Şimdi Ara

sony vaio harddisk bozuldu usb üzerinden pc yi açabilmem mümkünmü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sony vaio bilgisayarımın hdd si bozuldu sanırsam 2 gündür araştırmalarım onu gösterior gümlediğine dair en belirgin özellik açtığımda pc yi s.m.a.r.t hatasını veriyor yinede bilgisayarı başlat dediğimde başlamıyor kendi hdd si bozuldu sanırım ona yapcak birşey yok ama usb üzerinden bilgisayarı açmam münkünmü ?
    16 gb flash var onunla bilgisayarı açabilirmiyim ?
    başka pc daha var masaüstü onunla flash a windows dosyalarını atsam her ney gerekli ise sonra assist tuşuna basıp medyadan başlat(dvd/usb) seçeneğini seçerek başlatsam olurmu

• portable win 7 isosunu rufusla flaşa yazdırın
    biosdan da ilk sıraya alın açarsınız çok rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxper7

sony vaio bilgisayarımın hdd si bozuldu sanırsam 2 gündür araştırmalarım onu gösterior gümlediğine dair en belirgin özellik açtığımda pc yi s.m.a.r.t hatasını veriyor yinede bilgisayarı başlat dediğimde başlamıyor kendi hdd si bozuldu sanırım ona yapcak birşey yok ama usb üzerinden bilgisayarı açmam münkünmü ?
    16 gb flash var onunla bilgisayarı açabilirmiyim ?
    başka pc daha var masaüstü onunla flash a windows dosyalarını atsam her ney gerekli ise sonra assist tuşuna basıp medyadan başlat(dvd/usb) seçeneğini seçerek başlatsam olurmu

aynen öyle yapın
  • peki bilgisayarımı flash üzerinden açtıktan sonra söylediğiniz gibi harddisk bad sector programı ile bad sector varsa kurtarabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxper7

peki bilgisayarımı flash üzerinden açtıktan sonra söylediğiniz gibi harddisk bad sector programı ile bad sector varsa kurtarabilirmiyim

soruyu yanlış anlamışım ben. taşınabilir windows ile açıp oraya hd tune kurup test edebilirsin
  • bi tane buldum taşınabilir windows 7 iso dosyası kurdum flash a wintousb ile fakat windows açılma ekranını geçtikten sonra mause geliyor takılıyor oyle mause oynatabiliyorum devamı gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.