Şimdi Ara

Sony Xperia X serisinin rezaleti? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyat politikası konusunda Sony,htc gibi dalga geçiyor bizlerle. Haha 650 snap ve fiyatı gorunce; haaa ? Z5 premium snap 810 olduğundan dolayı bende vazgeçtim ve N5 aldım,memnunum. Ah be Sony niye 810 kullanirsin ki ne güzel krom rengi alicaktim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir telefon çöp değildir fiyatlandırması yanlıştır.
    Bu telefon 1800 tl civarında çıksaydı kimsenin eleştireceğini zannetmiyorum.
    Kamerası ve bataryası çok çok başarılı.
  • Telefon kötü değil ancak bu telefon etse etse 1700 falan eder ki ben 1700e 1 ay önce z5c aldım 810lu diye cayır cayır yanıyor tek kötü yanı o yani x asla alınmaz x performance 3000e çıkacak gibime geliyor 3000ede kımse almaz x serisi ellerinde patlicak z serisini bitirmemeleri lazımdı
  • Tabi ki telefon kötü veya çöp değil aksine dün yakından inceledim tasarım olarak da nette gözüktüğünden daha hoş ve kibar gözüküyor. Bu telefon bana yetmez diyebilecek biri olmaz herşeyi gayet iyi. Ama sinir yapan kısmı dalga geçer gibi konulan 2399 tl'lik fiyatı neticede bu telefon Galaxy S7'ye ve G5'e kafa tutabilecek bir model kesinlikle değil. 1999 tl'den bile girse e Sony bu neticede özellikleri sağlam olsun o kadar ki yakında fiyatı 2-3 aya iner hakettiği rakamlara derdik, bu kadar nefret kusmazdık. Haddini aşan fiyatlandırma babamın firması olsa tanımam şahsen.
  • kesinlikle. ben x performance 2500 falan gelir, bu telefon ise 1700 dolaylarında olur diye bekliyorum, amiral gemisi telefon fiyatında vermeleri şaşırttı. yoksa telefon güzel eyvallah da parasının adamı değil
  • XA 1100 TL

X 1800 TL

X performance 2500 TL olsaydı güzel bir seri olabilirdi ama şu fiyatlandırma cidden kötü olmuş.

• Sony Xperia X mi Apple iPhone SE (64 GB) mı daha alınası karar veremedim ?
  • Radomisly R kullanıcısına yanıt
    ikisininde fiyatlarını haketmediği gerçeği yanında ikisi arasında xperia x tercih edilesi.
  • xperia x in hak etmedğne canı gönülden katılıyorum bu kdar alternatf android varken fkat apple da fyatlar hep böle ona yaplck bsey yok bilemedim bnde ama başka ne alıcaz be kardeşim alıp 2 yıl gecmeden tel değştrmekten nefret ediom ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radomisly -- 25 Haziran 2016; 3:59:03 >
  • Radomisly R kullanıcısına yanıt
    şahsen note 7 ye bir bakıcam. uymazsa 6s gibi görünüyor..
  • x serisi isminden dolayı beklentileri yükseltti ama bende anlamadım orta seviye çıktı telefon
  • Ne kadar sağlamda olsa aynı fiyata 820'li telefon alınabiliyorken, bakılmaz bile

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Tam bir copluk,aylardir forumda sony fanboycuklarina anlatmaya calisiyoruz,sony urunleri artik cop,kepenki indirecekler,her gun kuculuyorlar,rakipleri arasinda adlari artik cinlilerden bile sonra geliyor dedik dedik dinletemedik. Noldu simdi hadi ovun bakalim su acinasi durumlari yaratan firmayi. Montajci firmalar sizden iyi ticaret yapiyorlar siz hala uc kurusa bir kofte satmanin derdindesiniz,yazik

Adamlar şarj ömrü vs ile kendini göstemeye çalışıyor işlemci gayet başarılı batarya ömrü konusunda. Cihaz kalınsa şarj ile ilgili. Ki madem hoşuna gitmedi sanane adamlar aynı anda her zevke göre telefon çıkarıyor hepsi senin hoşuna gidecek diye bir durum yok.

Bu nasıl bir fanlıktır reziliktir. Samsung denilen en kemik firmanın bile bir iki tane değil onlarca rezil telefonu var her segmentte, bu nasıl bir kötüleme sevdasıdır? daha dün 1850'ye xperia z5 premium aldık arkadaşa aynısını bende kullanıyorum hadı bu fiyata bul bakalım böyle telefon? 4K 5.5 inç ekran, 3 GB RAM 32 GB hafıza S810 8 Core cpu? Suya toza dayanıklı sony kalitesi zaten malum tasarım incelik gayet başarılı?

Şuraya sayısız rezil samsung telefonlarını yazarım. Apple'ı konuşmaya zaten gerek yok cihazlar karı telefonu gibi kısıtlamalardan bi halt yapılmıyor. Millet en çok ne alırsa koyun gibi hala onları savunan tipler gibisiniz akıllı telefonun kralı sony ve htcdir. Ama ben kalite marka tasarım ve dayanıklı koşullar istemiyorum dandik samsung ve isimden başka bişeyi olmayan Apple seviyorum diyorsanız bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 26 Haziran 2016; 17:56:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Xperia X 2400 değil artık bu arada hepsiburada da tr garantili 1950 falan. Bence şimdi fiyatına geldi. Sözünü geri alabilirsin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 11 Eylül 2016; 14:21:15 >
  • Bu arada komik bir şey var video izledim 6-7 tane Xperia X SD 650 ile SD 820li ya da Exynos 8890 lardan daha hızlı çalışıyor. İphone varî bir android yapmış Sony tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 11 Eylül 2016; 14:20:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.