Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler çok ilginç..bilgisarayım win 7 olması rağmen telefonu güncelleme yerinde en son yapılan ses kısma tuşuna basıp taktığımda hiçbirşey olmuyor 2013 nisanda almıştım telefonu bi gücelleyemedik bi fikri olan var mı bu konuda şimdiden teşekkürler.
  • xperia go satacak arkadaslar bana ulassın kulaklık ve sarj aleti kapagı kopuk vs olmamak sartıyla
  • Tüh bee daha 2 gün oldu koptuğu kulaklık girişinin
  • Arkadaşlar ön camı kırık xperia go var elimde
    İster yaptrmak isteyen ister yedek parça olarak kullanmak isteyen iletişime geçsin
    Arka kapak iç kasası kamerası pili vs
    Teklif vermek isteyen özelden iletişime geçsin lütfen

Ekran alıp ucuza da denk getirmiş olabilirsiniz teli
    Kendim ekran takıp öyle satmayı düşündüm ama zamanım yok

• Selamn aleyküm arkadaşlar. Teefonum da bi sorunu sizlerle paylasayim. Kamerayi acinca kamera durduruldu hatasi aliyorum .flasi acilmiyir bazen aciliyor acilinca kapanmiyor. Yani teefnn kamerasi öldü gibi. Fabrika ayarlarina çevirdim sifirladin jelly beyan attim ics attm hiçbiri ise yaramadi ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahababa58

Selamn aleyküm arkadaşlar. Teefonum da bi sorunu sizlerle paylasayim. Kamerayi acinca kamera durduruldu hatasi aliyorum .flasi acilmiyir bazen aciliyor acilinca kapanmiyor. Yani teefnn kamerasi öldü gibi. Fabrika ayarlarina çevirdim sifirladin jelly beyan attim ics attm hiçbiri ise yaramadi ne yapabilirim?

Fabrika ayarlarina ayarları koruyarak mi döndünüz yoksa tamamen mi benim başka bir telefonda başıma geldi fabrika ayarlarına sıfırlayinca düzeldi

• arkadaşlar telefon bu aralar ağırlaştu bazen gelen aramaları açamıyorum bunun çözümü nedir?

• Hafızadan gerekli olmayan şeyleri silin ben böyle durumlarda fabrika ayarlarına dönüyorum

• Herkese merhabalar..
    Telefonu 10 gün şarj etmedim, whatsapp ve facebook uygulamaları çalışmaz oldu. Whatsapp'ı silip yükledim yalnızca wireless ile bağlanınca çalışıyor uygulamalar. Facebook telefonda sabit olduğu için onu silemedim. Fikri olan var mı?

• hifled H kullanıcısına yanıt
    ayarlar-diğer-mobil şebekeler-erişim noktası adları adımlarını takip edin internet olan seçeneği işaretleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

ayarlar-diğer-mobil şebekeler-erişim noktası adları adımlarını takip edin internet olan seçeneği işaretleyin.

Muhteşemsin, çok teşekkür ederim. Ankara'da isen çay ısmarlayayım

• hifled H kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

arkadaşlar telefon bu aralar ağırlaştu bazen gelen aramaları açamıyorum bunun çözümü nedir?

Telefon birkaç uygulama açıp kapattıktan sonra bellek dolması nedeniyle yavaşlayabiliyor.
    Bellek durumunu hızlıca görmeyi ve belleği tek tuş ile temizlemeyi sağlayan DU Speed Booster uygulamasını öneririm arkadaşlar.
    Çok işe yarıyor, belleği temizlediğiniz anda yavaşlama probleminiz anında çözülüyor.
    Bunun dışında telefonu günde bir kez kapatıp açmayı da ihmal etmeyin.
  • sinan212 S kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım hangi ülke olduğunu bu adresi''xperia.tr@support.sonymobile.com'' adres çubuğuna kopyala yapıştır dedim hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Arkadaşlar güncellemeyi yapıyorsanız telefonunuzu SD kartınızı tamamiyle silin. Ancak o zaman daha stabil oluyor.

@burakbull Daha önceki mesajlarımdada belirttim bu go'nun GPS özelliği çok bktan. yer konum belirleme hem geç hemde yerinde durmuyor. herkezde olmayabilir fakat bende böyle.önceki yazılımlardada öyleydi ama JB ile alakası yok.

Paralel ithalat telefonu alan arkadaşlara sesleniyorum. telefonunuzu xperia.tr@support.sonymobile.com adresine imei bilginizle sorgulayabilir ve hangi ülke için üretildiği bilgisine erişebilirsiniz. Şayet o ülkeye gelmiş yada gelmemiş ise ona göre hareket edersiniz. benim telim Birleşik Arap Emirliklerindendi manuel kurdum. nede olsa Türkiyede sony garanti bulunmuyor. TR sony'ide geç avrupa sonyde geçmiyor. saygılar.
    imei ile hangi ülke için üretidiğini bulursak ona göre JB yüklememiz mi gerekiyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futimuti -- 20 Temmuz 2014; 19:36:04 >

• Merhaba arkadaşlar geçen hafta Almanya'dan bu cihazın aynısı geldi tuş kilidini çocuk defalarca girmiş cihaz kilit desenli deyil numaratik olarak vardı tuş kilidi bu cihazı nasıl açabilirim

• FOOOOOOORMAAAAAAT ;)
  • Telefonu satışa çıktığı ilk gün almıştım... Özellikle işim ve özel yaşamımdaki aktiviteden dolayı özellikle seçmiştim... 2 seneyi aşan kullanım sonucunda gayet memnum kaldım ( Vodafone'da yaşamakta olduğum şarj sorununu saymazsak... ) Özellikle suya dayanım konusunda beni 2 kere telefon aldırmaktan kurtardı... Düşme konusunda çok sağlam macera pek yaşamadı ama yaşasada sağlam bir kılıf içerisinde zarar görebileceğini düşünmüyorum... GB ile gayet mükemmel çalışan telefon ICS ile sürünmeye başladı ( burada verilen tavsiyelerle gereksiz kullanılmayan ne varsa silip, devre dışı bırakınca nefes almaya başladı. ) son olarak JB ile biraz daha hareket kazandı. Bence olumsuz tek yönü ram miktarı olmasına rağmen ekran çözünürlüğünün keskin olmaması muadili Sola'dan daha hızlı olmasını sağlıyor ve hatta internette biraz araştırınca KK 4.4 yüklemelerinde sorunsuz çalışmakta.

Bu noktada daha uzun bir süre kullanmayı düşündüğüm go'yu 4.4 Kit Kat'a çevirmek istiyorum ancak bu konuda kara cahilim. Ayrıntılı bir yardıma ihtiyacım var... Var mıdır Go'sunu Kit Kat'a çevirmek isteyen ? ya da bu telefonu halen kullanan var mı diye sormalıyım ?)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Victory_5

Telefonu satışa çıktığı ilk gün almıştım... Özellikle işim ve özel yaşamımdaki aktiviteden dolayı özellikle seçmiştim... 2 seneyi aşan kullanım sonucunda gayet memnum kaldım ( Vodafone'da yaşamakta olduğum şarj sorununu saymazsak... ) Özellikle suya dayanım konusunda beni 2 kere telefon aldırmaktan kurtardı... Düşme konusunda çok sağlam macera pek yaşamadı ama yaşasada sağlam bir kılıf içerisinde zarar görebileceğini düşünmüyorum... GB ile gayet mükemmel çalışan telefon ICS ile sürünmeye başladı ( burada verilen tavsiyelerle gereksiz kullanılmayan ne varsa silip, devre dışı bırakınca nefes almaya başladı. ) son olarak JB ile biraz daha hareket kazandı. Bence olumsuz tek yönü ram miktarı olmasına rağmen ekran çözünürlüğünün keskin olmaması muadili Sola'dan daha hızlı olmasını sağlıyor ve hatta internette biraz araştırınca KK 4.4 yüklemelerinde sorunsuz çalışmakta.

Bu noktada daha uzun bir süre kullanmayı düşündüğüm go'yu 4.4 Kit Kat'a çevirmek istiyorum ancak bu konuda kara cahilim. Ayrıntılı bir yardıma ihtiyacım var... Var mıdır Go'sunu Kit Kat'a çevirmek isteyen ? ya da bu telefonu halen kullanan var mı diye sormalıyım ?)))

Bir ara kitkat ile kullandım. Şu an xda developers forumunda mevcut olan 4 tane kitkat romu var. Bunların hepsi geliştirilme aşamasında. Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Eksikleri olsa da kitkat ile kullandığımda telefon uçuyordu.

• Orijinalden alıntı: Gakusei

Bir ara kitkat ile kullandım. Şu an xda developers forumunda mevcut olan 4 tane kitkat romu var. Bunların hepsi geliştirilme aşamasında. Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Eksikleri olsa da kitkat ile kullandığımda telefon uçuyordu.

yönlendirme için teşekkürler... sanırım bende o forumda gördüm KK videosunu... şaşırtıcıydı... yanlış anlamadıysam bluetooth ve radyo sorunundan bahsediliyordu ancak birisi çözdüm gibi bir şeyler karalamıştı... Herneyse KK konusunda bana yardımcı olacak kişi sensin anladığım kadarıyla...:))) sorun değil ben beklerim...
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.