Şimdi Ara

Sony, PlayStation 4'e ait kontrolcüyü GDC'de sergiledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

Ortasında ki noktalı kısım mikrofon mu acaba?
    Eğer öyleyse tuşlara basma sesinden ne konuştuğunuz anlaşılmaz.
    Yok eğer hoparlör ise o da gereksiz olmuş olur.

Hoparlör o.
    Mesela killzone da radyo telsiz sesleri oradan gelecekmis. Elimizde telsiz tutuyor gibi hissedecegiz. Cok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: exp16Ortasında ki noktalı kısım mikrofon mu acaba?Eğer öyleyse tuşlara basma sesinden ne konuştuğunuz anlaşılmaz.Yok eğer hoparlör ise o da gereksiz olmuş olur.
    Hoparlör o. Mesela killzone da radyo telsiz sesleri oradan gelecekmis. Elimizde telsiz tutuyor gibi hissedecegiz. Cok iyi.

Ben zaten konsol tarafına çok yabancıyım.İlk aklıma gelen pil süresi oldu ama şimdi siz böyle diyince benim de ilgimi çekti.
    Telsiz gibi olması gerçekçilik açısından iyi olur.

• bunu kullanacaklarını pek sanmıyorum değiştirirler gibime geliyor hemde ne bilim pek orjinal durmuyo gözümde sanki çin çakması gibi 'orjinallikten bahsediyorum yanlaış anlamayın'

• Keşke kollarda kablosuz şarj özelliği olsa ve ps'ın yanına bırakınca şarj olsaydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcuKolun adı ne acaba?
    oğuzlarin bozok kolu

Yılın En İyi Yorumu.. Helal! :D

• Süper birşey gibi görünüyor bakalım elimize alınca anlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    quote:

Orijinalden alıntı: exp16Ortasında ki noktalı kısım mikrofon mu acaba?Eğer öyleyse tuşlara basma sesinden ne konuştuğunuz anlaşılmaz.Yok eğer hoparlör ise o da gereksiz olmuş olur.
    Hoparlör o. Mesela killzone da radyo telsiz sesleri oradan gelecekmis. Elimizde telsiz tutuyor gibi hissedecegiz. Cok iyi.
    Ben zaten konsol tarafına çok yabancıyım.İlk aklıma gelen pil süresi oldu ama şimdi siz böyle diyince benim de ilgimi çekti.Telsiz gibi olması gerçekçilik açısından iyi olur.

XD

• Güzel tasarımı var bence
  • Bence çok iyi olmuş, modern bir tasarımı var. Hoparlör ve kulaklık girişi de çok iyi düşünülmüş. Yeniliklere açık olmak lazım.
  • Önden bakınca çakma kollar gibi duruyor, ama move'un birleştirilmesi mantıklı olmuş.

• tasarım,şekil,dizayn tam 1 enkaz olmuş..özelliklerde mutfak robotu cinsinden gelsin deneyip test edip görelim move starter ıvır zıvır çalışıyormu ne işe yarıyor..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.