Şimdi Ara

Sony NEX-EA50EH Mi yoksa Sony PXW-X70 Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sokak düğnlerinde kamera çekiyorum.
    yeni kamera almak istiyorum ama bu iki kamera arasında kaldım.bu kameralardan
    kullanan varmı hangisi benim işime daha iyi yarayacakdır.
    bilgilendirirseniz sevinirim.
    bana lazım olan tarafı düşük ışık koşullarında yüksek performans gösterecek ve
    bir okadarda kullanımı kolay olacak.
    acaba hangisini önerirsiniz.
    sony PXW X70
    http://www.sony.com.tr/pro/product/broadcast-products-camcorders-xdcam/pxw-x70/specifications/#specifications

Sony NEX-EA50
    https://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=13603ns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keysmart26 -- 29 Eylül 2015; 8:29:16 >

• Merhaba kardeşim. Sony X70 daha önce kullandım. Bir kaç alanda iyi sonuclar verdiğini düşünüyorum.yanliz senin isinde yani aksam ve gece veya düşük ışıkta iyi cekebilmesi icin F degerinin yani Iris'in düşük dereceli olmasi gerekiyor. Bu cihazin Irisi 2nin uzerinde. Yani düşük ışıklı ortamlarda iyi performans alamayacagin anlamina geliyor. Gain ozelligi ile daha aydinlatma yapilabilir ama bu seferde görüntüde karincalanma yaratir.goruntude karincalanma kimsenin istemedigi bir durumdur. Yanliz cekmek istedigin ani cektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derhener21 -- 30 Eylül 2015; 13:49:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derhener21 D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler .
    zaten şu anda kullandığım kamerada da gece iris kumlama falan çok oluyor onun için değiştirmek istiyorum.söylediğin iyi oldu..
    hoş bunu müşterilerden kimse onu geç çok güzel falan diyorlar ama beni rahatsız ettiği için değiştirmek istiyorum.
    sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.