin ve tekrar deneyin muhtemelen cozulecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de steamdan csgoya sağ tıkladıktan sonra oralarda bir yerlerde dosyalaeı doğrula seçwnwği var orayı deneyin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamı kaldır D de ise C sürücüsüne kur 0 dan bu kadar. Oyunu da oraya indir ohh temiz.
  • mikrofonu K tuşundan V'ye veya C'ye taşı.Hem rahat oynarsın hem de belki sorununu çözer
  • Mikrofonu caps locka alın, inanın daha kullanışlı hem sıkıntıdan kurtulursunuz

• cfgyi sildikten sonra yeni oluşan cfgyi tüm ayarlarını yaptıktan sonra salt okunur yap, kafan rahat olur
  • von Goethe Arkadaşımız durumu özelden çözmüştür Ödülü verilmiştir Teşekkürler :)
  • Motar2k nın fake Hesabı bile ödül dağıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 3 Temmuz 2016; 5:26:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.