Şimdi Ara

Sony'nin yeni nesil tablet bilgisayarlarını inceledik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
28.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.55 ve 5.05 arası nasıl bir mikrofon savaşı yapılmış arkadaş :)

Cidden mikrofon işine çare bulun bu durum size ikinci bir sınıf havası veriyor.
  • Ne tablet dikkatimi ceken nede ortam. O mikrofon oyle organize elden ele geciyorki tek degil iki mikrofon var sanki :-)

Helal olsun... :-)
  • İlk dakikalarda o amcanın gelip tableti alması beni öldürdü zaten erdi abiyle erdinç abide tutamadılar kendini...Sonra ikinci bir kişi geldi oda aldı tabletlerden birini ama o son gelen kişi sanki pazardan geliyormuş gibiydi yazık lan adamlara inceleme yapacaklar hiç erdi ve erdinç ipleyen yok. 2. kişiyi gördükten sonra artık kasıtlı yapmaya başladıklarını sandım...Çünkü baktım ipini koparan tablete sarılıyor.(bide o son kişi şapkalı olan o ayrı bir dünya adam tablete o kadar yabancı ki ne bu la der gibi hali vardı.ama o ilk kişi beni gülmekten öldürdü. Bi baktım çaaat çantayı attı çekti altı bizimkilerin önünden onlarda şaşırdı nerden cıktı falan ama helal olsun adama hiç sallamıyo bile bunlar ne yapıo kamera falan girsem bişi olurmu? diye bir düşünce yok son kişiye dikkat beyler adam pazardan gelirken uğramış gibi hali var elinde ekmek falan var... :D:D:D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

İlk dakikalarda o amcanın gelip tableti alması beni öldürdü zaten erdi abiyle erdinç abide tutamadılar kendini...Sonra ikinci bir kişi geldi oda aldı tabletlerden birini ama o son gelen kişi sanki pazardan geliyormuş gibiydi yazık lan adamlara inceleme yapacaklar hiç erdi ve erdinç ipleyen yok. 2. kişiyi gördükten sonra artık kasıtlı yapmaya başladıklarını sandım...Çünkü baktım ipini koparan tablete sarılıyor.(bide o son kişi şapkalı olan o ayrı bir dünya adam tablete o kadar yabancı ki ne bu la der gibi hali vardı.ama o ilk kişi beni gülmekten öldürdü. Bi baktım çaaat çantayı attı çekti altı bizimkilerin önünden onlarda şaşırdı nerden cıktı falan ama helal olsun adama hiç sallamıyo bile bunlar ne yapıo kamera falan girsem bişi olurmu? diye bir düşünce yok son kişiye dikkat beyler adam pazardan gelirken uğramış gibi hali var elinde ekmek falan var... :D:D:D)

Tablet için bu kadar yazamazsın :D

• Tablet P sağlammış. Mont cebine falan bile sığar çok pahalı olmazsa alınır :)
  • tablet s çok hoşuma gitti
  • Güzel bir ön inceleme olmuş. İki ekranlı olan model tablet piyasasına yenilik katacak gibi duruyor. Keşke iki ekran arasındaki çerçeve bölümünü daha ince yapsalarmış.
  • Videoyoyu telden izlemeye kalktim ses var goruntu yok tum eglenceyi kacirdim yav :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code
    ..............son kişiye dikkat beyler adam pazardan gelirken uğramış gibi hali var elinde ekmek falan var... :D:D:D)

niye çok mu komik !!! pazardan geliyorda olabilir belli ki teknoloji meraklısı ...
    belki parası yok !! adam ev geçindirme derdinde !!! belki de kendini bu şekilde ürünlere bakarak tatmin ediyor !!!
    ne yanii ekmekle girilmez diye bir kural mı var neresi komik bunun !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 18 Eylül 2011; 15:33:29 >
  • Size bir çift yaka mikrofonu hediye edelim :D
  • bi an erdinç ile erdi mikrofon için kavga edecek sandım
  • ilk dakikada amca çantayı actı tableti cantaya atacak sandım :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatonair

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code ..............son kişiye dikkat beyler adam pazardan gelirken uğramış gibi hali var elinde ekmek falan var... :D:D:D)
    niye çok mu komik !!! pazardan geliyorda olabilir belli ki teknoloji meraklısı ... belki parası yok !! adam ev geçindirme derdinde !!! belki de kendini bu şekilde ürünlere bakarak tatmin ediyor !!! ne yanii ekmekle girilmez diye bir kural mı var neresi komik bunun !!!

bu ne eziklik psikolojisidir anlamadım teknoloji fuarına gidiyosan bi zahmet pazardan gitme.
  • 2 tane microfonla çıkın bir daha paylaşamıyorsunuz yahu :)
  • İyiki tablet almamisim ilk kez dedim; )

Sony nasıl başarıyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregök -- 18 Eylül 2011; 19:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatonair

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code ..............son kişiye dikkat beyler adam pazardan gelirken uğramış gibi hali var elinde ekmek falan var... :D:D:D)
    niye çok mu komik !!! pazardan geliyorda olabilir belli ki teknoloji meraklısı ... belki parası yok !! adam ev geçindirme derdinde !!! belki de kendini bu şekilde ürünlere bakarak tatmin ediyor !!! ne yanii ekmekle girilmez diye bir kural mı var neresi komik bunun !!!

Kimse bu yönden bir noktaya gülmüyor meraklanma, ayrıca bir başka arkadaşın dediği de doğru, sen böyle bir yere gidiyorsan oraya değer göstermen gerekir, tabiki de yazılı bir kural yok ama görgü kuralları gibi öyle acayip stillerde olmaz, o zaman ben mayo ile gideyim fuarlara? ne dersin :) kıyafet alacak param olmayabilir belki ondan mayo tercih etmişimdir :)) Lütfen ama lütfen böyle saçma yorumlara girişmeyelim...

• özellikler çok düşük geldi bana piyasanın en iyilerinden olamaz.
  • inceleme güzel ama
    - mikrofon birinizde kalsın
    -Erdi bey yavaş konuşmaya çalışsa iyi olucak
  • arkadaşlar bir adet seinheiser marka yaka mikrofonu 350 euro civarındandır. telsiz el mikrofonu deseniz o da yaklaşık bir fiyettır. bir de receiveri eklerseniz küçük bir servet eder fiyatları...
  • o arkadaki sansar dedeye bi tane çakasım geldi...

çift ekran gerçekten ilginç.Multitaskı başka bir boyuta taşımış :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.