Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 hala alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıktada belirttiğim gibi fiyatı 1200 tl alıcam ithalatçı garantili sizce alınırmı özellikleri çok iyi ve beni karşılıyor sizce alınırmı?

• Bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fek57884

Bilmiyorum

sağol çok güzel bir cevap teşkkür ederim valla
  • deskdoug D kullanıcısına yanıt
    Ben olsaydim z2 yerine kesinlikle p9 lite alirdim hic şüphesiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence alınabilir. Fakat biraz eskide kaldığı için M5 e yönelmeniz daha doğru olabilir
  • Maalesef alınmaz.
  • bence alınır, arkadaşlarımda var hala güncel sayılır
  • lg g4 (ithalatçı:delta) hepsiburadadan yorumlarda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deskdoug -- 26 Temmuz 2016; 16:35:16 >
  • alınır kardeşim..ben 1 yıldır kullanıyorum,gerek 20 mp kamerası,gerek 3 gb ram i,gerek hala güncelleme alması,gerekte kasa saglamlıgıyla gönül rahatlıgıyla alınır hemde..hele diğerleri bu özellikte çıkardıkları telefonlara en az 2500 civarı fiyat çekerken hiç durma al derim.lakin aldıgın yere dikkat et,sahtekarlığa düşme.haa m5 de iyi model ama epey sorunlu çıktı bildigim kadarıyla,lakin yeni çıkan xa modellerinden kesinlikle uzak dur derim,başta kamerası olmak üzere z serisinin yanından bile geçmiyor kesinlikle..
  • M5 veya G4 düşünmeyin kesinlikle ikiside sorunlu telefonlar ve bu fiyata Z2 bulunabiliyorsa kesinlikle alınmalı.
  • 2 gb ramli Z1 hala stabil çalışıyor ve hafıza kartı hiç takmadım, eğer kronik sorunları yoksa Z2 alınır ama fiyat sanki biraz pahalı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g4 alıcam galiba z2yi alamıyorum başkası almış zaten m5ide düşünmüyorum yaa sanırım lg g4 alıcam başka çare yok gibi lg g4 ün sorunları neki ısınma fln sa benim için dert değil o tür şeyler ama ciddi sorunlar varsa bootloop gibi artık o sorun ortadan kalktı şuan birçok arkadaşımda g4 var 605 606c serisinden hiçbirinde öyle birşey olmamış.
  • hocam 2. el temiz z2 almaya bak. sıfır z2 ye o kadar para verme.

cihazı 1.5 yıldır kullanıyorum. çok şükür kronik sorun çıkmadı.Bana fazlasıyla yetiyor.

Android 7 güncellemesi alır mı belli değil. Güncelleme konusunda takıntılı değilsen dediğim gibi ikinci el temiz yurtici bir cihaz alabilirsin. sıfır telefon parasını vermene gerek yok.

• alınmaz kardeş. kaç yılı olmuş z2 nin . bence başka bir telefon al.
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Lg G4 alıyorum konuyu kapatabiliriz Sağolun herkese çok teşekkürler
  • Ben de z1 var dizaynı çok güzel

• konuyu kapatsakmı iyi olur ^^ ben g4 alıyorum tabi kararım her an değişir şuan 3 gb ram ve kamerası için bir adım daha önde 3 gb tan az ramli telefon kullanamam kaldırmıyor beni zenfone 2 de almam çok eskidi oo yaa bilmiyorum galaxy note 4 fln ucuzlamadıki ucuzlasa ondan alıcamda nafile yok tık yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.