Şimdi Ara

Sony-Walkman NWZ-B142 donma sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıktan da anşalıcağı üzere bahsi geçen mp3 player ile ilgili bir sorunum var. Walkmanin NWZ-B142 modeli mp3üm sebebini anlamadığım bir şekilde açılmamaya başladı. Walkmani açtığımda başlangıçta gelen walkman ekranı donuyor. Mp3 Loading oluyor gözüküyor fakat ne kadar açık bırakırsam bırakayım açılmıyor mp3. Pek de anlamam bu mp3 işlerinden. Dediğim gibi bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Edit: Bu arada beyler, mp3'ü bilgisayarıma taktığımda bile okumuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brotherho0d -- 4 Nisan 2012; 18:44:32 >

• Cihaz bünyesinde bulunun Reset tuşuna kalem yordamıyla basmanız gerekebilir.. Muhtelen cihazınızda Yazılımsal arıza çıkmış durumda, virüslenmiş olabilir. Yeni firmware yükleyerek sorun çözülebilir.. Ama bilgisayarın görmesi gerekiyor.. Sorunu biraz daha açarsanız yardımcı olabiliriz..
  • Reset tuşuna bastığımda mp3 kapanıyor. Tekar açtığımda ise açılış ekranına geliyor ve yine donuyor. Bilgisayarda ise sebebini anlamadığım bir şekilde görünmüyor. "Bilgisayarım"da hep bir driver olarak gözükürdü, fakat onu da yapamıyorum şimdi. Bir de sorunu biraz daha açabilir misiniz derken neyi kastettiniz hocam?
  • Yani forumdaşım, ne zaman oldu nasıl oldu gibi ve yaptığınız uygulamaları belirtirseniz sevinirim.. Belki usb bağlantısındaki veriyollarında bir kısmı hasar görmüş olabilir sert bir şekilde çekmekten kaynakları kopmuş olabilir ama ürün garantili ise servise verin.mekanik arıza gibi duruyor...
  • Olay 2.5-3 hafta önce oldu hocam. Sert çekmeden kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum. Çünkü biraz önce farkettim ki usbden mp3ü takınca donanım bulundu sesi geliyor. Sanırım dediğiniz gibi virüs bulaştı ve en iyisi servise götürmek gibi görünüyor. Teşekkürler hocam.
  • Est forumdaşım ne demek..:) her zaman çeşke elimden birşey gelse son olarak başka bir bilgisayara da takıp deneyiniz bilgisayarınızda virüs olabilir..
  • dostum yazılımı bozmussun yanı yukleme bıtmeden bılgısyardan baglantı kesmssın. tamir olur .www.sonyservisankara.com
  • Cevaplar için herkese teşekkürler. En yakın zamanda servise gönderme kararı aldım. Zaten 2 gündür bilgisayarımdaki virüslerle uğraşıyordum, format atıp kurtuldum. İyi forumlar.
  • aynı sorunlar bendede oldu muhtemelen batarya cort olmuş
  • bu cıhazdan bendede mevcut versıyonu 1.00 yeni versıyonu nasıl yukleyebılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brotherho0d

Cevaplar için herkese teşekkürler. En yakın zamanda servise gönderme kararı aldım. Zaten 2 gündür bilgisayarımdaki virüslerle uğraşıyordum, format atıp kurtuldum. İyi forumlar.

Aynı sorun bende devar şu an. Nasıl halletiniz?
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Maalesef çözemeyip servise yollamıştım. Sorun çözülemedi zaten. Yani en azından bana söylenen bu. "Kurtuldum" yazmamın sebebi de bilgisayara format atmam ile ilgiliydi. Yani isterseniz siz de bir şansınızı deneyebilirsiniz servise yollayarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.