Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia X12, 1.5GHz'de çalışan TI OMAP4 işlemciyle gelebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
14.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: redbloodedman

quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

ne zmn çıkıyor

Bu yazı xperia arc çıkmadan önce tahmin edilen olası özellikler. Sadece ince olacak olması tuttu. Yani yok böyle bir telefon

aynen. x12 dedigimiz arc ın ta kendisi zaten

• arkadaşlar ben kendimi bildim bileli sony kullanıyorum ..babam çok çeşit kullandı ama sony başka şuan sony arcı iphone 4 ile canlı karşılaştırdım internete girme de video kalitesin de vs. hemen hemen aynı ikisindede 2.3 işlemci olmasına rağmen iphone 4 biraz daha seri çalışıyo.. samsung galaxsy s2 ise arc ve iphone4 den çok çok daha seri :)yok böyle bişey ...sony nin satio modeli var 12megapix. kamera var karanlıkta video ve resim çekmedede onun üzerine tanımam daha çift filaş var ve mükemmel çekiyoo ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar ben kendimi bildim bileli sony kullanıyorum ..babam çok çeşit kullandı ama sony başka şuan sony arcı iphone 4 ile canlı karşılaştırdım internete girme de video kalitesin de vs. hemen hemen aynı ikisindede 2.3 işlemci olmasına rağmen iphone 4 biraz daha seri çalışıyo.. samsung galaxsy s2 ise arc ve iphone4 den çok çok daha seri :)yok böyle bişey ...sony nin satio modeli var 12megapix. kamera var karanlıkta video ve resim çekmedede onun üzerine tanımam daha çift filaş var ve mükemmel çekiyoo ...

çift flaş var ama resim cekerken 2 si aynı anda patlamıyor yanlis olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Kamera 12 MP olursa Xenon flaş büyük ihtimal olacaktır. Xenon ile birlikte ciddi bir sıçrama olur. Bu arada OMAP 4 platformu ARM Cortex-A9 tabanlı yani çift çekirdeklı oluyor. Işaret edilen işlemci de TI OMAP4440. Şayet bu özelliklerde olursa ve zamanında çıkarsa Galaxy S'i kabak gibi oyar.

eğer bunu yaparsa ,bazı kendini bilmezlere öyle güzel bir kapak yapacak ki. yok neymiş N9 da xenonun olmama sebebi telefonu kalınlaştırmasıymış.
    Buyur X12 , xenonlu ve sadece 10mm . umarım yaparda SE , onlara bu cevabı kapak gibi oturtur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 27 Ağustos 2011; 4:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Kamera 12 MP olursa Xenon flaş büyük ihtimal olacaktır. Xenon ile birlikte ciddi bir sıçrama olur. Bu arada OMAP 4 platformu ARM Cortex-A9 tabanlı yani çift çekirdeklı oluyor. Işaret edilen işlemci de TI OMAP4440. Şayet bu özelliklerde olursa ve zamanında çıkarsa Galaxy S'i kabak gibi oyar.

eğer bunu yaparsa ,bazı kendini bilmezlere öyle güzel bir kapak yapacak ki. yok neymiş N9 da xenonun olmama sebebi telefonu kalınlaştırmasıymış.
    Buyur X12 , xenonlu ve sadece 10mm . umarım yaparda SE , onlara bu cevabı kapak gibi oturtur

kardes boyle atesli sekilde saldiraya gecmeden once bir haberin tarihine bak istersen. eylul 2010 gecen senenin haberi ve se nin hala bu ozelliklerde bir modeli ortada yok. x12 modelide xperia arc olarak piyasaya suruleli cok oldu zaten. tek cekirdek a8 islemci ve 8mp led flash kamerayla

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

quote:

kardes boyle atesli sekilde saldiraya gecmeden once bir haberin tarihine bak istersen. eylul 2010 gecen senenin haberi ve se nin hala bu ozelliklerde bir modeli ortada yok. x12 modelide xperia arc olarak piyasaya suruleli cok oldu zaten. tek cekirdek a8 islemci ve 8mp led flash kamerayla

ben yine de SE den bu tarz bi cihaz bekliyorum hocam ,zira kendileri uzun zamandır cyber shot modelinde bir cihaz çıkarmadı .UMARIM ki bu fırtına öncesi sessizlik modudur SE için , yalnız hakikaten tarihe hiç dikkat etmemişim. uyardığın için sağol

• quote:

quote:

Xenon flaş telefonu kalınlaştırır bunda kimsenin itirazı yok. N9'da Xenon olsaydı o kadar ince olamazdı. Bir de yorum yapmadan önce şu haberlerin tarihlerine biraz dikkat etsen diyorum.

• quote:

quote:

quote:

Xenon flaş telefonu kalınlaştırır bunda kimsenin itirazı yok. N9'da Xenon olsaydı o kadar ince olamazdı. Bir de yorum yapmadan önce şu haberlerin tarihlerine biraz dikkat etsen diyorum.

artık daha da dikkat edecez. zira hortlatanda oluyor ara ara kısa zamanlı mesajlarla nerdeyse 2 yıllık haber güncel hala geliyor. aslında yönetim bu haberlere belli süre sonrasında kilit vurmalı

• quote:

ben yine de SE den bu tarz bi cihaz bekliyorum hocam ,zira kendileri uzun zamandır cyber shot modelinde bir cihaz çıkarmadı .UMARIM ki bu fırtına öncesi sessizlik modudur SE için , yalnız hakikaten tarihe hiç dikkat etmemişim. uyardığın için sağol

walla bende isterim oyle bir cihaz cikarmalarini ama samsung htc apple disindakiler hep silik modellerle geliyorlar. cita yukselten bir sey goremiyoruz. bir lg birseyler yapmaya calisiyor ama devamini getiremiyor.
  • İyi akşamlar Cümleten
    Size ,benim için çok önemli bir sorum olacak
    şuan imkanım var Galaxy S2 yi 300 Euroya alabiliyorum birde Sony Ericsson Xperia X12 yi 250 Euroya alabiliyorum
    Sizce hangisini almalıyım gönlüm S2 den yana ama Xperianın özelliği nasıldır tam bilmiyorum inceledim oda hoşuma gitti değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre0624

İyi akşamlar Cümleten
    şuan imkanım var Galaxy S2 yi 300 Euroya alabiliyorum birde Sony Ericsson Xperia X12 yi 250 Euroya alabiliyorum
    Sizce hangisini almalıyım gönlüm S2 den yana ama Xperianın özelliği nasıldır tam bilmiyorum inceledim oda hoşuma gitti değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

Xperia x12 derken xperia Arc'tan bahsediyosunuz sanırım. Arada az bi fark varmış fiyat olarak, s2 donanım olarak daha güçlü, X12nin tasarımı benzersiz.. çok şık tasarımı var. Sırf tasarım için alınır o cihaz

Arc ana konusuna sorarsanız başka arkadaşların fikirlerini de almış olursunuz;http://forum.donanimhaber.com/m_45748935/mpage_172/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre0624

İyi akşamlar Cümleten

x12 den kastiniz xperia arc ise, s2 ile ayni sikletin modelleri degilller. s2 1.2ghz cift cekirdek ve 1gb ram ile tam bir canavar. hizi hic kesilmiyor. kullanmasi tam bir zevk. ayrica amoled ekranindaki goruntu kalitesi baska hic bir telefonda yok. parasi sorun degilse yada ucuza geliyorsa tercihiniz kesinlikle s2 olmali.

ama xperia arc'in da kendine has artilari var. tek cekirdek islemci ile ayni siklette olmasada tasarimi cok daha guzel ve gercekten kaliteli bir kamerasi var. muhtemelen yaygin bulunan android telefonlar arasinda en iyi kameraya sahip. lakin kullanan arkadaslarda yazilim sorunlari gozlemledim. takilma kitlenmeler oluyor. bu sorun duruma has bir seymidir yoksa tum xperia arclarda goruluyormu emin degilim ama telefon disinda sonynin her hurununde yazilim dengesizlikleri goruyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.