Şimdi Ara

Sony Xperia Z1s resmi olarak ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu içeriside adı geen fotoğrafı görünen sayfa aslında öyle değil ,
    http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/

adresini açınca buradakinden farklı ,
    nedir ne değildir sayın editör.

• üreticilerin hep orta ve giriş segmenti gözüyle baktığı,dikkate almadığı ve apple'a taslim ettiği sınıftı 4.5" altı ekranlar.sony bu modelle yeni bir dönemi başlatacak bak demedi demeyin.gram olayına neden kakılıyorsunuz anlamadım.bugüne kadar elime aldığım hiçbir telefonun bir başkasındaın ağırlık farkı olduğunu hissetmedim.giriş fiyatı 1500-1700TL arası olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

üreticilerin hep orta ve giriş segmenti gözüyle baktığı,dikkate almadığı ve apple'a taslim ettiği sınıftı 4.5" altı ekranlar.sony bu modelle yeni bir dönemi başlatacak bak demedi demeyin.gram olayına neden kakılıyorsunuz anlamadım.bugüne kadar elime aldığım hiçbir telefonun bir başkasındaın ağırlık farkı olduğunu hissetmedim.giriş fiyatı 1500-1700TL arası olacaktır.

gerçekten de yeni bi dönem açar umarım bu telefon. ama şöyle bi sıkıntı var, mini telefon idealde 3.5", en fazla olduğu duruma da taş çatlasa 4" olmalı. ama tepsi telefonların önderi samsung sağolsun büyüte büyüte 4.3" gibi hayvani büyüklükte bi ekranı mini diye empoze etti ve şuanda geldiğimiz duruma bak z1s o kocaman kasa ile mini adı altında satılıyor ve biz buna bile şükrediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 13 Kasım 2013; 10:08:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: timescape

Konu içeriside adı geen fotoğrafı görünen sayfa aslında öyle değil ,

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/

adresini açınca buradakinden farklı ,
    nedir ne değildir sayın editör.

telefonu sitede yayından kaldırdılar bir göründü ve herkes resmi oradan aldı. sonrasında kaldırıldı.

• 2000 e kadar yolu var.

• 999TL olursa mantikli olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alman Sempatizanı

1.800 e bunu alacağına S4 alınır.

neden acaba?

-birinde s600 var ekran full hd digerinde s800 ile 720p ekran var.performans açısından 3 e katlar bu telefon s4'ü.
    -kamerası z1 ile aynı s4'ten çok daha iyi.
    -kasa kalitesi s4'ün çok üzerinde.
    -su geçirmezliğide var üstelik.

Bu telefonu büyük sanan arkadaşlar var , telefonun boyutları belli.One miniden küçük s4 mini ve s2ye yakın boyutlarda.

• Bir de Samsung a laf ederler Sony ayda 1 telefon çıkartmaya başladı
    Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gibi fiyat koyarlarsa çok satar,z1 gibi uçarlarsa yerlerde sürünür..

• quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Bir de Samsung a laf ederler Sony ayda 1 telefon çıkartmaya başladı
    Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

Z ile z1 farkli modeller. Sen galaxy serisi gibi sandin herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

Z ile z1 farkli modeller. Sen galaxy serisi gibi sandin herhalde.

Evet kamerası biraz daha geliştirilip işlemcisi güncellenmiş başka da hiçbir şeye dokunulmamış farklı modeller

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Sony ilerki 5 senede cikarcagi amiral gemileri 1 senede cikardi

z1 z1 mini z ultramı 5 yıllık amıral gemi? hepsinin kategorisi farklı sanırım? ayrıca her marka yıllardır miniyi cıkarırken gercek mını devi sony yaptı tebrik edilecegıne eleştriliyor ilginçsiniz valla:)

Aferin fanboy sony her yeni islemci tanitildiginda yeni 2 model cikariyor z ile baslayan kac tane model var sayamicaz yakinda

• quote:

Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

Bilgin olmadan yorum yapma bence, yazından anladığım kadarıyla bu durum içine baya oturmuş, içerlemişsin ama ne yazık ki mevzu verdiğin tabloda ki örnekler gibi değil. Bunu anca Samsung başarabiliyor.

Z ve Z1 ayrı cihazlar, Ultra ise mini tablet/phablet sınıfına giriyor. Z1 mini ise Avrupa'da Z1S olarak geçiyor yani her ikisi de aynı cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

üreticilerin hep orta ve giriş segmenti gözüyle baktığı,dikkate almadığı ve apple'a taslim ettiği sınıftı 4.5" altı ekranlar.sony bu modelle yeni bir dönemi başlatacak bak demedi demeyin.gram olayına neden kakılıyorsunuz anlamadım.bugüne kadar elime aldığım hiçbir telefonun bir başkasındaın ağırlık farkı olduğunu hissetmedim.giriş fiyatı 1500-1700TL arası olacaktır.

gerçekten de yeni bi dönem açar umarım bu telefon. ama şöyle bi sıkıntı var, mini telefon idealde 3.5", en fazla olduğu duruma da taş çatlasa 4" olmalı. ama tepsi telefonların önderi samsung sağolsun büyüte büyüte 4.3" gibi hayvani büyüklükte bi ekranı mini diye empoze etti ve şuanda geldiğimiz duruma bak z1s o kocaman kasa ile mini adı altında satılıyor ve biz buna bile şükrediyoruz

sanal tuş kullandığından aslında ekran boyutu 4.1" gibi birşey.mesela ben 4.3" kullanıyorum.köşelerde çok nadiren zorlansam da tüm gün tek elle (avucumda tutarak) çok rahat kullanıyorum.4.3" bence tek el için standart değil de üst sınır olmalı.kasanın büyüklüğü sanırım devasa pilden dolayı.piyasadaki 4.3" telefonların ortalama pil kapsitesi 1750mah iken 2400mah bir rekor oldu(motorola razr maxx hariç).heralde bedelini boyutlar ödüyor diye düşünüyorum.z1s bu boyutlarda orta sınıf çıkmayan ilk telefon.bence sony bunu görmekle iyi etti.talebi görünce diğer markalardan da rakipler gelecektir.tabi bunun tek yolu z1s'in biz alıcılar tarafından benimsenip tercih edilmesi.sonuçta üreticiler satmayan bir segmente yoğunlaşmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 13 Kasım 2013; 11:46:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

Bilgin olmadan yorum yapma bence, yazından anladığım kadarıyla bu durum içine baya oturmuş, içerlemişsin ama ne yazık ki mevzu verdiğin tabloda ki örnekler gibi değil. Bunu anca Samsung başarabiliyor.

Z ve Z1 ayrı cihazlar, Ultra ise mini tablet/phablet sınıfına giriyor. Z1 mini ise Avrupa'da Z1S olarak geçiyor yani her ikisi de aynı cihaz.

Her neyse işte,sonuç olarak;
    Sony=Çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Sony Xperia Z
    Sony Xperia Z Ultra
    Sony Xperia Z1
    Sony Xperia Z1 Mini
    Sony Xperia Z1S

Sırada ne var

Eksik yazmissin
    Xperia Z
    Xperia Z1
    Xperia ZR
    Xperia ZL
    Xperia Z Ultra
    Xperia Z1f
    Xperia Z1s

S4 un modellerinin hepsi farkli konfigrasyondaydiamiral denicek 2 model vardi 1 i turkiyeye bile gelmedi hatta ama bunlarin hepsi amiral gemi sayilir her yeni cikan islemci icin 2 tane amirla cikardilar biz ne yapicaz?

• Çoluk çocuğa laf anlatmaya çalışıyorum, hata ben de.
  • şu mini bile bir samsungun bir lgnin teknolojik ve tasaraım bakımından diğer firmalardan ne kadar önce olduğunun göstergesidir.size göre tasarım arka kapağının aliminyum olması bize göre bit kadar kasaya eşşek kadar ekranı sığdırmaktır siz uyuyun esas eskiciler sizi telefon bozulunca aliminyumlarınızı verirsiniz eskiciye artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

sanal tuş kullandığından aslında ekran boyutu 4.1" gibi birşey.mesela ben 4.3" kullanıyorum.köşelerde çok nadiren zorlansam da tüm gün tek elle (avucumda tutarak) çok rahat kullanıyorum.4.3" bence tek el için standart değil de üst sınır olmalı.kasanın büyüklüğü sanırım devasa pilden dolayı.piyasadaki 4.3" telefonların ortalama pil kapsitesi 1750mah iken 2400mah bir rekor oldu(motorola razr maxx hariç).heralde bedelini boyutlar ödüyor diye düşünüyorum.z1s bu boyutlarda orta sınıf çıkmayan ilk telefon.bence sony bunu görmekle iyi etti.talebi görünce diğer markalardan da rakipler gelecektir.tabi bunun tek yolu z1s'in biz alıcılar tarafından benimsenip tercih edilmesi.sonuçta üreticiler satmayan bir segmente yoğunlaşmaz.

haklısın, uzun zamandır üst düzey mini telefon diye haykırdığım için z1s'i almayı kendime bi görev gibi görüyorum aslında ama pilin çıkmamasından tut da, sanal tuşlara kadar birçok etken beni alı koyuyo.

gelsin bi elimize alıp bakalım, dh konusu açılsın şöyle mesajlar yağsın, bakalım pil performası falan nasıl olacak, ona göre karar verecem alıp almamaya

• s4 üm vardı tasarımı ve su geçirmezliğine kandım.ama eksilerini yazınca şaşıracaksınız.
    1.wi-fi gerçekten zayıf çekiyor. yan yana iphone 4 yada s4 3 diş çekiyor bizimki tek diş yada çekmiyor.
    2.su geçirmezliğinden ötürü ses kalitesi özellikle hopörlör açıkken görüşmelerde kötü.
    3.çok büyük
    4.denedim akşam foto çekimi kötü gündüz ise yine s4 e yetişmiyor.peki hani g lens hani 20 mp tamam bu işden anlayanlar sadece mp e bakarak almayın diyorlar ama sony öyle bi tanıtım yaptıki sanki tamam artık s4 ten de iyi çekiyorsa muhteşemdir dedik hayal kırıklığına uğradık.
    5.s4 ün çok kullanışlı bazı özellikleri var tamam bazen menüde takılmalar olabiliyor ama günlük kullanımda bunlar pek de can sıkmıyor.hele z1 de önde tuş olmaması facia çünkü bazen telefonu kulağınızdan ayırıyorsunuz ekran aydılanmıyor araba sürerken bide yandaki tuşla uğraş biliyorum belki uzun oldu ama kimse benim gibi hayal kırıklığı yaşamasın istedim öyle maRkette iki kere bakmakla bunlar anlaşılmıyor
    s4 ü z1 alacağım için bi yakınıma hediye etmiştim. bu haliyle z1 dayanamadım ve sattım ya s5 beklerim yada tekrar s4 alırım inşallah[Kunye=]

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.