Şimdi Ara

Sony Teknik Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Z5p telefonumu kulaklığı görememe sorunu yüzünden servise vereceğim.
    Önerebileceğiniz servis var mıdır?
    Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu? Kulaklık girişi tamir edilip geri mi gönderiyorlar yoksa değişim mi yapıyorlar?

• Ankara teleservıce gönder
  • funkerman kullanıcısına yanıt
    Ben de gönderiyorum inşallah yakında ankaradayım teleservis mi yoksa KVK mı önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 10 Ağustos 2016; 16:22:11 >
  • Ben teleservıce göndermiştim z3c ekranı kalkmıştı değiştirdiler. Memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Ben teleservıce göndermiştim z3c ekranı kalkmıştı değiştirdiler. Memnun kaldım.
    sakın kvk ya gönderme. Kesinlikle teleservice iyidir.
  • Teleservice Ankara'ya gönderdim, hayırlısı bakalım.
  • Kulaklığı görmüyorsa kulaklık girişi tozlanmış veya suya soktuysan oksit yapmıştır. İyice bulaşık süngerinden parça koparıp temizle düzeliyor. Z3 kullanıyorum başıma geldi temizledim düzeldi.
    Hocam ekranı mı komple cihazı mı değiştirdiler. Yarın hem teleservise hem KVK ya gidicem kasa değişimi yapabilirler mi çünkü kasa pert sayılır. Ücretsiz kasa değişimi yapacaklarını ya da cihaz değişimi vereceklerini düşünmek çok mu iyimserce olur aynı zamanda kamerada leke sorunu da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Hocam ekranı mı komple cihazı mı değiştirdiler. Yarın hem teleservise hem KVK ya gidicem kasa değişimi yapabilirler mi çünkü kasa pert sayılır. Ücretsiz kasa değişimi yapacaklarını ya da cihaz değişimi vereceklerini düşünmek çok mu iyimserce olur aynı zamanda kamerada leke sorunu da var

Ekran ve çerçeve değişti hocam.
    O zaman ilk teleservis e gidiyorum bugün bakalım çerçeve değişimi isteğime ne cevap verecekler. Yalnız iş tamamen kullanıcı hatası olduğu için baya bi para isteyecekler gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

O zaman ilk teleservis e gidiyorum bugün bakalım çerçeve değişimi isteğime ne cevap verecekler. Yalnız iş tamamen kullanıcı hatası olduğu için baya bi para isteyecekler gibi geliyor

Darbe varsa kesin kullanıcı hatası diyip ücret ısteyeceklerdır. Bnm z3c da darbe ezik falan yoktu direk tamir edip gönderdiler.
  • Teleservice Ankara'ya kargo ile gönderdim cumartesi ulaşmış fakat hiç bir geri dönüş olmadı. Servis kaydı olmadıgından musteri temsilcisine telefonla ulaşılamıyor. Mail ile de yanıt yok. Bildiğiniz iletişim numarası var mıdır?
  • longrifle kullanıcısına yanıt
    Mesajla is emri gönderirler, siteden IMEI no ve ısemrı numarasıyla cihaz takip yaparsınız hocam.
    Teşekkürler bekleyelim bakalım.
  • İş emri numarasına nasıl ulaşacağım? Birde bende teleservice göndermek istiyorum yan kapak yalama oldu onun için kvk dan iyi galiba teleservice
  • cdgfo567 C kullanıcısına yanıt
    telefonu kargo ettikten 2 gün sonra mail ile iş emri numarası geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: longrifle

telefonu kargo ettikten 2 gün sonra mail ile iş emri numarası geldi.
    Kutuya koyduğun şikayet ve bilgi kağıdında nelerin yazması lazım yardımcı olur musun
    kutuya faturayı ve telefondaki sorunları yazan kağıdı koydum ve Ankara adreslerine gönderdim.
    19.08 de kargo ettim, 22.08 de işleme alındı, 25.08 de teslim ettiler, bugün telefon elimde.
    gayet sorunsuz bir servis deneyimi yaşadım.
  • Teleservice göndermiştiniz galiba sorun neydi sizin benim yan kapak yalama olmuştu
    Aynen Teleservice Ankara ya kulaklık girişi bozuldugu için gondermiştim. Onarım yapıp gonderdiler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.