Şimdi Ara

Sony v4000/4210/4230/4500 bilgi paylaşım topiği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
4
Favori
120.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eleştirilerden memnun oldum doğrusu. Fotoğrafçılığım iyi olmasa da merakım var biraz. Fotoğrafın aslı böyle değil aslında. Hem çekilen fotoğrafı tv'de görüntüledim, hem tv'deki görüntüsünü fotoğrafladım, ebatını küçülttüm, kestim biçtim...suyunun suyu yani.

Jorel dostum..o söylediğin kadraj, ufuk çizgisi vs.de de haklısın tabi. Yanlız bir yandan pedal çevirirken bir yandan fotoğraf çekmek zor oldu.

Bir ara fotoğrafın orjinalini koyarım foruma..
  • Pedal faktörünü unutmuşum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akseaus

V4000'le gerdekten çıkamıyorsun ki deniz bisikleti falan yapasın. Resim herhalde V4000 öncesi çekilmiş. :)

Bu arada fotoğrafçılık konusunda bence gerçekten iyisin. Bu resim hakkında uzun uzun kritik yapılır. Fotokritik'e gönder bence. Ayrıca panel resimlerin de güzel. V4000'i bile güzel görüntülemişsin. Şaka şaka.

Cep telefonu ile çektim...dermişim...
  • Bahsi geçen fotodan iki farklı sahne çekmişim. Fazla konuyu da dağıtmadan orjinallerinin ufaltılmış birer numunesini ekliyeyim. Bu da bize bir mola olsun...

Sony v4000/4210/4230/4500 bilgi paylaşım topiği

• ilkinde yüzünün tam çıkmadığını farkedip,öne doğru gelip poz vermiş sana..
  • TV'nin kaç saat çalıştığını gösteren menüye nasıl ulaşıyorduk?
    onu anlatan sayfanın linkini bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jorel

TV'nin kaç saat çalıştığını gösteren menüye nasıl ulaşıyorduk?
    onu anlatan sayfanın linkini bilen var mı?

v4000 SERVİS MENÜSÜ

Uzaktan kumandadan bekleme konumuna al
    i+ tuşuna bas (en üstte solda)
    5 tuşuna bas
    ses + tuşuna bas.
    Kumandadan tv yi tekrar aç.
    menü tuşuna bas
    Product version yazan yere gir.
    Alta doğru menüyü kaydırdığında working time satırının karşısında çalışma saatini görebilirsin.

Bu tuşlara basma işlemini seri olarak yapmanız lazım. Yoksa 5 tuşuna bastığınızda tv açılıyor bir şey olmamış gibi.
  • arkadaşlar sanırım v4000 lerinizi aldınız
    birkaç kez tel isim bırakın dediniz ve onuda bırakdık ama birkaç tane aldıkdan sonra herhalde uğraşı şevkide bitiyor...hiç olmazsa sizde İstanbul dan şuradan alabilirsiniz diyebilirdiniz.........genelde iş olana kadardır yinede soruyorum 40 veya 46 v 4000 en uygun nereden alabilirim.Sanırım alan arkadaşlar YARDIMCI olur.
  • ok.. sağol..
    bugün ölü pixel kontrolü yaptığımda çalışma saatini de kontrol ederim..
  • 46v4000 pesin 3500`e pazarlik yapmistim. Galeria Sony bayisi....
  • sevgili 1907CUCU
    sanırım topikteki bazı mesajları okumadan bu satırları yazdın..

sana dün yazdığım bir mesajı tekrar yolluyorum.eğer topiği okumaya devam edersen,hala bu konuda yardımlaşmaya çalıştığımızı görürsün..

--------------------------------------------------------------------------------
    Eylül 2008; 20:54:44

Arkadaşlar TV'leri aldık diye bu hareketi sonlandırmadık tabi ki..
    Almak isteyen arkadaşlar burdan yazmaya devam etsinler,yeni gruplar oluşturup yeni arkadaşlar katalım kulübümüze..

--------------------------------------------------------------------------------

tabi ki işbirliğimiz hala devam ediyor.hatta istanbul'dan twist of face ankara'dan daha güzel bir fiyat buldu..
    onunla bağlantıya geç istersen..

quote:

Orjinalden alıntı: 1907CUCU

arkadaşlar sanırım v4000 lerinizi aldınız
    birkaç kez tel isim bırakın dediniz ve onuda bırakdık ama birkaç tane aldıkdan sonra herhalde uğraşı şevkide bitiyor...hiç olmazsa sizde İstanbul dan şuradan alabilirsiniz diyebilirdiniz.........genelde iş olana kadardır yinede soruyorum 40 veya 46 v 4000 en uygun nereden alabilirim.Sanırım alan arkadaşlar YARDIMCI olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorel -- 4 Eylül 2008; 12:47:04 >

• Darısı bizim gibilerinin başına.
  • Arkadaşlar 46V4000 için bulunan en düşük ve güncel fiyat ne idi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: N 6297

Arkadaşlar 46V4000 için bulunan en düşük ve güncel fiyat ne idi?

Ben 3500 ytl.peşin fiyat olarak bulmuştum. Toplu v4000 alım topiğinde 3900 taksitli fiyatlardan söz ediliyordu.l
  • quote:

Orjinalden alıntı: schneider17

Darısı bizim gibilerinin başına.

Hayırlısıyla inşallah sizlerin de olur.

16:9 yayın yapan Alman zdf kanalından bir kaç görüntü:

• twist of face' e PM attım sanırım jorel onun bulduğu bir fiyat varmış biraz daha uygunmuş dedi bakalım.
  • Aynı zdf kanalından çok çok yakın çekim. Çekim mesafesi 3,5m civarı. 4 optik zoom geri kalanı digital zoom toplam 7,2 zoom ile çektim. Ne kadar yakınlaştığımı varın siz hesap edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 5 Eylül 2008; 0:46:04 >
  • Katılır mısınız bilmem..Bu kalitede 16:9 sd yayın olsun hd'ye gerek yok...Bir de kendi malını övüyor gibi olacak ama az çok tanıyanlarınız olmuştur elimden geldiği kadar objektif davranmaya çalışırım.

Yaw bu tv'de özellike zdf kanalı gibi kaliteli yayın yapan kanallarda görüntü sanki 3 boyutlu gibi. Adamlar ekrandan çıkacak gibi duruyor.

Tabi bu adam çıkmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Katılır mısınız bilmem..Bu kalitede 16:9 sd yayın olsun hd'ye gerek yok...Bir de kendi malını övüyor gibi olacak ama az çok tanıyanlarınız olmuştur elimden geldiği kadar objektif davranmaya çalışırım.

Yaw bu tv'de özellike zdf kanalı gibi kaliteli yayın yapan kanallarda görüntü sanki 3 boyutlu gibi. Adamlar ekrandan çıkacak gibi duruyor.

Tabi bu adam çıkmasın.

Hocam 52" 'den dolayı olmasın o

• quote:

Orjinalden alıntı: m@ni@c67

Hocam 52" 'den dolayı olmasın o

N'olacak ki...40"inden de biraz cüce bir adam çıkar. Prenses 52" den 7 cüceler 40" den çıkıyormuş...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.