Şimdi Ara

sony nw 003 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gecen hevesle aldım 1 gb radyosuz sony nw 003 mp3 player bu zamana kadar tum walkmenlerımı sony aldım ama bu sefer biraz hayal kırıklıgına ugradım ne yazıkkı ve iade edıp ipod aldım
    iyi tarafları : sarjı gercekten uzun gıdıyor 3 dakıka sarja 3 saat tam sarja 18 saate yakın dırek usb kablo gerektırmıyor zaten boyut olarakta aynı flashbellek gıbı renklı ekran sonıc stage adlı kendı yazılımını kullanıyor
    kotu tarafları ıse sonıc stage yazılımı convert(cevırmeden)atmıyor mp3 dosyasını kendıne gore dat dıye bır dosyaya cevırıp tanıyor yanı baska bır bılgısayarda veya convert etmeden mp3 atamazsınız convertte uzun suruyor ses kalıtesı ekolayzırı guzel ama ses kısık ab standartlarına gore gelıyormus o yuzden sesı kısık yanı bangır bangır bır ses maalesef vermıyor yanınızdakı konusanı bıle duyabılıyorsunuz tam sesteykenkı zaten ıade etmemınde nedenı buydu yoksa cıhaz genel olarak guzel trende otobuste veya arabada zar zor duyarsınız benden soylemesı

• O ses olayı aşılabiliyor sonradan. Birde yanına kulakiçi kulaklık alırsan zaten problem kalmıyor.
    Ama sen zaten değiştirmişsin hayırlı olsun
  • tesekkurler dostum volume unlock'u bende arastırdım hatta yapabılseydım degıstırmeyecektım ısın gercegı ama a serısı a 100 gıbı serılerınde var nw de bulamadım maalesef servıslerınede sordum onlarda bılmıyor
  • flash bellekli modellerde servis menüsüne ulaşıldı ama daha limit kırılabilmiş değil..
  • bir madur da benim arkadaşlar..

zaten eski DN-E10 discmanimden kalma atrac'lerim olduğu için ve sony olduğu için vede şarj süresi ve pil süresinden dolayı aldım aleti...

yaklaşık 30 dakkada şarj oluyor ve 48kbps atrac3+ da dinlerseniz ve playerin en ekonomik modunda 30 saat gidiyor şarjı..

ama ses limiti hevesimi kursağımda bıraktı..duyulmuyor!

kulak içi bile fayda etmiyor ie4 denedim ama etrafımdakileri yine de duydum..bir amfi ihtiyacım doğdu..kulaklıkdan önce amfi sipariş verdim Alper Derici arkadaştan.. çünkü bu kadar az sesle kulaklığı deneyemiyorum bile..

sony!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.