Şimdi Ara

Sony MDR-XB950ap Beğendim Fakat Karar Veremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kafa bandlı kulaklık almak istiyorum.
    evde ve ağırlıklı olarak amfiye bağlayarak dinleyeceğim.
    müzik öncelikli, güçlü bas, güçlü ses ve iyi sahne ortamı istiyorum.
    kulağı örten, uzun kablolu, dayanıklı ve konforlu bir kulaklık olmalı.
    Sony MDR-XB950ap yi yorum ve yazılara bakarak, bir yerde ayak üstü dinleyerek beğendim fakat henüz karar vermedim.

http://www.kulaklikmagaza.com/
    https://www.muzikekipman.com

üstteki sitelere bakınca çok da pahalı olmayan profesyonel ürünler gördüm ve hedef şaşırdım.

Acaba... Üstteki sitelerde bulunan ürünlerv göz önüne alınınca, Sony MDR-XB950ap den daha iyi ve aynı karakterde bir kaç kulaklık önerebilir misiniz?
    bütçem 300 tl. civarında.
    Eğer önereceğiniz daha uygun mağaza varsa lütfen pm atın.

teşekkürler

• ürünü geçen hafta indirimden aldım ve genel olarak hiç memnun değilim fakat sizin beklentilerinizi karşılayabilir.
    -basslar güçlü
    -sahne güzel idare eder
    -güçlü ses eq olmadan çok da güçlü değil bana göre
    -kulağı çok güzel örtüyor mükemmel diyebilirim o konuda
    -kablosu cok fazla uzun değil
    -dayanıklı görünüyor bakalım
    -konfor olarak rahatsız etmiyor sadece biraz ağır olduğu için saça çok baskı yapıyor bu hoşuma gitmedi

neden memnun değilim
    -kulaklığın sağ sol 2 adet deliği var bunları tıkamazsam tek duyduğım bass bass bass cok gereksiz ve saçma bir bass güzel bir bass değil
    -basslar bu durumdayken ilginç bir şekilde tizler de kulak tırmalıyor eq dan baya uğraştım düzeltemedim.
    -sadece evde kullanabiliyorum çünkü kulaklığı takınca robokop gibi oluyorsun kablolu ve dev gibi olduğu için.

• teşekkürler placebo.
    artık karar vereyim deyip, bugün birkaç yere daha baktım. istanbuldaki muzik ekipmanları satan bir yere de danıştım, sağ olsunlar destek verdiler.
    sony deki sesin makyajlı olduğunu söyleyip, bana dj lerin kullandığı başlangıç seviyesinden 2 ürün önerdiler.

Presonus HD7 Kulaklık
    ULTRASONE DJ1 Kulaklık

bu ürünlerin kendi web sitelerine baktım, fotolarını gördüm ve diğer sitelerden değerlendirmeleri okudum.
    oldukça beğendim.
    ardından fiyaT araştırmasına girdim.

Presonus HD7 ye karar verdim.
    amazon de de %50 indirimli gördüm ve hemen aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.