Şimdi Ara

sony xperia z1 batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece telefonu bırakıp,sabah uyandığımda %10'luk bir azalma oluyor.telefonda hiçbirşey açık olmadığı halde.bu normalmidir?önceden iphone kullanıyordum %100 bıraktıgımda %100 buluyordum sabah telefonu.yardımcı olabilirmisiniz?teşekkürler.Engin hocam sende nasıl bir azalma oluyor bir aydınlatırsan :)

• Bende de nadiren azalıyor çogu zaman degismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bendede var. Yokmu yardımcı olacak arkadaş?
  • S4 te oldugu gibi ayarlarda guc tasarruf modu olabilir onu acın. İnterneti ve senkronizasyonu kapatın. Arka planda acık programlar kalabilir.Es task manager gibi bir program indirip yatmadan once ram i bosaltıp öyle bırakın telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ki sorun çözüldü. 4.3 yükledikten sonra 2 gün kullandım sonra baktım sorun var pc compoindan onar dedim onardım şimdi düzeldi. bir sorun yok gibi
  • Merhabalar, bazı telefonlar hiç kullanılmasa bile arkada açık olan uygulamaları çalıştırıyor.
    Wirelles bile açık olması buna dahil. Açık tüm uygulamalarını kapa yatarken, 3G, wireless ve diğer uygulamalar. Bakalım değişme olacak mı?
  • Kardeş aslında durum açık uygulamardan olmayabilir. zira ben 4.3 yükleyip geceden sabaha bataryanın %15 indiğini gördükten sonra telefonu onardım aynı gün %100 de bırakıp şebeke modunuda GSM yaptım sabah baktım %100 de yine ve baya bir sürede böyle kaldı. sonra 2-3 gün sonra bataryayı 100 yaptım yine şebeke modunu hspa yaptım sabah 5 ten 7.30 kadar yani 2.30 saatte baktım yine %3 batarya gitmiş. şimdi tam bir sonuç almak için bu gece yine bataryayı 100 yaptıktan sonra gsm moduna getirip sabah bakacam bunu bir kaç defa uygulayacam. daha sonra tam sonucu paylaşırım.
  • Ayrıca stamine modu sürekli devre dışı kalıyor. bir yapıyorum diğer gün bakıyorum değişiyor. anlamadım bunu.
  • Bugün yine gece telefonu şarja taktım sabah 4.30 çıkardım % 100de. şebekeyi GSM e alıp bıraktım 3 saat sonra baktım yine % 3 gitmiş. Yani bu sorun sadece gsm hspa ile ilgili değil. neden bilmiyorum ama geceden telefonu bırakınca sabaha kadar her türlü şarjı gidiyor.. yardımcı olacak olan yok mu ? telefonu onardım olmadı.gece herşeyi kapatıyorum çalışan uygulama yok. wifi-konum-blue vs. açık hiçbirşey yok.
  • 3g wireles herşeyi kapatsan da sabaha gene bir azalma oluyor zaten cok hızlı % düşüyor bu telefon kullanmaya heves bırakmadı valla sadece geceden sabahada degil elime bir alayım %1 %1 düştügünü göre göre gerçekten stres yaptırdı.bilmiyorum neden böyle.
  • aynı sorunu sende yaşıyorsun zaten yüksek cözünürlüklü oyunda 1.5 2 saatte pil bitiyor.internette takılıyım oyun oynamayım diyorsun gene su gibi sarj akıp gidiyor.geceden sabahada gidiyor.bilmiyorum bazılarıda %1 bile zor düşüyor baya kullandıgım halde diyor.kullanan arkadaşların yorumları lazım bize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.