Şimdi Ara

Sony vaio pil problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen hafta sony laptop aldim.bilgisyari sarj edip kapattiktan sonra pili kendiliginden bosalmaya basliyor ama kullanirken bir sorun yok 2 saat uzeri gidiyor bunun sebebi ne olabilir?

tesekkurler

• Donanımsal bir üretim hatası olabilir...

Servisle görüşmenizi tavsiye ederim...
  • o zaman sorun buyuk desenize tesekkurler cevap icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: szymek

merhaba arkadaslar

Gecen hafta sony laptop aldim.bilgisyari sarj edip kapattiktan sonra pili kendiliginden bosalmaya basliyor ama kullanirken bir sorun yok 2 saat uzeri gidiyor bunun sebebi ne olabilir?

tesekkurler

Bataryanın kendiliğinden boşaldığını nasıl tespit ettin? Yeni dediğin laptop 2 saat gidiyorsa, bırak pil bitene kadar boşalsın bakalım ne olacak?

Ben bu sorudan şüphe duyarım. Zaten en baba notebookun 2 saat pil ömrü vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34_gurcangurel

quote:

Orjinalden alıntı: szymek

merhaba arkadaslar

tesekkurler

Bataryanın kendiliğinden boşaldığını nasıl tespit ettin? Yeni dediğin laptop 2 saat gidiyorsa, bırak pil bitene kadar boşalsın bakalım ne olacak?

Ben bu sorudan şüphe duyarım. Zaten en baba notebookun 2 saat pil ömrü vardır.

sen soruyu anlamadin sanirim suphe duyucak birsey yok.Lap top i sarj ediyorum % 100 oluyor sonra kapatiyorum sonra bi daha actigimda sarj % 90 lara inmis oluyor onu sordum

• quote:

sen soruyu anlamadin sanirim suphe duyucak birsey yok.Lap top i sarj ediyorum % 100 oluyor sonra kapatiyorum sonra bi daha actigimda sarj % 90 lara inmis oluyor onu sordum.

O zaten normal olan birşey. Windows üstünden baktığın değerler yanıltır.

Standart batarya %100 de durmaz. Şüphe duyuyorsan servise bir telefon aç veya e-mail yolla.
    Bence normal.
  • Tesekkurler cevabin icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.