Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 tanıtıldı: İnce çerçeveye merhaba (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çerçeveler rakipleriyle kıyaslanırsa yeterince ince değil.Gsmarena üzerindeki verilere göre ekran kasa oranlarına bakarsak
    xz2 compact :78.5% xz2: 76,1%

Rakip değil ama yorumlarda örnek gösterilen note 5: 75.9%
    Galaxy s9 :83.6%
    iphone x: 82.9%

XZ2 compact 12.1 xz2: 11.1 kalınlığında iken rakipleri ortalama 8 mm.

Note 5 ile kıyaslayanları görünce ben de başta yok artık o kadar da değildir demiştim ama o kadarmış malesef.

Biz o kadar ince çerçeve istemiyoruz diyenleri görüyorum ama bu kadar kalın olduktan sonra alt çerçeve daha kalın üst biraz daha ince tutularak parmak izi okuyucu bile konulabilirmiş. Parmak izi okuyucu arka tarafta kullanmaya değecek bir ekran kasa oranı malesef yok bu verilere göre.

• Ince cercevemi tasarim aynı degisiklik yok.sony artık musteri memnuyetini ve geri bildirimlere bi baksaniz artik .kendi kuyunuzu kazmaya devam edin siz.

• BERBAT BİR TASARIM. YİNE HAYAL KIRIKLIĞI. SONY'DEN ALDIĞIM SON TELEFON XPERİA XZ1 OLMUŞ OLDU. ARTIK SONY' PARA VERMEM.

• Malesef bu tasarımı 1000 kişiden 3-5 kişi beğenir.

Kamera xz1 le aynı sensör bu da fotoğraf kalitesini DXO da yazılımla xz1 den 1-2 puan yukarı taşır.

Telefon tuğla gibi kalın ama OİS den mahrum bu da ışık düştükçe bol noise ve bulanıklık olarak geri dönecek anlamına geliyor.

S8+ ve i8 den yola çıkarak Z serisindeki tasarım çizgisi geliştirilerek alt ve üst boşlukların düşürülmesi beklenirdi.

Ama çok radikal ve hoş ılmayan bir tasarım ve kamera oldu.Haken Z3+ copper kullanıyorum.Huawei p10+ kamerası ve tasarımını mükemmel buluyorum. Aynı çizgiyi yeni sonylerde bulmak isterdim.

• Malesef bu tasarımı 1000 kişiden 3-5 kişi beğenir.

Kamera xz1 le aynı sensör bu da fotoğraf kalitesini DXO da yazılımla xz1 den 1-2 puan yukarı taşır.

Telefon tuğla gibi kalın ama OİS den mahrum bu da ışık düştükçe bol noise ve bulanıklık olarak geri dönecek anlamına geliyor.

S8+ ve i8 den yola çıkarak Z serisindeki tasarım çizgisi geliştirilerek alt ve üst boşlukların düşürülmesi beklenirdi.

Ama çok radikal ve hoş ılmayan bir tasarım ve kamera oldu.Haken Z3+ copper kullanıyorum.Huawei p10+ kamerası ve tasarımını mükemmel buluyorum. Aynı çizgiyi yeni sonylerde bulmak isterdim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.