Şimdi Ara

Sony Playstation 3 Wireless Dual Shock Josytick Pc'de çalışır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Playstation 3 Wireless Dual Shock 3 bu joystick pc de çalışıyor mu ?
    Almak istiyorum bu koldan, alıpta deneyen var mı acep?

• evet çalışyor motinonjoy programı yardımıyla.İster kablolu ister kaliteli yeni bir bluetooth ile kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STALKER-1903

evet çalışyor motinonjoy programı yardımıyla.İster kablolu ister kaliteli yeni bir bluetooth ile kullanabilirsin.

yani diyorsun şimdi çık git ankamall'a git Teknosa'ya al bu kolu gir Elektroworld'e al Pes 2013'ü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

evet çalışyor motinonjoy programı yardımıyla.İster kablolu ister kaliteli yeni bir bluetooth ile kullanabilirsin.

yani diyorsun şimdi çık git ankamall'a git Teknosa'ya al bu kolu gir Elektroworld'e al Pes 2013'ü.

Ben kullanıyorum gayet güzel.Ama xbox gamepad'i daha iyi diyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Ben kullanıyorum gayet güzel.Ama xbox gamepad'i daha iyi diyorlar.

alıyorum o zaman program karışık mı? Yoksa basit bir şekilde kurarmıyım.

• Ben geçen sene fifa 2012 için denedim motinonjoy programıyla kolu çalıştırdım ama fifada analog ile yön veriyordu . ama pes 12 de denediğimde tam istediğim gibi çalışt.ı ama motinonjoy programı çok karın ağırısı birşey çözmesi çok basit değil
  • http://www.playstationturk.com/teknik-yazilar/sixaxis-ve-dual-shock-3-u-bilgisayarda-kullanma.html
    Biraz gıcık olay bide kablolu çalışıyorbu yolla diğer program lanetliydi çözemedim ve PC yi çökertmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Ben geçen sene fifa 2012 için denedim motinonjoy programıyla kolu çalıştırdım ama fifada analog ile yön veriyordu . ama pes 12 de denediğimde tam istediğim gibi çalışt.ı ama motinonjoy programı çok karın ağırısı birşey çözmesi çok basit değil

Program karışık ve sorunlu değil çok iyi bir program.Motioninjoyu açtığınızda xbox 360 ayarını seçip enable dediğinizde bütün oyunlar çok iyi bir şekilde çalışıyor buna fpsler de dahil.Eğer internet olmadan da çalıştırayım derseniz local dosyasını programın sürümüne göre internet sitesindenhttp://forums.motioninjoy.com/viewforum.php?f=66&sid=729599c0fa1320f3886198d579611da9 bulup programın kurulu olduğu yere atarak internetsiz çalıştırabilirsiniz.Ancak kablosuz kullanımda her bluetooth olmuyor.Programın içerisinde bluetooth'un hangi özelliklere sahip olması gerektiği yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STALKER-1903 -- 30 Eylül 2012; 22:16:29 >

• şimdi alıpda elimizde patlama durumu da var PS2 kollarıyla devam mı etsem acaba diyorum.
    İnternete bağlımı olcaz birde heryerde.
  • quote:

şimdi alıpda elimizde patlama durumu da var PS2 kollarıyla devam mı etsem acaba diyorum.

siz benim yazdığımı heralde okumuyorsunuz local dosyasını yüklediğinizde netsiz de çalışıyor.Bu kadar sizin için sorunsa xbox gamepad da alabilirsiniz ama o pcyi direk tanıyor mu bilmiyorum.
  • quote:

quote:

şimdi alıpda elimizde patlama durumu da var PS2 kollarıyla devam mı etsem acaba diyorum.

siz benim yazdığımı heralde okumuyorsunuz local dosyasını yüklediğinizde netsiz de çalışıyor.Bu kadar sizin için sorunsa xbox gamepad da alabilirsiniz ama o pcyi direk tanıyor mu bilmiyorum.

tamam okumamışım ben sevmiyorum xbox'ın kollarını...
    alırsam dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım.
    Hatta bir resimli anlatım işimize yarayabilir.xD
  • quote:

quote:

quote:

İnternette ararsanız resimli anlatım da var ancak bunlara hiç gerek yok programın en son sürümünü yükleyin.Ds3tool çalıştırın.Dual shock 3'ü kablolu bir şekilde pcye takın sonra programda driver menager'e girip load driver dediğinizde yüklemeler yapılıyor.Sonra programda profil sekmesini açıyoruz ve oradan xbox 360 yazanı seçip enable diyoruz.Yanlız bilgisayarı her kapayıp açtğınızda buradaki enable tuşuna tıklamalısınız ondan sonra proogramı kapayabilirsiniz.Bu arada program zannedersem xp 64bitde çalışmıyormuş.Ben win8 ve win 7 64 bitte ve 32bitte denedim sorun yok.Programın son sürümü 7.0001 olmalı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnternette ararsanız resimli anlatım da var ancak bunlara hiç gerek yok programın en son sürümünü yükleyin.Ds3tool çalıştırın.Dual shock 3'ü kablolu bir şekilde pcye takın sonra programda driver menager'e girip load driver dediğinizde yüklemeler yapılıyor.Sonra programda profil sekmesini açıyoruz ve oradan xbox 360 yazanı seçip enable diyoruz.Yanlız bilgisayarı her kapayıp açtğınızda buradaki enable tuşuna tıklamalısınız ondan sonra proogramı kapayabilirsiniz.Bu arada program zannedersem xp 64bitde çalışmıyormuş.Ben win8 ve win 7 64 bitte ve 32bitte denedim sorun yok.Programın son sürümü 7.0001 olmalı.

eyvallah sağolasın.

• logitech f710 alsana ne uğrasıyosun ki alıcısını pc ye taktığın gibi xbox kontrolleri emrinde. ayar yok bisey yok her oyunda xbox komut setini otomatik çalıştırıyor. fiyatı 100 lira civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

logitech f710 alsana ne uğrasıyosun ki alıcısını pc ye taktığın gibi xbox kontrolleri emrinde. ayar yok bisey yok her oyunda xbox komut setini otomatik çalıştırıyor. fiyatı 100 lira civarı

Bence de f710 daha iyi ve sorunsuz. Bununla Gow 1 ve 2'yi bitirmiştim.
    Geçen sene kablosuzunu 60 tlye almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingofEvil

quote:

logitech f710 alsana ne uğrasıyosun ki alıcısını pc ye taktığın gibi xbox kontrolleri emrinde. ayar yok bisey yok her oyunda xbox komut setini otomatik çalıştırıyor. fiyatı 100 lira civarı

Bence de f710 daha iyi ve sorunsuz. Bununla Gow 1 ve 2'yi bitirmiştim.
    Geçen sene kablosuzunu 60 tlye almıştım.

fiyatı dediğiniz gibi uygun ama o kola alışmak sorun gibi biraz L2 R2 tuşları enterasan geldi bana. Sony'ye alıştığımdan değiştirmek istemiyorum.
    PS2 kollarını convertır yardımıyla pc de kollanıyorum, değiştirmek zor gelir.
  • PS3 kolunu motioninjoy ds3 tool'la kullanıyorum, xbox kolu olarak seçiyorum, sorunsuz bir şekilde oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

PS3 kolunu motioninjoy ds3 tool'la kullanıyorum, xbox kolu olarak seçiyorum, sorunsuz bir şekilde oynuyorum

bu kolları bozduktan sonra x) bende oynamak istiyorum.
  • quote:

f710'u 100 milyona alacağına xbox kolu alınır.
  • Valla bende Playstation 2 kolu var orjinal USB dönüştürücü ve Xbox 360 Controller programı ile hemen hemen her oyunda kullanıyorum (Xbox 360 Controller for Windows destekleyen oyunlarda)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.