Şimdi Ara

Sony XPeria Z3 almayın aldırmayın... (Özellikle yurtdışından!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skuyumcu -- 24 Kasım 2022; 1:8:30 >

• 4K modunda çekerseniz 5 dakikadan uzun çekmemesi gayet normal. Diğer cihazlarda böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen karalama amacıyla açılan bir konu olmuş.Ben size katılmıyorum.Elimde kaç yıl önce çıkmış z var birkaç kere duşa müzik dinlemek için götürdüm ıslandı ama hiçbir şey olmadı cihaza hala canavar gibi çalışıyor .Telefon biraz şans işidir ve siz talihsiz bir cihaza denk gelmişsinz.Diğer mevzu için yorum yapmayacağım çünkü malumatım yok.Geçmiş olsun yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoloji olayı kumar gibi. geçmiş olsun kardeş aklımızda da bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

4K modunda çekerseniz 5 dakikadan uzun çekmemesi gayet normal. Diğer cihazlarda böyle.

Keske 4K yazsaydim, tabii ki 4K da degil, 720 de bile boyle, full hd bile degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Tamamen karalama amacıyla açılan bir konu olmuş.Ben size katılmıyorum.Elimde kaç yıl önce çıkmış z var birkaç kere duşa müzik dinlemek için götürdüm ıslandı ama hiçbir şey olmadı cihaza hala canavar gibi çalışıyor .Telefon biraz şans işidir ve siz talihsiz bir cihaza denk gelmişsinz.Diğer mevzu için yorum yapmayacağım çünkü malumatım yok.Geçmiş olsun yine de.

Neyini karalayim?? Arayin sorun cagri merkezini, garanti yok, kiytirik markalar bile cihazina Turkiye de garanti veriyor.

tabii ki bozulabilir, sans isidir, bozulamaz da demedim; ama, SONY nin sadece KENDI web forumunda bile ayni sikayetten 57 sayfa mesaj varsa, 57 tane degil 57 SAYFA, her konuya cevap yazan web adminleri, bu konuya cevap yazamiyorsa, bu benim karaladigim anlamina degil, birilerinin tam aksine gozunu kapatip marka sevdalisi olmasina denk gelir...

Ama tabi siz de haklisiniz :) Sony mukemmel bir cihaz yazmaliydim, iyilik yapip bilgi verecegime, banane degil mi 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skuyumcu -- 30 Nisan 2015; 8:25:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skuyumcu

quote:

Tamamen karalama amacıyla açılan bir konu olmuş.Ben size katılmıyorum.Elimde kaç yıl önce çıkmış z var birkaç kere duşa müzik dinlemek için götürdüm ıslandı ama hiçbir şey olmadı cihaza hala canavar gibi çalışıyor .Telefon biraz şans işidir ve siz talihsiz bir cihaza denk gelmişsinz.Diğer mevzu için yorum yapmayacağım çünkü malumatım yok.Geçmiş olsun yine de.

Neyini karalayim?? Arayin sorun cagri merkezini, garanti yok, kiytirik markalar bile cihazina Turkiye de garanti veriyor.

tabii ki bozulabilir, sans isidir, bozulamaz da demedim; ama, SONY nin sadece KENDI web forumunda bile ayni sikayetten 57 sayfa mesaj varsa, 57 tane degil 57 SAYFA, her konuya cevap yazan web adminleri, bu konuya cevap yazamiyorsa, bu benim karaladigim anlamina degil, birilerinin tam aksine gozunu kapatip marka sevdalisi olmasina denk gelir...

Ama tabi siz de haklisiniz :) Sony mukemmel bir cihaz yazmaliydim, iyilik yapip bilgi verecegime, banane degil mi 😎

Alırken hangi kafayla gittin aldın o zaman arkadaşım? Elbette bozulunca her telefon kötü olur sizler için.Gerek malzeme kalitesi gerek hızı ve tasarımı benim için on numara.servisini beğenmediysen servisini karalayabilirsin ama telefonu karalamaya çalışarak saçmalamışsın kusura bakma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skuyumcu

quote:

Alırken hangi kafayla gittin aldın o zaman arkadaşım? Elbette bozulunca her telefon kötü olur sizler için.Gerek malzeme kalitesi gerek hızı ve tasarımı benim için on numara.servisini beğenmediysen servisini karalayabilirsin ama telefonu karalamaya çalışarak saçmalamışsın kusura bakma.

Ben takım tutar gibi cihaz kullanmadığım için sen karalama olarak algılamaya devam et

Benim nazarımda sadece dış görüntüsü güzel olan (o yüzden aldım)

Onun haricinde gerek kalitesi gerek yazılımı vs olarak aldığı parayı hak etmeyen,
    Dokunmatik sorunu, su geçirme sorunu, ısınma sorunu vs gibi saçmasapan epidemic sorunları yığınla olan.
    Rakiplerinin çok çok gerisinde bir cihaz.

Su geçirmeme özelliği keisnlikle koca bir yalan olan yine benim nazarımda 5 para etmeyen bir telefon.

Ha Türkiye servis hizmeti rezaleti dolayısı ile bunu da perçinlemiş olan
    Şikayetvar.com ve Sony Web Forum dan da ne olduğu anlaşılan bir telefon, ve üreticisi

Bu arada ben değil Sony Club Forum, hiçbir cihaz forumuna senin gibi üye değilim,
    Yani hiçbir markaya Fanatizm yapmadığım bariz net. Imzamda reklam yapmıyorum asla.

O yüzden en azından Z3 ü almam, aldırmam, alana da sattırırım, her türlü de negatif fikrimi özgürce savunurum,
    Fanatiği olanlar da beğenmeyebilirler, zerre kadar umurumda da olmaz

Mesela HTC One M7 vardı bir zamanlar, kamerasında pembeleşme sorunu vardı, kasası çok narindi vs gibi sorunları vardı,
    Ama o kadar başarılıydı ki her yönden, hiç yazma gereği bile duymamışım, gözardı etmişim...

Demekki neymiş, her bozulan bizim için kötü olmuyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skuyumcu -- 30 Nisan 2015; 13:34:58 >

• z3 kullanıyorum yazdıkların çoğuna katılıyorum.
  • 1 mayıs da benim telefonda bozuldu 1 hafta önce bozsaydık :D
    şimdi THH yolu gözüküyo bakalım hayırlısı benim kide yurtdışı ama sıkıntı olmaz thh de inş
  • skuyumcu kullanıcısına yanıt
    katılıyorum, neden hala sahipleniriz bukadar telefonları anlamıyorum,
    z3 olmamış bi cihaz bencede, z4 çıkacakta görücez bakalım
    heralde z4 çıkaracakken sony bi baktı s6 filan, yutkundu heralde, çıkarmıyor z4 ü:)
  • Z4 çıkdı hocam , yanlız ca japonyada dışarı çıkarmadılar daha bakalım , m4 aqua yı tanıttılar yakında gelir z4 sadece kapakları azaltmışlar şarj yeri açık falan HTC yıllar önce yaptı bunu ama aynı sının lacivert ' i pek bi farkı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonekinq06

Z4 çıkdı hocam , yanlız ca japonyada dışarı çıkarmadılar daha bakalım , m4 aqua yı tanıttılar yakında gelir z4 sadece kapakları azaltmışlar şarj yeri açık falan HTC yıllar önce yaptı bunu ama aynı sının lacivert ' i pek bi farkı yok

bu kadar çabuk bir üst modeli çıkarmalarının sebebi de bu kronik arızaları zaten, benim gözümde Sony bitmiş ve kapanmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.