Şimdi Ara

Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
2.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: artcraft35

maksimum 1100-1300 tl olmalı yoksa çöp. lg g2 çok daha iyi bir ekranla 1600 tl iken bu trilimonus ekran deyip deyip durdukları leş ekranla daha fazla etmez

peh be ne g2 miş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu video da Sony ekranlarına laf atanlara gelsin. Videodaki Z1 ama olsun minisiyle aynı ekran teknolojisine sahip. Kafanızda fikir olur en azından.

hocam önce z sonra z ultra kulanan birisi olarak söyliyeyim ,

Z ve Z1 in ekranları yakışmıyor sony'e bu bukadar basit. Savunacak bir tarafı yok , film , vs.. izlerken evet güzel hiç sorun yok ama menüde yada resim de gerçekten iyi değil.

Bugün kız arkadaşımla karşılaştırdım yine onda halen Z var bende Z Ultra , gerçekten dünya fark var.

Ve Sony neden bunu yapıyor anlamış değilim , koy bir IPS hem pil verimliliği olsun hem incelik.

• Limon sarısı mükemmel duruyor birde cam yüzey cok güzel gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

Bu video da Sony ekranlarına laf atanlara gelsin. Videodaki Z1 ama olsun minisiyle aynı ekran teknolojisine sahip. Kafanızda fikir olur en azından.

Bu videodan yine anlıyoruz ki LEDLCD
    G2 ile S4 arasında kaldım. Z1'in ekranı ise tam bir fiyasko... Renklere bak. Görünmüyor.

G2 ile Z1 in ekranı çok yakın Orada kar olduğu kısımda LG ve SONY beyez gösterirken SAMSUNG pembe göstermiş. Renge bak...

• max 1100 tl olursa alırım ustu olursa verilmez o kadar
  • Donanim olarak piyasadaki mini telefonlardan bir kac gomlek ustun, sony tasarimini her zaman begenmisimdir ayrica renk secenekleride cok hos.
    Buyuk telefon sevmeyenler idin ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor ama şöyle 1000 lira seviyelerinde gelirse çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Batarya s800 icin biraz az kalmis en azindan 2500 2600 olabilirmis

+1 ama 720p ve 4.3 inç olduğunu düşünürsek çok da kötü değil. Bu arada G2den memnun musun hocam

Memnunum valla snapdragon 800 isini cok iyi yapiyor. Daha takilma yasamadim cihazda. S4deki takilmalar yok. Arayuz cok akici ve touchwiz gibi sismiyor. Asphalt tarzi oyunlarda isinma var sadece baska ciddi bir isinma yok. Note3le takas edermisin deseler etmem yani o derece touchwizin sismesine dayanamiyorum cunku. Konuyu kirlettik biraz ama olsun

Sağolun hocam

• fx57 kullanıcısına yanıt
    1400 TL Filan olursa iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

max 1100 tl olursa alırım ustu olursa verilmez o kadar

1100 TL'ye anca XSP yada Nexus 4 alırsın hocam.Bence çıkış fiyatı 1599 TL gibi birşey olabilir.
  • Sony bu telefonu 6 ay kadar önce tanıtsaydı kesinlikle alirdim ayrica cihazin bataryasini elestirenler Lg Optimus G kullaniyorum 2100mah bataryayla 3 gun 12 saat 51 dk boyunca dayandi %16 sarj kalmisti.

• Keske dediğiniz fiyatlara yakın olsa ama imkansız gibi birsey
    Çünkü z1 le herseyi aynı
    Bir ekran boyutu ve full hd değil zaten buda maliyeti düşürmeyecek kadar az.
    1800 1900 arası piyasaya girer adamlar kameradan bile kısmamışlar
    Z1 almayı düşünüyordum zden sonra ama bu cihaz 1700 falan olursa kesin alırım
    Ha 1700 cok para ama z1 2199 oldugunu görünce bu 1700 civarı uygun olur
    Tabi bana göre bir laptop 2000 lira olabilir ama telefon en fazla 1500 olmalı

• ufalttınız iyi güzelde birazda inceltseydiniz tam alınmalık olurmuş.1 cm kalınlık 140 gr ağırlıkmı kaldı be.birde 4.3"'lik bir telefon.
  • Resmen süper mini olmuş

• Cihaz full+full bu özelliklerle tam bi canavar olmuş
    Bide daha cihaz çıkmadan yok tasarımı kötü yok ekranı şöyle bu cihazı kötüleyenler öteki plastik cihazları kullansınlar

• Sony'e Email Atmıştım z1mini ne zaman gelir diye attıkları cevap şöyle;

Ayrıca sizi bilgilendirmek isteriz ki bahsettiğiniz modelin (Z1 mini) ülkemizde henüz resmi lansmanı olmadığı için edinebilirlik ve tarih bilgileri henüz elimizde bulunmamaktadır.

• quote:

3 kere izledim , G2'nin verdiği görüntü daha iyi gibi geldi bana.

Telefon çok iyi olmuş , rakip markaların yaptıkları gibi çok satan modellerinin kaymağını yemek gibi bir düşünce gütmeden iyi bir telefon yapmışlar.Benim gibi büyük ekran sevmeyenler için çok iyi bir telefon , tabi Türkiye'ye gelirse.

• Z1 mini büyük ihtimalle ülkemize getirilecek ki; Sonu Mobile TR "gelmeyecek" demiyor ! Zamanında ZR modeli için aynı soruyu sorduğumda, gelmeyecek yanıtını alıyordum ancak, Z1 mini için zaman hakkında bilgi veremiyoruz şeklinde ibareler var Yılbaşına kadar, yada en geç Ocak sonuna kadar raflarda olsun, başka bir şey istemem
  • Sonuçta 2000tl'den piyasaya girecektir, o kadar özelliği hayrına koymadıysa, heyecan yapmayın G2'ye devam sanırım!

• fiyatı hiç mini olmayacak bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.