Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia ARC HD'nin detaylı görüntüleri yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
14.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarımı gerçekten bir garip olmuş keşke samsung gibi yapıpda iphone a benzetseydiler.
  • ben gibi flac müzik dinlerseniz şarkı atıcak yer bulamazsınız :D
  • Muhtesem muhtesem muhtesem tasarim
  • Xperia Duo yalan oldu sanırım, keşke bunun yerine o çıksaydı.
  • çok dengeli ve şık bir cihaz...ekran camının dagılımı dizilimi iyi, gereksiz iri boşluklar cihazları çirkin gösteriyor özellikle üst kısımda olunca...donanım Android 4 ile birleşince çok güçlü bir alet olacağı kesin...

16gb ki kişiye göre tabiki değişir...bana fazlası fazlasıyla yetecektir,belleğin üzerinde gelmesi hem fiyata hemde hıza kesinlikle + katacaktır...ön kamera bu modelde nihayet lutfettiler...

alt led ışıklandırma çok iyi düşünülmüş ve farkını mutlaka koyacaktır...Sony Ericsson cihazları fiziksel olarak genelde çok kaliteli işçilikle gelir,özellikle XPERIA serileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 12 Aralık 2011; 21:42:02 >
  • Android Uygulamaları için:http://androidsistem.net/
  • alt kısım biraz kütük gibi kalmıs sanki xperia arc taki kıvrımlı hat daha güzeldi ama yinede özellikleriyle ben burdayım dedirtecek bi telefon geliyor
  • tasarım güzel. yine de alt kısımdaki boşluklar biraz daha az olsaydı iyi olur.
  • Keşke kamera olarak cyber shot kullansalardi

Exmor r beni pek tatmin etmiyor ama muhteşem bir telefon olmuş tam hayalimdeki gibi malzeme kaliteside baya iyi görünüyor... Merakla bekliyorum
  • Muhtesem muhtesem muhtesem tasarim
  • benim bildigim işlemcideki cift cekirdek olayı Gingerbread de desteklemiyor ıce cremada calışacakmış öyle ise neden cift cekirdekte gec kaldı Sony Ericsson teknolojiyi geriden takip ediyor deniliyor
  • Alacağımdan değil de tasarım güzel.
    Artık 2011 4. çeyrek oldu Snapdragon 28 nm yeni nesil işlemcili telefonlar ne zaman gelecek? Bu çözünürlükteki telefonlar için daha güçlü donanımlar gerek bence adreno 220 kötü değil ama Adreno 225 bunu 2'ye katlıyor. Ayrıca çift çekirdekli olsa da A9 yerine A8 mimarisini kullanıyor ki bu da performans kaybına yol açıyor %20 kadar. Ayrıca enerji tüketimleri de düşük değil ondan 1 günü zor tamamlıyorlar zaten. (Bataryalar gelişsin demeyin bilmeden araştırmadan, o işler zor biraz..)

Ayrıca yeni nesil Snapdragon işlemciler çift kanal 500 mhz ddr2 bellek teknolojisi ile gelecek ki bu çok önemli yoksa merkezi işlemciden veya özellikle grafik işlemciden performans almak zor.

MSM8960, MSM8270, MSM8260A işlemcili modeller ne zaman gelecek artık bilgisi olan birileri varsa alalım, 40 nm batarya düşmanı model almak istemiyorum Android'e geçeceğim diye, çok hızlı gelişiyor.

Aslında MSM8230 işlemcisi 2012 3. çeyrekte gelecek olmasaydı güzelmiş. Orta seviye çok güzel bir platform olacaktır enerji tüketiminin de özellikle bu modelde çok düşük olmasını bekliyorum. 1.2 ghz çift çekirdek işlemci ve yeni nesil Adreno 305 grafik ile yeterli olacaktır enerji tüketimine göre. Not: Adreno 305 yeni serinin düşük modeli olacak ancak her halukarda şuanki Adreno 220 seviyesinde (adreno 205 in 2 katı) performans vereceğini düşünüyorum. 28 nm yeni üretim teknolojisi ve gelecek olan diğer güncellemeleri saymıyorum zaten..

• tasarım olarak yine farkını koymuş sony ericsson ve rakiplerinden ayrılmış özgün tasarımlarıyla , özellikleride gayet iyi , arc ve neo daki dahili hafıza sorununu çözmüşler bu iyi olmuş.
    Beyaz rengi çok hoşmuş

Sony Ericsson Xperia ARC HD'nin detaylı görüntüleri yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 12 Aralık 2011; 22:49:09 >
  • Dahili hafıza kartı çözülmüş evet ama (bence) daha büyük bir sorun var SD kart girişinin olmaması moda oldu herhalde, iyice kısıtlamaya başladı tüm firmalar.
  • SD kartı üzerinde geliyor bunun olumlu yönleride olumsuz yönleride mevcut...
    Almış olduğum baska bir XPERIA da satıcı firma muhetemel bozuk SD kartı koyup göndermişlerdi,en azından böyle bir risk olmaz bu bağlamda...

sanırsam bataryada tümleşik geliyor bu cihazda, bununda artıları eksileri mevcuttur...ama çok sorun teşkil edeceğini sanmıyorum çünkü XPERIA larda o şekiilde de reset atılabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 12 Aralık 2011; 23:14:19 >
  • piyasada 4,3 inç bu çözünürlükte telefon yok bildiğim kadarı ile. dınanım müthiş bence. çift çekirdekli telefon hiç kullanmadım ama tek çekirdekli telefonumda hiç işlemcş sorunu çekmedim. android sonuçta bir çok donanımda çalışan bir sistem ve değil 4 çekirdek 6 çekirdek çıksa bu telefon en az 2 sene uygulama ve oyun sıkıntısı çekmez. günümüzde 2 senede oldukça yeterli. bütçem el verse alır kullanırım. tasarımda en azında iphone a benzemiyor. ben hasta oldum telefona.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia arc tasarımından sonra köşeli tasarım beklemezdim sonyericsson'dan.. :/
  • Biraz kalın bir telefon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

tasarım olarak yine farkını koymuş sony ericsson ve rakiplerinden ayrılmış özgün tasarımlarıyla , özellikleride gayet iyi , arc ve neo daki dahili hafıza sorununu çözmüşler bu iyi olmuş.
    Beyaz rengi çok hoşmuş

Sony Ericsson Xperia ARC HD'nin detaylı görüntüleri yayınlandı

Keşke ekran burada gözüktüğü gibi büyük olsaymış genel büyüklüğe oranla. Ama yukarıda gördüğümüz gibi ekran burada gözükenden daha küçük. Bu resimde cihaz çok daha şık ve kullanışlı duruyor, esas fotoğraflarında ise çerçeve boşlukları fazla olmuş diyebilirim. Ama tasarımı hoş gibi, kalınlığının mm olarak değerini öğrenirsek daha iyi olur, inceyse hoş bir tasarım denilebilir, özellikle şeffaf kısım ayrı bir hava katmış telefona. Ama dediğim gibi ekran çevresindeki boş kalan kasa kısımları olmasa çok daha iyi olurmuş.

• Tasarım güzel gibi ama biraz kalasa benzetmiş Şu android e hala alışamadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.