Şimdi Ara

Sony Xperia Z CriskeloROM v7.2[Android 4.4.4].283 Firmware (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
8
Favori
19.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr 230 denemiştim flaştool ile İspanya romonuda deneyelim Full wipe yaparım tamam birde bu mesaj gitmiyor ne iş anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus32

Tr 230 denemiştim flaştool ile İspanya romonuda deneyelim Full wipe yaparım tamam birde bu mesaj gitmiyor ne iş anlamadım

Sen konunun başındakiiİspanya romunu muhakkak dene... Mesajlarda sıkıntı yok dostum... Telefonu kapat aç..

• Denedim Reset filan ama mesaj gitmiyor

• quote:

Denedim Reset filan ama mesaj gitmiyor

Sms paketin bitmiş olmasın

Şebeke erişimi var dimi. Bak eğer şuan müsaitsen romu flashla... Sms hallolur

• Müsait olunca hallederim temam

• Towelroot ile root yaptım PurexAudio yüklemek istiyorum. Ancak bulduğum anlatımlarda yeşil led yanınca Recovery açılıyor deniyor. Ancak bende yeşil led yanmıyor. Nasıl kurabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerl

Towelroot ile root yaptım PurexAudio yüklemek istiyorum. Ancak bulduğum anlatımlarda yeşil led yanınca Recovery açılıyor deniyor. Ancak bende yeşil led yanmıyor. Nasıl kurabilirim?

O dediğiniz yere girip ses modunu flashlamanız için recovery kurmanız lazım. Recovery nasıl kurulur derseniz konunun başında AŞAMA 3'te bahsettim...

• Sms espiriside iymiş 1000 sms var şebekede var ben romu kuracak yanlız yavaş iniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Romun şarj performansı güzel... Bu linkten indirip flashlayabilirsin...

https://yadi.sk/d/r3rV7iPzWJEUt

ustam romu kurduk anlatımın sayesinde sağolasın ama bu güncellemeyi nasıl kuracam romun kurulduğu yerden instal diyerek mi yoksa flashtool ile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgoxel

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Romun şarj performansı güzel... Bu linkten indirip flashlayabilirsin...

https://yadi.sk/d/r3rV7iPzWJEUt

ustam romu kurduk anlatımın sayesinde sağolasın ama bu güncellemeyi nasıl kuracam romun kurulduğu yerden instal diyerek mi yoksa flashtool ile mi

Sağolasın kardeşim...

Zip dosyasındaki 133 MB'lık dosyayı indir.Telefona ya da SD karta at.Telefonu kapat açarken ses kısma tuşu ile TWRP'ye gir.Sonra wipe/advanced wipe'ye gir cache ve dalvik cacheye tik koy alttaki oku sağa sürükle.Sonra ana menüye gel insatalle gir biraz önceki ZİP dosyasını nereye attıysan bul ve seç,sonra alttaki oku sağa sürükle kısa bir AROMA kurulumu çıkacak, orda adımları uyugula işlem tamam...

• quote:

Sms espiriside iymiş 1000 sms var şebekede var ben romu kuracak yanlız yavaş iniyor

Netle de alakalıdır....

• sağolasın ustam indirme bitince işlem tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrgoxel -- 10 Temmuz 2014; 19:21:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgoxel

sağolasın ustam indirme bitince işlem tamam

Eyvallah,kolay gelsin...

• c6603_.274_3 Denmark (1)

metin ben hep daninarka romunu yüklüyordum inşallah ispanya romu çözer işimi çok yavaş iniyor 4link bekliyorum
  • quote:

c6603_.274_3 Denmark (1)

metin ben hep daninarka romunu yüklüyordum inşallah ispanya romu çözer işimi çok yavaş iniyor 4link bekliyorum

Beklediğine değer inşallah... Olmazsa şayet Tek part halinde mega linki atabilirim ...

• pegasus32 P kullanıcısına yanıt
    Bende denmark 2.74 ile bu roomu kurdum hiç bir problem yok.roomla alakalı değildir.

• sağol metinim iniyor bekliyorum insin çakacam
  • quote:

sağol metinim iniyor bekliyorum insin çakacam

Hala inmedi mi yaa kaç saat oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Bende denmark 2.74 ile bu roomu kurdum hiç bir problem yok.roomla alakalı değildir.

Yalnız abi, arkadaş öncesinde 3g'yi sorunsuz kullanıyordum, romu flashladıktan sonra 3g uçtu dedi. Yani romdan kaynaklı gibi duruyor. Hatalı ftf olabilir. Ayrıca aynı sorundan muzdarip olan bir arkadaş daha mevcut...

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman 2.67 ispanyol roomunu kullanıyordum bu sefer 2.74 denmark roomu ile sıfırdan kurdum her şeyim çalışıyor.Onda çalışmaması enteresan küçük bir bug sebep olmuş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.