Şimdi Ara

Sony vaio sve1711z1eb Format yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sony sve1711z1eb model laptopa format nasıl atarım boot menü kısmını bir türlü bulamıyorum (Recovery değil kendi istediğim İSO dosyasıyla formatı soruyorum)

• bu sorunu boot menüden şu şekilde çözdüm

quote:

External Device Boot orayı =Enabled
    Boot Priority yazan yerde ise =External Device

Ancak bilgisayarın ekrandan tarafı yere düştü ve servis LCD ekran kırıldı demiş parça yok Belçika veya Dubaiden gelecek deyip kardeşimden 750 lira istemiş bu ekranı başka bir yerde daha uygun fiyatla orijinal olarak bulabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 31 Ekim 2014; 19:03:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

bu sorunu boot menüden şu şekilde çözdüm

quote:

Ancak bilgisayarın ekrandan tarafı yere düştü ve servis LCD ekran kırıldı demiş parça yok Belçika veya Dubaiden gelecek deyip kardeşimden 750 lira istemiş bu ekranı başka bir yerde daha uygun fiyatla orijinal olarak bulabilirmiyim

Ekran çözünürlüğünü söylerseniz sony ekranları arasından bakarım size kendi depomdan.

inch veya ekran panel modeli söylersenizde olur.

Orjinal olarak bu kadar tuzlu fiyat çekildiyse daha ne diyim bilmiyorum, orjinal sony sve serisi ekranları en fazlası 220 lira. daha yukarısı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xilence -- 31 Ekim 2014; 19:16:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xilence

quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

bu sorunu boot menüden şu şekilde çözdüm

quote:

Ekran çözünürlüğünü söylerseniz sony ekranları arasından bakarım size kendi depomdan.

inch veya ekran panel modeli söylersenizde olur.

Orjinal olarak bu kadar tuzlu fiyat çekildiyse daha ne diyim bilmiyorum, orjinal sony sve serisi ekranları en fazlası 220 lira. daha yukarısı değil.

17.3" Full HD Ekran 1920×1080

ama sanırım bu ekranlar 2 çeşit oluyor araştırmalarım sonucu onu gördüm mat ve glossy diye o konuda bir bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 31 Ekim 2014; 23:51:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 17.3 inch 1920x1080 bir ekran buldum sonyler için ayırdığım bir yerde.

750 lira kadar tuzlu bir fiyat değil hemde, 310 lira bende. İthalat malı olarak bir tane kalmış elimde.

Mat ekran - 1920x1080.

Düşünürseniz bir mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Ama onun dışında 1920x1080 ekranlarada genel baktım, hadi benim elimdeki tek kalmış bu kadar fiyatlı, genel bakıyorum en kötü 280 290 daha fazlası çıkmaz yani.

Altın kaplama ekran teknik servisteki heralde :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xilence

Hocam 17.3 inch 1920x1080 bir ekran buldum sonyler için ayırdığım bir yerde.

750 lira kadar tuzlu bir fiyat değil hemde, 310 lira bende. İthalat malı olarak bir tane kalmış elimde.

Mat ekran - 1920x1080.

Düşünürseniz bir mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Ama onun dışında 1920x1080 ekranlarada genel baktım, hadi benim elimdeki tek kalmış bu kadar fiyatlı, genel bakıyorum en kötü 280 290 daha fazlası çıkmaz yani.

Altın kaplama ekran teknik servisteki heralde :) :)

İlginiz için teşekkür ederim sizi yordum

ama kardeşim orijinal olmaz diye korktuğu için Servis dışında yaptırmaya pek razı gelmiyor zaten bir de Gaziantep'te ikamet ettiğimiz için bir sorun oluşur mu diye tereddüt ediyor mecburen servise yaptıracağız gibi

• Nasıl isterseniz, tercih sizin sonuçta a

hani şöyle diyeyim, ekranı bilgisayar üreticileri kendi üretmez, ekranın arkasında toshiba,sony, acer felan yazmaz, ekran üreten markaların firmaları yazar.

Hani orjinalden kasıtınız sony markasının ekranı vardırsa öyle birşey yok. bununda bilgilendirmesini vermiş olalım aklınızda bulunsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.