Şimdi Ara

SORU ÇÖZDÜRME UYGULAMALARI SS'li (LİSTE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
34
Favori
129.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlamadan önce bir şey söylemek istiyorum.Bu uygulamaları kullanan çoğu kişi sadece soru soruyor.Herkes bu şekilde soru sorup başkasının sorusuna yardım etmese sizin sorunuz da cevaplanmaz.Bu nedenler lütfen herkes çözdürdüğü sorular kadar başkalarının sorularına da yardımcı olsun.

1)Baytosbik

Öğrenci dayanışması temelli bir uygulama.bu uygulamayı diğerlerinden ayıran şey soru tiplerini tanıması.karekök,palme,fem gibi bilindik yayınların çoğu sorusu önceden çözüldüğünden siz o soruyu sorduğunuzda cevabını gösteriyor.önceden çözülmemişse de soruyu öğrencilerin cevaplamasına açıyor.

Her 5 günde bir yarışma var.Her yarışmada kitapyurdu ve dr hediye çeki dağıtılıyor.kazanmak çok kolay.şu anda en aktif platformlardan biri baytosbik

SORU ÇÖZDÜRME UYGULAMALARI  SS'li (LİSTE)

Puanım 8/10

2)Kunduz

Bu uygulama ücretli çözüyor.çoğu ilk 1000deki üniversiteliler sorularınızı çözüyor.soru başı 60 kuruş gibi bir şeydi yanılmıyorsam.Sorularınızı baya detaylı çözüyorlar.anlamadığınız yeri sorabiliyorsunuz.Ücret sıkıntı değilse en iyi uygulama bu.(indirince telefon doğrulama koduyla ilk 5 soru bedava.bedavalar bitince uygulamayı silip yeniden yükleyip başka telefon numarasına kod yollayın.bu şekilde bir süre bedava kullanabilirsiniz.)

Ücretli olduğundan 7/10

3)Sorun kalmasın

Bu uygulama da baytosbik gibi.ama soru tiplerini tanımıyor.Bu uygulama baytosbikten daha aktif kullanıcıya sahip.ama kullanıcı kitlesi daha düşük hedefli.isminizi kız ismi yapıp bir de foto eklerseniz sorularınız hızlı çözülür

Ekleme:aşağıdaki bir üye belirtince inceledim.Notlar bölümü var bu uygulamada.Konularla ilgili çalışma notları paylaşılıyor.İşe yarar şeyler var.

Öğrenci kalitesinden dolayı 6/10

4)Bir bilene sor

Bu uygulama en aktif olanı.öğretmen sayısı da fazla.
    Sorular hızlı cevaplanıyor.rehberlik hizmeti de var.

Edit:donma ve kasma benim telefonumdaki bir sorunmuş.Genel bir sorun değil.

7/10

5)çözenadam.com (internet sitesi)

Karekök,palme,fem,final,esen gibi yayınların fizik,matematik,geometri kitaplarının bazılarının çözümleri var.şu anda olanlar eski müfredat.yeni müfredatlar eklenecekmiş.Ücretsiz kullanma hakkınız bir günde 3 soru.birden çok hesap açarak bu sorunu çözebilirsiniz.

8/10

6)Ordinaryus

Bu uygulamayı konunun altında iki kişi önerdi.Yükleyip inceledim.Sorulan son soruların tarihleri en az 1-2 saat önce.aktiflik az.Bardak,termos vb. Hediyeler veriliyor.

Aktiflik az olduğundan 6/10

UYGULAMA HEDİYELERİ LİSTESİ

--> Baytosbik: her 5 günde bir yarışma oluyor.her yarışmada farklı kurallar var.bu hafta olanda 5 gün içinde en faZla soru cevaplayan 5 kişiye 25 tl hediye çeki var.

-->Sorun Kalmasın: kredi sistemi var.ödüllü soruları cevaplayarak kredi kazanıyorsunuz.kredileriniz 20 tl olunca hesabınıza çekebiliyorsunuz.(zor birikiyor)

-->Ordinaryus: Her gün en fazla soru çözene bardak vb. Hediyeler.

Başka bildiğiniz uygulamalar varsa söyleyin ekleyeyim.yanlış bildiğim bir şey varsa haber verin düzeltirim.

İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F0E36E6D2 -- 8 Eylül 2016; 11:00:51 >

• başlardan rez alayım tutar bu konu
  • Yararlı konu teşekkürler
  • Upupupup
  • Tosbik'i deniyorum şuan.Baya yararlıymış teşekkür ederim.
  • sorun kalmasıni kullanıyorum digerlerini de kullanmistim ücretliler hariç sorun kalmasin aralarında en iyisi bana göre hem konu sahibi yazmayi unutmuş sorun kalmasinda notlar bolumu var herkese renkli kalemlerle falan aldigu guzel notlari paylasiyor istediginiz bi not olunca konu açıp o notlari istiyorsunuz bircok kisi notlarini atiyor ayrica rehberlik bolumu de var ordan ogrencilerin sinav tavsiyelerini ve kitap tavsiyelerini alabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: attfinch

sorun kalmasıni kullanıyorum digerlerini de kullanmistim ücretliler hariç sorun kalmasin aralarında en iyisi bana göre hem konu sahibi yazmayi unutmuş sorun kalmasinda notlar bolumu var herkese renkli kalemlerle falan aldigu guzel notlari paylasiyor istediginiz bi not olunca konu açıp o notlari istiyorsunuz bircok kisi notlarini atiyor ayrica rehberlik bolumu de var ordan ogrencilerin sinav tavsiyelerini ve kitap tavsiyelerini alabiliyorsunuz
    Rez . Faydalı konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

Rez . Faydalı konu

Alıntıları Göster
    Forumdaki tavsiye konularından sonra gördüğüm en yararlı konu.
  • Hocam en son uygulamaya kastığı için mi 6 verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OpethciVeled

Hocam en son uygulamaya kastığı için mi 6 verdiniz?

Evet o yüzden 6 verdim.kasma olmasa sorun kalmasın uygulamasından daha aktif bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetİnsancıl

quote:

Orijinalden alıntı: OpethciVeled

Hocam en son uygulamaya kastığı için mi 6 verdiniz?

Evet o yüzden 6 verdim.kasma olmasa sorun kalmasın uygulamasından daha aktif bir uygulama.

Ben sevdim bende kasmadı girer girmez iki de soru çözdüm güzelmiş baya öğretmen falan da var üyeler arasında sosyal bir ilişki de var gibi profile instagram eklemek nedir ama sevdim ya güzel diğerlerini denemiştim sevmemiştim
  • Up
  • Ordinaryusuda yazmalıydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gollume

Ordinaryusuda yazmalıydın

Onu indirip inceledim az önce.kayıt yaparken ygs diye kayıt yaptım ondanmıdır bilmiyorum ama soru sayısı az.en son cevaplanan soru 10dk önceydi.Bilmiyorum ben yanlış bakmış da olabilirim.
  • Brainly diye bi uygulama var bunlara benzer hizmet veriyor .
  • Rez değerlenir buralar
  • Mr.Scientist kullanıcısına yanıt
    Biliyorum eodev.com sitesinin kullandığı uygulama.ama orada çoğunluk düzgün cevap vermiyor sistem bozuk.herkes puan kasmak için saçma sapan şeyler yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F0E36E6D2

Biliyorum eodev.com sitesinin kullandığı uygulama.ama orada çoğunluk düzgün cevap vermiyor sistem bozuk.herkes puan kasmak için saçma sapan şeyler yazıyor.
    rez
  • Cozenadam var uygulama degil ama icinde cozumlu kitaplar var. Mufredat degisimi sonrasinda ne alemde bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazabel

Cozenadam var uygulama degil ama icinde cozumlu kitaplar var. Mufredat degisimi sonrasinda ne alemde bilmiyorum

Onu unutmuşum hemen ekliyorum.teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.