Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
643
Favori
2.764.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün şandıma d&r da buldum Vatan'daki kampanyayı. Second Son ve The Order oyunlarını bedavaya veriyor. CUH 1216 serisi 500gb 1.499 TL.

Bunu alıyorum 400 TL hediye kartımı harcayabiliyorum böylece :)

Ancak her iki oyun da pek ilgimi çekmiyor. Aslında nasıl oyunlar olduklarını bilmiyorum ama olmasa da olurlar. Belki takas yaparım ya da satarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de suan bonus 50 lira veriyor 1050 liraya geliyor ps4 ben aksama siparis gecicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kampanyası hafta sonu mu geçerli sadece? Pzt almayı düşünüyordum.

• N11 eğer Türkiye Sony garantili olsaydı tam alınmalıkmış.
  • sizlere slrularim olacak(konu acinca hemen kapatiyolar)
    dizustu bilgisayar ihtiyacim oldugu icin ps4 icin ayirdigim para bolundu
    ps4 alsam oyun alamam 2.dualshocku alamam buda beni ps3 veya xbox360a itiyor

ps3 alsam (onceden vardi sattim geriye donuk baktigimda cok oyun oynamamisim) 2-3 yil daha guncel oyun destegi olurmu (pes-fifa-bf-cod-a.creed gibi )
    oyld oyun canavari degilim grafik soyle olsun boyle olsjn demem maksat zaman gecirmek,arkadas cevresiyle eglenmek.

ps3 alsam hayal kirikligi yasarmiyi pm

• Of of yazılı kağıdı okumak gibi bir şeyyyy

• N11 de sony garantili 500 gb Ps4 1200 tl ye geliyor

50 tl bonus +10 tl de yeni üyelik düsersek 1200 tl

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4pal-2-yil-sony-eurasia-garantili-P38203253
  • Bu tarz yeni seri limited edition lar nerede satılıyor tr de ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 30 Ağustos 2015; 11:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Ben de bugün şandıma d&r da buldum Vatan'daki kampanyayı. Second Son ve The Order oyunlarını bedavaya veriyor. CUH 1216 serisi 500gb 1.499 TL.

Ancak her iki oyun da pek ilgimi çekmiyor. Aslında nasıl oyunlar olduklarını bilmiyorum ama olmasa da olurlar. Belki takas yaparım ya da satarım.

Hangi D&R mağzası satıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Ben de bugün şandıma d&r da buldum Vatan'daki kampanyayı. Second Son ve The Order oyunlarını bedavaya veriyor. CUH 1216 serisi 500gb 1.499 TL.

Hangi D&R mağzası satıyor?

Hemen hemen hepsi. Bağdat Caddesi'nde var. Alışveriş merkezlerinde de var.

Benim tek düşüncem şu. Paketle gelen oyunlar ilgimi çekmiyor. Onun yerine N11'den Sony Türkiye garantili 1.100 veya 1.200 e bulabilsem CUH 1216 modelini, 400 liralık D&R hediye kartlarımı istediğim oyunlara harcarım. Ama N11'e güvenemiyorum istediğim modelde o fiyat zaten yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwain -- 30 Ağustos 2015; 13:40:51 >

• dwain D kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Bence hiç vakit kaybetme D&R'dan hemen al, oyunları takas yaparsın. N11'e ben de güvenemiyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
  • şu ps3 550 lira, çek puan falan da kullanılabilir, alınır mı dersiniz?
    http://m.n11.com/play-station-3-320-gb-P73431847

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şu ps3 550 lira, çek puan falan da kullanılabilir, alınır mı dersiniz?
    http://m.n11.com/play-station-3-320-gb-P73431847

2.el

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

sizlere slrularim olacak(konu acinca hemen kapatiyolar)

ps3 alsam (onceden vardi sattim geriye donuk baktigimda cok oyun oynamamisim) 2-3 yil daha guncel oyun destegi olurmu (pes-fifa-bf-cod-a.creed gibi )
    oyld oyun canavari degilim grafik soyle olsun boyle olsjn demem maksat zaman gecirmek,arkadas cevresiyle eglenmek.

Oyunları sürekli en yüksek ayarlarda oynadıysanız önceden düşük gelebilir ama
    Yüksek ayarda oynamadıysanız çok güzel gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibour09

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

sizlere slrularim olacak(konu acinca hemen kapatiyolar)

Oyunları sürekli en yüksek ayarlarda oynadıysanız önceden düşük gelebilir ama
    Yüksek ayarda oynamadıysanız çok güzel gelir

grafik delisi birisi olmadigim icin sikinti olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Bu tarz yeni seri limited edition lar nerede satılıyor tr de ?

Harbiden güzelmiş , nereden buluruz bunu bak benim de canım çekti şimdi dondurma gibi bişey bu. biri yalarken senin de bir tane alıp yiyesin geliyor :) ehi

• Demin 1000 liraya n11 den almis bulunuyorum :)
    Sali gunu gelicek nasipse 9 taksit yaptirdim.
    50 lirayada ayakkabi eksigim var onu alicam 9-16 da bide benim uni davasi var belki 77 liralik kuponuda kullanabilirim camasir makinasi vs alirsam n11 den :)

Neyse suan 1 oyun var oda pro cycling manager 2015 yanina 2-3 haftaya driverclub alicam oyle 1-2 ay gecircem sonra bi fps oyunu alirim tamamdir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Amazondan aldım ps4 ü 1 ay olmadı bunu gördüm harikaydı bi baktım tr ye gelmiyo yazıyodu 2 gün önce bi baktım geliyo yazıyo hemde aynı fiyat

Edit: O bu değilde dediğim gibi 1 ay olmadı bebdekini geri gönderip onu alamazmıyım acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andrOnur -- 31 Ağustos 2015; 1:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Demin 1000 liraya n11 den almis bulunuyorum :)
    50 lirayada ayakkabi eksigim var onu alicam 9-16 da bide benim uni davasi var belki 77 liralik kuponuda kullanabilirim camasir makinasi vs alirsam n11 den :)

Neyse suan 1 oyun var oda pro cycling manager 2015 yanina 2-3 haftaya driverclub alicam oyle 1-2 ay gecircem sonra bi fps oyunu alirim tamamdir :)

hocam psn plus 14 günlük denemeyi kullan, driveclubı ücretsiz indir. ben indirdim kullanıyorum :) gidipte para verme hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Demin 1000 liraya n11 den almis bulunuyorum :)

yalnız driveclub tek kişilik. ben multiplayer oynarım diye indirmiştim değilmiş. sadece online başlkalarıyla oynuyosun
  • 
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.