Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
39
Favori
269.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cassablanca

Videoyu tam ekran yapmak istiyorum Maint Aspect Ratio'ya tıklıyorum ama hiç bir şey değişmiyor
    ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz???

Event pan croptan siyahlıkları kes birde
  • Yaptığım şeyi render edince sadece 1 - 2 sn render oluyo ??

acaba yanlışlıkla bi yerlere mi bastım acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_uk -- 24 Mart 2013; 20:44:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt325

quote:

Orijinalden alıntı: Cassablanca

Videoyu tam ekran yapmak istiyorum Maint Aspect Ratio'ya tıklıyorum ama hiç bir şey değişmiyor
    ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz???

Event pan croptan siyahlıkları kes birde

Teşekkür ederim söylediğin yerden yaptım :)
  • Merhaba arkadaşlar bir sorunla karşı karşıyayım, Sony Vegas Pro 12 kullanıyorum, avi. dosyasını .mp4'e render ediyorum. Render ederken kaydolacağı yerde video dosyası olarak Untitled olarak görünüyor, Render bittiği anda videonun ismi Untitled.mp4 oluyor ama garip kısmı şu ki .tmp dosyası oluyor render ettiğim video. Kaç kere tekrar render ettim orjinal dosyayı ama her seferinde render bittiği anda .tmp dosyasına dönüşüyor video dosyası ve baya sinir etti bu durum beni.. Çözümünü veya neden olabileceğini bilen var mı ?
  • Sony vegasta acaba eko ses efekti ya da akustik ses nasıl yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: lisabeth.

Çok yararlı bir konu olmuş gerçekten. Benim de bir sorum olacaktı..
    Programda video açamıyorum. Sadece sesi oluyor.. Ses var, görüntü yok misali yani.
    Videonun formatı da .avi, nereden kaynaklanıyor ki? Ben bir yerde yanlış mı yaptım acep..
    Bu konuda acemiyim henüz zaten.
    Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

hocam bende de bunun gibi bir sorun vardı Klite Codec Pack in en son sürümünü yükledim düzeldi. Bir dene istersen

http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm

Merhaba
    Bende aynı sorunu yaşıyorum, codec felan herşey yükledim yine aynı.. ses geliyor ama video açılmıyor.. Sony vegasın küçük ekranında videoyu izleyebiliyorum ama..

Kayıt ederken bir şey mi atlıyoruz acaba? video senkronize olmadı felan diyor..

• arkadaşlar vegasda video içerisinde biryeri puslu yapma yada birşeyi kaldırma mümkün mü
  • sony vegas pro 11 ile oyun oynarken video çekmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba ekran videosunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyArdahan75

sony vegas pro 8 kullanıyorum elimdeki film 1.30 saatlik bir film var. (360p) bu filmi sony vegas a atarken quicktime çıkıyor görüntü yok ses var sadece bu sorunu nasıl giderebilirim? ekran siyah oluyor ve sadece ses var.

quictime sürümü düşür sorun düzelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smt325

quote:

sony vegas pro 8 kullanıyorum elimdeki film 1.30 saatlik bir film var. (360p) bu filmi sony vegas a atarken quicktime çıkıyor görüntü yok ses var sadece bu sorunu nasıl giderebilirim? ekran siyah oluyor ve sadece ses var.

quictime sürümü düşür sorun düzelir

quicktime mı silince tekrar quicktime uyarısı çıkıyor. temelli quicktime mı nasıl devre dışı bırakabilirim. eskiden quicktime yoktu .sorunsun çalışıyordu. sürüm nasıl düşürülüyor bilmiyorum.

bi ss alırsan iyi olur

• arkadaşlar bende sony vegas pro 11 64 bit kullanıyorum lisanslı şuanda ama newbluefx pluginlerini yüklememe rağmen programda göstermiyor diğer pluginleride bulamadım nasıl yükleyebilirim acaba ? uyumluluk sorunundan olabilir mi yada programın 64 bit olmasından mı , windows 7 home basic kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmozz -- 25 Nisan 2013; 7:12:52 >
  • Bir ekip kuruyorum arkadaşlar , Sony Vegas'tan iyi derecede anladığını düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçerlerse sevinirim.Yaptığım çalışmalara örnek olarak;

http://www.youtube.com/user/KisacaFilm/videos?view=0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmozz

arkadaşlar bende sony vegas pro 11 64 bit kullanıyorum lisanslı şuanda ama newbluefx pluginlerini yüklememe rağmen programda göstermiyor diğer pluginleride bulamadım nasıl yükleyebilirim acaba ? uyumluluk sorunundan olabilir mi yada programın 64 bit olmasından mı , windows 7 home basic kullanıyorum

NewBlue lar kendi aralarında çalışma olarak sv 8 sv 9 diye ayrılıyo bende şuan sony vegas 8 ve 12 yüklü 12 de newblue görünmüyor 8 de görünüyor ancak aynı şekil başka pluginlerde 12 de görünürken 8 de görünmüyorlar.
  • https://www.facebook.com/KisacaSV

Kısaca Sony Vegas

Arkadaşlar sayfam 1.500 kişiye ulaştığında altta görmüş olduğunuz efektleri "ki o çeyreği diyebilirim" paylaşacağım toplam boyutu evet 9 GB :)

'Sony Vegas' Çözümleri
  • merhaba ben geçen sony vegasta text yazarken sample texi biraz aşağıya sürükledim sonra kayboldu tekrar eski haline nasıl getirebilirm ? şimdiden teşekkürler...
  • Sony Vegasla hazırladığım bir videoyu TRT haber sizsinize göndermiştim, yayına almışlar.
    Tıklayıp destek olursanız sevinirim.

http://www.habersizsiniz.trthaber.com/#!video-8/c1uxh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeralbaris

https://www.facebook.com/KisacaSV

Kısaca Sony Vegas

Arkadaşlar sayfam 1.500 kişiye ulaştığında altta görmüş olduğunuz efektleri "ki o çeyreği diyebilirim" paylaşacağım toplam boyutu evet 9 GB :)

'Sony Vegas' Çözümleri

hocam bbc pluginleri nerden bulabilirim

• Arkadaşlar elimde 4.5GB boyutunda bir video dosyası var, Windows Media Player Classic ile bunu görüntüleyebiliyorken, Sony Vegas'a attığımda sadece ses dosyası olarak görüyor, görüntüyü göstermiyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba?
    Sony Vegas Pro 11 64Bit ve Win 7 64 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Arkadaşlar elimde 4.5GB boyutunda bir video dosyası var, Windows Media Player Classic ile bunu görüntüleyebiliyorken, Sony Vegas'a attığımda sadece ses dosyası olarak görüyor, görüntüyü göstermiyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba?
    Sony Vegas Pro 11 64Bit ve Win 7 64 kullanıyorum.

Xvid indirip kurun eğer gene aynı sorunsa sony vegas bütün formatları desteklemiyor . desteklediği formata çevirin videoyu
  • arkadaşlar hep aklıma takılıyor . Sony Vegas Pro ile Movie Studio HD Platinum arasındaki fark nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.