Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sony-shake-6d-220350471/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ,XB6 müzik setim var fakat daha yeni elektriklerin çok hızlı voltaj düşürmesi yüzünden fişe taktığımda ne saat görünüyor nede standbya giriyor daha önce böyle birşey yaşamış varmı veya çözüm için yapılabilecek bişeyler ,ben içindeki sigortanın bozulduğunu sanıyorum ama daha kötü bişey mesela anakartı zarar görmüş olabilirmi.

Soruyu ben sordum cevap veriyim - kablonun içeriği girdiği yerde transformatörün yanında T2A long blow cam sigorta var ben F2 ile değiştirdim çalıştı F-olan sigortalar short blow galiba dayanımı daha kısa ,böyle bir sorun yaşanırsa ilerde forumun amacına hizmet olarak bunu buraya yazıyorum asıl forumun amacı da budur zaten ,lütfen herne konuda olursa olsun bulduğunuz çözümü gelip sonrakilere referans olsun diye yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 7 Ocak 2016; 19:10:44 >
  • nihat küllük N kullanıcısına yanıt
    rx 110 av yi tavsiye ederim, 5+1 sistem yapabilirsiniz, aktif sub çıkışı vardır, tek eksiği digital ses girişi yok. analog 2 adet ses girişi var.
  • Arkadaslar cok acil yardim.. Bende'de bu muzik seti hastaligi var taa cocukluktan beri.. 1 ay oncesine kadar Panasonic Sa-Ht920 aldim bass tiz olayina hasta kaldim.. Keyfi olarak internete satisa koydum birisi bana guzel bir ses sistemi takasi teklif etti oda Sony Grx8 modelini teklif etti full hersey calisiyo eksiksiz. Simdi kararsiz kaldim napmaliyim sizce? Benim Panasonic sistemim 1000 wat.. Takasta teklif edilen sistem ise 2000 wat.. Sizce degermi Panasonic Sa-Ht920 1000 wat verip komple set dahilinde.. takasta Sony Grx8 alinirmi karsiliginda? Bass tiz memnun edermi beni sizce ? Sony Grx8 kullananlar ve bu sistem hakkinda bilgisi olan acil yardim ederse sevinirim.

• Arkadaslar lutfen acil yardim edin soruya acil cvp lazim

• bir allahin kulu cevap vermicekmi yav acil arkadaslar lutfen ya
  • Merhaba arkadaşlar.

2. el Sony müzik seti almak istiyorum. Uzun yıllar Sony FH-7 setini kullandım. Çok memnun kaldım.

2. el fiyatlarını baz alarak 500-600 tl aralığında bir model önerebilir misiniz?
  • Breakaway kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2000 watt değil o eski sony kasetçalarlardan :) sony rx 88 gibi elimde hem rx 88 hem sony xb80av hemde sony shake 6 D var senin sistemin resimdeki müzik setinden iyidir değiştirme o seti 200-300 tl ye her yerde bulabilirsin

Kardeşim 2000 watt değil o eski sony kasetçalarlardan :) sony rx 88 gibi elimde hem rx 88 hem sony xb80av hemde sony shake 6 D var senin sistemin resimdeki müzik setinden iyidir değiştirme o seti 200-300 tl ye her yerde bulabilirsin @Breakaway

• ugur00013 U kullanıcısına yanıt
    Bütçenize uygun bunlar olabilir sony lbt -xgr 88 / sony lbt lv 80-90-100 /sony lbt xb80av yüksek ses ve pahalı binayı sallayayım dersen sony shake 100 _shake 99 - shake 7 ve shake 6D

• quote:

Orijinalden alıntı: edel___23

Kardeşim 2000 watt değil o eski sony kasetçalarlardan :) sony rx 88 gibi elimde hem rx 88 hem sony xb80av hemde sony shake 6 D var senin sistemin resimdeki müzik setinden iyidir değiştirme o seti 200-300 tl ye her yerde bulabilirsin @Breakaway

peki kardesim sony rx 88'in sesinden memnunmusun bass ve tiz'inden ? ben bu bendeki sistemin hafif sesini actigim zaman ozellikle bass'li muziklerde ampulun icindeki teller asiri titriyor resmen ampulu patlatacak gibi sony rx 88 benim sisteme yakinmi :) bass ve tizleri nasil ? :) bu arada bilgi icin cok tesekkur ederim
  • edel___23 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Evi sallama gibi bir derdim yok sadece temiz kaliteli bir ses istiyorum. Yeni nesil sistemlerden tatmin olamayacağımı biliyorum.

Sahibinden . com da LBT-XB80AV (850 TL) ve LBT-LV80 (650 TL) bulabildim. Fiyatlar biraz şişirilmiş gibi geldi bana. Ama iki sistem de temiz görünüyor.
  • Pazarlık yaparsanız daha indirimli alırsınız önemli olan temiz set olması sürekli düşüyor satışa koyanlar artık vazgeçen insanlar fiyatı çok düşünebilirsiniz

Ses olayı farklı birşey rx88 in çok tatlı sesi var daha sonra gidip sony lbt xb80av aldım rx 88 çocuk gibi kaldı :) şimdi sony shake 6D aldım xb80av çocuk kaldı :)) ortalama olarak birşey istersen xb80av veya lbt lv 90 ı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: edel___23

Ses olayı farklı birşey rx88 in çok tatlı sesi var daha sonra gidip sony lbt xb80av aldım rx 88 çocuk gibi kaldı :) şimdi sony shake 6D aldım xb80av çocuk kaldı :)) ortalama olarak birşey istersen xb80av veya lbt lv 90 ı tavsiye ederim

simdi hocam bendeki ses sisteminin wooferì acayip bass tizz veriyo yani nerdeyse evi ucuracak gibi :) simdi bu sony lbt sistemleri yaklasik 15 20 sene once cikmisti ilk geldigi zaman bir beyazesya satilan is yerinin onune koymuslardi daha ilk ciktiginda adam cok hafif ses acmisti bi bass sesi geliyordu aman yarabbi :) o zamandan bu yana hastaligi var bende boyle :) bendeki bana bedava geldigi icin skinti yok. Ama sifiri pahali 670 $ USD Ama hep istemisimdir Sony'in LBT serisinden bir adet bende olmasini ama Canada gibi yerde 1 2 tane buldum oda hic durmadi satildi hemen ama bu Rx88 var.. Ben bass olayina cok merakliyimdir mesela bendeki sistemde bi bass var yemede yaninda yat hesabi :)) ama illede LBT serisi yada rx serisinden birisi olsa fena olmaz.. LBT'nin hangi serisi olursa olsun bendeki bu sistemi aratmicagindan eminim ama bulamiyorum.. Rx serisinden bu benim sistemi aratmayacak hangi modeli var.. birde LBT serisinde hangisini onerirsiniz hocam en babasi en kalitelisi 6d 7d benden uzak dursun abi aman alsam bu sefer goren dicek sen gevendemisin :))) bana LBT serisinden hangisini onerirsin bass ve tizde kalite alacagim?

• Bulabilirsen sony lbt xg8 - xg80-xg9 - xg10- bulamazsan sony lbt xb80av - 88av - veya lbt lv90 -lv100av onlarıda bulamazsan lbt xb8 olabilir önemli olan temizini bulman

• Tekrar neden üretmiyorlar bunları ya ev sinema sistemleri bunlar gibi değil.
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.