Şimdi Ara

Sony NW-E005

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony NW-E005 aldım.2 gb hafızası var. ama sesinden hiç memnun değilim.Otobüste motor sesi ayrı geliyor.Teyzelerin sesi bile bastırıyor Mp3un sesini.Forumda okurken insanlar bass sesinden bahsediyor ama ben o konuda ne yazıkki tatmin olamadım.Yardıme der misiniz. Bu cihazlarda normal midir bu?yoksa ben mi yanlış yapıyorum.Kulaklıklarla mı alakası var yoksa?bundan önce diskmanım vardı sony.superdi.o da mp3 player calıodu ama otobuslerde olmuyodu artık kocaman cantadan cıkarmaya utanır olmustum :)

sizce bu aletin olayı bu mudur ben mi yanlıs yapıyorum.lütfen yorumlarınız bekliyorum..

• Bildiğim kadarıyla Sony mp3 çalarlarda ses kısık.Bende de son nw e002f var,o kadar yüksek ses vermiyor açıkçası...
  • iyi bir kulaklık alırsanız sorun çözülür.ses çok artmaz ama istenmeyen gürültülerden kurtulursunuz.creative ep-630 iyi bir tercih olabilir.
  • Öncelikle AVLS etkin mi ayrıca birde equalizer ayarlarını yaptın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

Öncelikle AVLS etkin mi ayrıca birde equalizer ayarlarını yaptın mı?

Herşeyi denedim fakat bir sonuç alamadım. Ürünün çıkışının kapasitesinin o kadar olmasından korkuyorum.Ayrıca kulaklığımda sağlam bir kulaklık. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Bu arada bu ürünü ben Teknosa'dan aldım fakat şikayetimi Teknosa'ya söylediğimde bana Sony sattıklarını fakat Sony marka ürünler için teknik servis hizmeti sunmadıklarını söylediler.Ben kendim Sony teknik servisi aradım ve buldum. 1haftadır ürünüm teknik serviste..

Ayrıca Teknosa'nın bana sunduğu bahanede çok komikti. Sony teknik hizmet sunmuyormuş Teknosa'ya.O sebeple de onlar arızalı mal kabulu yapmıyorlarmış Sony ürünleri için. Peki o zaman Teknosa neden Sony marka ürün satıyor. Bizde ticaret yapıyoruz ama ürünün arkasında durmak diye de birşey var değil mi?Ben sokak sokak Sony Teknik servisi aramak zorunda değilim ki??

• sony'nin o modellerinde ses limiti var. avrupa standartlarına göre. kulaklık halletmez sorununu. bende de aynı mp3 vardı sattım. flash belleklerde ses limiti kısma olayı olmuyor. ben nw-s603 aldım çok memnunu-m.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alley

quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

Öncelikle AVLS etkin mi ayrıca birde equalizer ayarlarını yaptın mı?

Herşeyi denedim fakat bir sonuç alamadım. Ürünün çıkışının kapasitesinin o kadar olmasından korkuyorum.Ayrıca kulaklığımda sağlam bir kulaklık. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Bu arada bu ürünü ben Teknosa'dan aldım fakat şikayetimi Teknosa'ya söylediğimde bana Sony sattıklarını fakat Sony marka ürünler için teknik servis hizmeti sunmadıklarını söylediler.Ben kendim Sony teknik servisi aradım ve buldum. 1haftadır ürünüm teknik serviste..

Ayrıca Teknosa'nın bana sunduğu bahanede çok komikti. Sony teknik hizmet sunmuyormuş Teknosa'ya.O sebeple de onlar arızalı mal kabulu yapmıyorlarmış Sony ürünleri için. Peki o zaman Teknosa neden Sony marka ürün satıyor. Bizde ticaret yapıyoruz ama ürünün arkasında durmak diye de birşey var değil mi?Ben sokak sokak Sony Teknik servisi aramak zorunda değilim ki??

dostum evet sony nin walkman diye adlandırdığı mp3 playerlarında malesef ses kısıklığı mecvut bu da avrupa ülkelerinde sağlık protokolleri yüzündenmiş fakat ben ürüne USA kaynaklı firmware update i yaptım sorun yine aynı fakat üst düzey bir kulaklık kullanırsan bir nebze olsun halledebiliyorsun sorunu
    bende takipçisiyim konunun sony nin amerika sitesini sürekli inceliyorum eğer birşey bulursam burda paylaşacağım

• quote:

Orjinalden alıntı: barbariansss

sony'nin o modellerinde ses limiti var. avrupa standartlarına göre. kulaklık halletmez sorununu. bende de aynı mp3 vardı sattım. flash belleklerde ses limiti kısma olayı olmuyor. ben nw-s603 aldım çok memnunu-m.

İçim yandı desem :( NE yapacağım ben şimdi.Teşekkür ederim ilgine..

Ayrıca Cannibal sanada teşekkür ederim.Ben de takipteyim..
  • ses limitini aşamadık
    sony teknık servıse maıl attım yasa geregı felan dedıler
    herhangı bı guncelleme cıkarmayacaklarmıs galıba
    ben cx300 le kullanıyorum artık dıs sesler sıfır var olan seste cx300 le gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.