Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    z3den iyi ama özellikle kamerası
  • ons O kullanıcısına yanıt
    Ekim ayindan once param olmayacakti , benim acimdan iyi oldu fakat telefonu bekleyenler icin 1.5 ay uzun bir sure

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Créw kullanıcısına yanıt
    Bende de para var telefon yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu merakla bekliyorum. Gold olanı çok hoş geldi gozume. Benim için en önemli şey kamera bu telefonda fazlasıyla bu beklentimi karşılıyor. Zenfone 2 yi de beklemesi uzun süre ama benim için hüsran olmuştu inşallah bu da öyle olmaz.
    Bi de bu telefonu C5 le karşılaştırırsak hangisi daha ağır basar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 Compact düşünüyordum şimdi kafam buna kaydı. Z3 compact almak yerine bunu beklemek daha mantıklı olur mu? Fiyat konusunda umarım çok abartı bir satış fiyatı olmaz. 1400-1500 tl falan olsa çok güzel olur valla.
  • BYRİSE6 kullanıcısına yanıt
    M5 çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYRİSE6

Bu telefonu merakla bekliyorum. Gold olanı çok hoş geldi gozume. Benim için en önemli şey kamera bu telefonda fazlasıyla bu beklentimi karşılıyor. Zenfone 2 yi de beklemesi uzun süre ama benim için hüsran olmuştu inşallah bu da öyle olmaz.
    Bi de bu telefonu C5 le karşılaştırırsak hangisi daha ağır basar?

Kesinlikle m5 agir basar.
    410$ (1150 tl) + vergi ile geriye iki secenek kaliyor . Ya 1399 yada 1499 dan gelicek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    aynen öyle z3den de iyi
  • Z3 compact mı m5 mi z3 compact kullanıyorum m5 gold hoşuma gitti düşünmeye başladım kararsızım..

• cihaz dikkatimi çekti keşke 5.2 gibi bi kasa yapısı osaydı. ulan fiziksel tuş koymuyorsun altta hayvan gibi boş alan bırakıyorsun.sanal buton koyup ekran kullanım alanını daraltıyorsun zaten 5 inç telefon iyice içine etmiş. hepsi tamamda ben buna ve piline çok takıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 15 Ağustos 2015; 7:24:33 >
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    pili bence çok iyi 2600mh kime yetmez
  • Bu cihaz 410$ fiyat ile Hong Kong da satışa çıkmış
    Türkiye de fiyatı 1300-1400 olmalı fazlası olursa anlamı yok
    Çünkü z3 şuan 1700 civarına alınabiliyor

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    z3le kafa kafaya zaten bu cihaz, öyleki kamerası daha iyi
    Inşallah dediginiz rakamları aşmaz. Ek vergi muhabbeti o zaman gerçekleşip fiyat daha da atarsa kötü olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BYRİSE6 kullanıcısına yanıt
    Max 1.600tl hocam rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

hangi cihazları kullanıyorsun bilmiyorum akrdeşim ama ben remi note kullanıcısıyım 3200 pil var yogun kullandıgım için 1 günü rahat bitiriyorum. oyun oynamadıgım halde. şimdi bu durumdaki ben için 2600 gün içinde dımdızlak bırakırsa ne yapayım? elimde şarj aletiyle gezmek istemiyorum. 2600 mah çokta aman aman bişey degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

quote:

hangi cihazları kullanıyorsun bilmiyorum akrdeşim ama ben remi note kullanıcısıyım 3200 pil var yogun kullandıgım için 1 günü rahat bitiriyorum. oyun oynamadıgım halde. şimdi bu durumdaki ben için 2600 gün içinde dımdızlak bırakırsa ne yapayım? elimde şarj aletiyle gezmek istemiyorum. 2600 mah çokta aman aman bişey degil.

sony 2gün dayanma garantisi vermiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

quote:

sony 2gün dayanma garantisi vermiş

onlara inanma. test ortamları ile kullanıcı ortamı farklı sonuçlar verir. kız kardeşimde t3 var pili 2500 yada 2600 olması lazım gün içinde hep şarja takıyor powerbank ile geziyor. firmaların çakallıgı burada koymuyor adam gibisini. lenovoya bak 5 inç tele 4000 mah pil koymuş millet rahat Allah rahat..

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi gider z3 alırım sorun değil ama benim için kamera önemli z serisinin kameraları çok berbat o yüzden bu modeli seçtim zaten
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    benimde ilgimi çeken tek noktası o yoksa kenarlardaki boş ve kalın alan çok itici sanal butonları hiç söylemiyorum zaten. neyse hayırlısı bakalım ekim ayına kadar bir sürü cihaz lanse edilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.