Şimdi Ara

SONY XPERİA Z5 2000 TL YE DÜŞER Mİ??????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yaza xperia z5 almayı planlıyorum haziran ayına 2000 tl yi görür mü???

• Z3+ 2200-2300 tl hâlâ,bence düşmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşer, düşmese bile n11 çek vs kullanarak rahat getirirsiniz.
  • vetrfaruk V kullanıcısına yanıt
    1999 tl ye var istersen yeşil olanı n11 de çek de bulursan 1800 bile gelir.
    ben geçen sene z3 2299 tl den çıkmıştı 1 ay sonra n11 den çek indirimle 1850 tl ye almıştım.
    n11 şimdi eskısı gibi kopun vermıyor. önce satın alacaksın sonra veriyor.
  • internet üzerinden alışverişe hele ki teknolojik aletlerde hiç güvenmiyorum. Alırsam ya teknosadan yada vatandan alırım.
  • vetrfaruk V kullanıcısına yanıt
    O zaman daha çok beklersin 2000 lirayı

• Zaten o telefon o parayı haketmiyor. Çok para yani sen bilirsin. Belki beğenmişsiniz ama ben beğenmedim. Yani öyle 2000 TL'lik özellikle yok
    Z3 z2 Z3+ çok faklı değil. İşlemci parmak okuyucu kamera önceki modellere göre farklılık gösterebilir. Ama "ya ben z2 bir oyun var oynayamıyorum da z5 alıp oynamak istiyorum" derseniz öyle bir şey yok. Z5 kamerası z2 deki gibi gündüzler süper gece vasat ön kamera halla kumlanma var. Ayrıca sony kalıplaşmış yazılımını değiştirmeli. Programsal kolaylık için çalışma yok ısıt ısıt ver mantığı doğru değil. Z5 konu başlığında yazmıştım o konu başlığında bir kaç çocuğun zoruna gitmişti. 2000 tl az para değil sırf su geçirmiyor diye o kadar para verilmez. Ha kötü telefon değil ama o parayı hak etmiyor. Karar sizin...

• 2000 lira zaten. Gidipte distrubitor diye dandik kvk garantisine 2500tl vermek akil kari degil, sony ve htc de ithalatci firma alicaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2500'e aldım zor düşer z6 çıkınca 2300 civarına düşer internetten kesinlikle almayın.

• Bu aralar z5 in aşırı ısındığına dair çok haber okudum kararsızım şuanda alıp almamakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetrfaruk -- 17 Şubat 2016; 13:14:22 >
  • O parayı hak eden telefon var mı peki ? Donanım kullanabilecekleri en iyi donanımdı. Kamera iyi veya kötü ödül almış bir kamera. Şunu söyliyeyim bende bir telefona 1500 liradan fazla para vermem fakat sizin Z2 Z5 karşılaştırmasıda yanlış.

Bence 820'li telefonlar beklenilmeli. En azından donanım olarak daha sağlam bir donanım ve daha ileriye dönük bir telefon almış olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetrfaruk

Bu aralar z5 in aşırı ısındığına dair çok haber okudum kararsızım şuanda alıp almamakta

Ben abartı ısınma yaşamadım son derece normal..

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırma dan ziyade kendini geliştirememiş bir sony var. Z5 z2 de ki gibi hala aşırı ısınıyorsa fotoğraf hala kumlu çıkıyorsa,yazılım değişmemiş ise demekki sony z5 o parayı hak etmiyor. En basit numara engelleme en basiti ileri tarihli mesaj gönderme eklenmezmi arkadaşım z2 deki yazılım aynen z5te var. Ne anladık şimdi, yani kullanılabilir bir cihaz olmalı lg samsung markaların 800 tllik cihazlarında özelikler z5 te yok. Sony kaliteli dayanıklı sağlamdır. Ama zaten 2 yıl da bir yeni bir cihaz alıyoruz. Dolayısıyla ödül almış kamera çokta önemli değil. Bu şahsi görüşüm kalıplaşmış sony yazılımının m6 ile değişmesini umud ediyorum.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114546813

Hesap biraz karisik ama 2090 tl gormus bile..

Vatan yada teknosada belki sene duser o paralara cok beklersiniz daha :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aya düşer, zaten yenisi gelir
  • Sony yazılımı değişmez alırkende bunu bilerek almak lazım. Adamların hedefi ne kadar sadeleştirebilirsek o kadar iyi. 800 liralık Samsung'da daha fazla özellik olabilir ama 2000 liralık S6 hala daha Z2 kadar stabil çalışmaz. İşte android bu yüzden var çeşitlilik çok istediğin özelleştirmesi fazla bir arayüz ise tercihin başka markalar olmalı

• Kesinlikle düşer z6 da gecikmez..

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Ben zaten z5 almıyorum .Halihazırda z2 var işimi fazlasıyla görüyor .

• z2 ile her oyunu oynayabilirsin zaten..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.