Şimdi Ara

[ Sony Xperia Sola { 1 GHz DC - 512MB | 3.7' FWVGA LCD | 5MP - AF - 720p | NFC ] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.681
Cevap
42
Favori
341.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chickenchaser

Gold indirime gitmiş Sola'mız 50TL daha ucuzlamış alacaklara duyurulur;http://www.gold.com.tr/U204428/Sony-Xperia-Sola-MT27i-Siyah-Cep-Telefonu
    Tamam iyi güzel fakat o da nesi?! http://www.gold.com.tr/U207213/Sony-Xperia-P-Gumus-Cep-Telefonu 10 gün önce yapsaydın şunu benim olacaktı... Parası olana duyurulur.

internet üzerinden alışverişle gold'dan ağzım yandı ve benden başka bayağı yanan var haberiniz olsun. ben yine ucuz kurtuldum şanslıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: strzdmr

quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

Orijinalden alıntı: chickenchaser

Gold indirime gitmiş Sola'mız 50TL daha ucuzlamış alacaklara duyurulur;http://www.gold.com.tr/U204428/Sony-Xperia-Sola-MT27i-Siyah-Cep-Telefonu
    Tamam iyi güzel fakat o da nesi?! http://www.gold.com.tr/U207213/Sony-Xperia-P-Gumus-Cep-Telefonu 10 gün önce yapsaydın şunu benim olacaktı... Parası olana duyurulur.

Gold dist grantili satmaz dikkat edin paralel ithalat seklinde satar garantiyi gold kendisi verir

tam yazacaktım siz önce davranmışsınız, distirübütör garantili olmasına dikkat edin arkadaşlar cihaz çok yeni ileryelen günlerde kronik bir kasa hatası vb. çıkmasına karşı önlemimizi alalım.

Size katılıyorum ve hala en uygun fiyat vatanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ics 4.0.4 ile gelecek yeniliklerden ingilizce olarak bahsettiği icin pek bse anlamadm sadece walkman movies ve albums kısmını anladım ne gibi yenilikler olacak arkadaslar video kalitesi 1080p ye cıkabilir diye bi söylenti okudum bunlar dogru mudur genel bir bilgilendirme yaparsa bi arkadas cok memnun oluruz teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Ics 4.0.4 ile gelecek yeniliklerden ingilizce olarak bahsettiği icin pek bse anlamadm sadece walkman movies ve albums kısmını anladım ne gibi yenilikler olacak arkadaslar video kalitesi 1080p ye cıkabilir diye bi söylenti okudum bunlar dogru mudur genel bir bilgilendirme yaparsa bi arkadas cok memnun oluruz teşekkürler

arkadaşlar ingilizce metni dilimin döndüğü kadarıyla çevirdim.

* Yeni Sony uygulamaları ile (“WALKMAN”, “ALBÜMLER” , “FİLMLER”) medya deneyimleri.
    * Geliştirilmiş bekleme modunda 4 kez kadar bekleme süresi artmaktadır (kullanıcı profili ve veri tüketimine bağlı olarak değişir)
    * Geliştirilmiş ekran kilitleme işlevselliği.
    * Widget'ları kişiselleştirmek için boyutlandırma geliştirmesi.
    * Geliştirilmiş veri kullanımı kontrolü.
    * Uygulamalarınıza sade bir erişim için yeni uygulamalar düğmesi.

ayrıca bu eldiven modunun floating touch teknolojisi sayesinde gerceklestigini belirtmişler. demekki bizim telefon bir ilk olacak adamlar soguk havalarda eldivenimizi cıkarmadan kullanmamız için düşünmüşler, helal olsun sana Sony

zaten bu videoda, çok önceden yapılacak yeniliklerden söz etmişlerdi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strzdmr -- 28 Eylül 2012; 21:48:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ouA

birde şu NFC konusunda burdurdaki otobüslerde kentkart kullanılıyor ve şu sitede NFC ile ödeme yapılabildiğini yazmışhttp://www.kentkart.com/Tr/Cozumlerimiz/Uygulamalar-ve-Hizmetler/alternatif-odeme-uygulamalari.html bilgisi olan var mı bu konuda?

Şu NFC'yi nasıl kullanacağız? operatör ve banka ile ilgili ne yapmamız lazım? Para ödeyeceğiz de nasıl? :))
  • Sony'yi tebrik etmek gerekiyor. ICS güncellemesinde ekstra bir özellik yok ama eldiven ile kullanabilme olayı mükemmelin ötesinde bir yenilik. Benim gibi yaşadığı şehrin soğuğuna alışamayıp eldiven takanlar arama geldiğinde ne kadar çok zorlandığını bilir. Developer sayfasında bu fikri geliştiren kişiyi de belirtmişler, kendisine imrendim.

Orta sınıf telefonlara gösterilen bu çaba gerçekten önemli, böye giderse bundan sonra alacağım diğer telefonum da sony olacak.
  • İCS güncellemesi çıktıda daha Türkiyeye gelmesi var bekle babam bekle
  • Hafıza kartı olarak öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurishan

Hafıza kartı olarak öneriniz nedir?

Hepsiburada dan 16gb team class 10 aldım, yolda geliyor..,kullananlar memnun du hep bende o yüzden aldım

Arkadaşlar şimdi telefona jelatin taktırayım mı taktırmayayim mı sizce ? Bide şu alttaki led ışıgin ayarı ekran parlaklığına göre azalıp çoğalıyor onu ekrandan bağımsız olarak çoğaltmanın bi yolu varmı dır (( şık duruyor ama gücü az göze çarpmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Frankenstein -- 29 Eylül 2012; 3:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

"Eoudoxias", "strzdmr", ve "Film Bu Ya" nikli arkadaşlar bence konuyu sahiplenmeye ve çekip çevirmeye çok müsait kişiler..

Sizlerden biri konuyu devralsa ya..

Bu teklifimi "strzdmr" nikli arkadaş reddetmiş , "Eoudoxias" nikli arkadaş ise olumlu yanıt vermiştir.. "Film Bu Ya" nikli arkadaş ise şuana kadar herhangi bir cevap vermemiştir.. Bu arada "42baris83" nikli arkadaşında bu görevi yapabileceği önerisi gelmiştir.. Gelinen noktada yeniden değerlendirme yapmak gerekirse;

"Eoudoxias", "Film Bu Ya" ve "42baris83" isimleri öne çıkmaktadır..

"Eoudoxias" nikli arkadaş öneriye olumlu cevap vermişken, burada bahsi geçen 2 arkadaşın daha fikirlerini almak istiyoruz.. Sonrasında ise ortak mutabakat ile her şey yolunda giderse topik devri gerçekleştirilecektir..

Not: Ayrıca topik sahibini tanıyan varsa iletişime geçmesi yararlı olacaktır.Neticede onun rızası ve isteyi olmadan bu devirin gerçekleşme ihtimali yoktur..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 29 Eylül 2012; 4:18:19 >

• muzik calarda yeni calma listesi olusturmak istedigimde, calma listesine eklemek istedigim muzikleri tek tek secmem gerekiyor, komple folderi nasil secebilirm? tam bir iskence olucak yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

Arkadaşlar an itibariyle süper ucuz fiyata 24 ay garantili sony xperia sola almış bulunuyorum arkadaşa samsung galaxy s3 geldi yurt dışından 3-4 günlük telide bana kaldı... Hayırlı uğurlu olsun.....
    Cihaz kargoda gelince bolca sorum olabilir....

super ucuz derken ne kadar merak ettim bakın simdi :D

550 civarı....
  • Beyler teli alalı 1 ay oldu. sarj durumu hala aynı günde 2 kez sarj ediyorum. sarjı gerçekten berbat :( parlaklık düşükte üstelik. mobile bravia engine falanda kapalı.

2. sorun ise öyle çok uygulama ve oyun yok ama buna rağmen tuş kilidi tuşuna bastığım zaman 2-3 saniye sonra ekran açılıyor. bir de çağrı cevaplarken geç kendine geliyor. sebepleri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

Beyler teli alalı 1 ay oldu. sarj durumu hala aynı günde 2 kez sarj ediyorum. sarjı gerçekten berbat :( parlaklık düşükte üstelik. mobile bravia engine falanda kapalı.

2. sorun ise öyle çok uygulama ve oyun yok ama buna rağmen tuş kilidi tuşuna bastığım zaman 2-3 saniye sonra ekran açılıyor. bir de çağrı cevaplarken geç kendine geliyor. sebepleri nelerdir?

sabahtan akşama kadar kurcalayıp oyun oynayıp internete girerek akşama zor bitiriyorum şarjını. şu anda normal kullanıyorum internette de geziniyorum 2 buçuk günde şarjı bitiyor. senin telefonunda bi sıkıntı var bence... %100 dolunca mı alıyorsun şarjdan yoksa ışık yeşile dönünce mi?
  • Beyler ben telefonu alalı 20 gün oldu sayılır ve herşeyinden memnun gibiyim şuanda 2 günde bir şarj ediyorum %100 ekran aydınlatmalı kulllanmama rağmen ama aklıma takılan birşey var telefonum eurasia garantili ve şu anda kapağı açıp baktım çin malı olduğunu öğrendim genel olarak üretim yerleri neresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

muzik calarda yeni calma listesi olusturmak istedigimde, calma listesine eklemek istedigim muzikleri tek tek secmem gerekiyor, komple folderi nasil secebilirm? tam bir iskence olucak yoksa.

hafıza kartının veya telefon hafızasının ana dizininde Music adında klasör aç ve şarkıları içine at.
  • quote:

quote:

"Eoudoxias", "strzdmr", ve "Film Bu Ya" nikli arkadaşlar bence konuyu sahiplenmeye ve çekip çevirmeye çok müsait kişiler..

Sizlerden biri konuyu devralsa ya..

Bu teklifimi "strzdmr" nikli arkadaş reddetmiş , "Eoudoxias" nikli arkadaş ise olumlu yanıt vermiştir.. "Film Bu Ya" nikli arkadaş ise şuana kadar herhangi bir cevap vermemiştir.. Bu arada "42baris83" nikli arkadaşında bu görevi yapabileceği önerisi gelmiştir.. Gelinen noktada yeniden değerlendirme yapmak gerekirse;

"Eoudoxias", "Film Bu Ya" ve "42baris83" isimleri öne çıkmaktadır..

"Eoudoxias" nikli arkadaş öneriye olumlu cevap vermişken, burada bahsi geçen 2 arkadaşın daha fikirlerini almak istiyoruz.. Sonrasında ise ortak mutabakat ile her şey yolunda giderse topik devri gerçekleştirilecektir..

Not: Ayrıca topik sahibini tanıyan varsa iletişime geçmesi yararlı olacaktır.Neticede onun rızası ve isteyi olmadan bu devirin gerçekleşme ihtimali yoktur..!

ben bu fikre pek sıcak bakmıyorum sorumluluk ağır gelir. kaldı ki jb'e jailbreak mı diyerek pot kırmış adamım ama her konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

quote:

Orijinalden alıntı: ouA

birde şu NFC konusunda burdurdaki otobüslerde kentkart kullanılıyor ve şu sitede NFC ile ödeme yapılabildiğini yazmışhttp://www.kentkart.com/Tr/Cozumlerimiz/Uygulamalar-ve-Hizmetler/alternatif-odeme-uygulamalari.html bilgisi olan var mı bu konuda?

Şu NFC'yi nasıl kullanacağız? operatör ve banka ile ilgili ne yapmamız lazım? Para ödeyeceğiz de nasıl? :))

ben sadece smarttag leri kullanabildim şimdiye kadar benimde bi bilgim yok :D

• Arkadaşlar bende aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Telefonu Vatan Bilgisayar' dan aldım fakat şöyle bir sıkıntım var, telefon avea sim kartları okumuyor, 3 tane farklı avea sim kart denedim hiçbirini okumadı, farklı bir operatörün kartını takınca görüyor ve pin ekranı geliyor. Aranızda böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

Beyler teli alalı 1 ay oldu. sarj durumu hala aynı günde 2 kez sarj ediyorum. sarjı gerçekten berbat :( parlaklık düşükte üstelik. mobile bravia engine falanda kapalı.

şarjdan çıkaralı 1gün 26 dk oldu şarj %56 dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkmaztaha -- 29 Eylül 2012; 12:26:22 >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.