Şimdi Ara

Sony Handycam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Sony Dcr-Sr33 modeli kamera var.
    Bu kamera kayıtı içinde bulunan 40gb harddiske kayıt yapıyor.Elimde şarj kablosu dışında aksesuar yok.
    Bundaki kayıtları bilgisayara nasıl aktarabilirim, bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Elimde Sony Dcr-Sr33 modeli kamera var.
    Bu kamera kayıtı içinde bulunan 40gb harddiske kayıt yapıyor.Elimde şarj kablosu dışında aksesuar yok.
    Bundaki kayıtları bilgisayara nasıl aktarabilirim, bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmi?

Mutlaka bir bağlantı girişi vardır. O girişi bulup uygun kabloyu alırsanız sorunu çözebilirsiniz...
  • TahaFurkann kullanıcısına yanıt
    Tabiki bağlantı girişi vardır ama hangisi, konu açma sebebimde bu zaten.Bağlantı girişine uygun kabloyu bulmak.
    Yardımcı olması açısından cihazın resimlerini atıyorum.Tabanında ve yan tarafında girişler mevcut ancak buna uygun kablo bulamadım.

Sony Handycam
  • quote:

Tabiki bağlantı girişi vardır ama hangisi, konu açma sebebimde bu zaten.Bağlantı girişine uygun kabloyu bulmak.
    Yardımcı olması açısından cihazın resimlerini atıyorum.Tabanında ve yan tarafında girişler mevcut ancak buna uygun kablo bulamadım.

Sony Handycam

Sanırım eski yazıcı kabloları vardı onlardan bu kablo. herhangi bi bilgisayarcıya götürürsen kolay bi şekilde bulurlar diye tahmin ediyorum. yada media markt falan da bulabilirsin sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: TahaFurkann

quote:

Sony Handycam

Sanırım eski yazıcı kabloları vardı onlardan bu kablo. herhangi bi bilgisayarcıya götürürsen kolay bi şekilde bulurlar diye tahmin ediyorum. yada media markt falan da bulabilirsin sanırım

Daha fazla yardımcı olmak için sanırım kablon resimdeki kablodan eski tarz bi kablo ama büyük marketlerde bulunur sanırım..
     Sony Handycam

• TahaFurkann kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler verdiğin resimdeki kabloyu hemen aramaya başlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.