Şimdi Ara

Sony Ericsson W350i İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
8.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi sony-ericsson bağımlısı olark ben de almayı düşünüorm bu telefonu yanlız incelemede göremediğim bi kaç sorum olcak ;

1. Çağrı geldiğinde kapagı açmadan konuşabiliyor muyuz ?

2. Kulaklık "kulakiçi" olmadıgı için ,diğer SE modellerindeki kulakiçi kulaklık gibi izolasyonu ve ses kalitesi var mı ?
  • Telefon tam istedigim gibi bir telefon.Video kaydının olmaması pek önemli degıl.Olsada zaten çok kaliteli çıkamayacagından pek umursamıyorum.Fotograf kaliteside idar eder cinstenmiş, çektiginiz fotograflara bakılırsa.Benim merak ettigim bu telefonda kapak açmadan konuşulabiliniyormu ve fotograf çekilebiliniyormu ? Birde meratk ettigim konu ses kalitesi; Youtube'da ki videolara bakılırsa ses kalitesi güzel ama diger telefonlarla karşılaştırıdıgında nasıl ? Örnegin; W810İ.Birde bu telefona acoustıc atılabiliniyormu ? Kusura bakmayın hiç Walkman telefon hatta hiç Sony Erricson kullanmadımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Kasım 2008; 23:59:56 >
  • Telefon görüntü olarak çok hoşuma gitti bir arkadaşıma hediye olarak almayı düşünüyorum , birde şunu merak ediyorum arkadaşlar sormuş ama cevabını göremedim , aktif kapak özelliği varmı telefonda yoksa kapağı açığ yes tusunamı basmak zorundayız?
  • telefonu dün aldım ve sizin sorunuza cevap buldum kapak açılmadan konuşmaya evet hayır veya beklet yapabilirorusunuz
  • hoparlör ses çıkışı 5700 XM kadar warmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: delta1

hoparlör ses çıkışı 5700 XM kadar warmı?

ses çıkışı konusunda 5700xm i bilmiyorum ancak gayet akıcı ve kristalize bir sesi var
  • güzel incelemen için sağol
  • merhaba bende 3 gün önce aldım aslında almadım w300i vardı servise ylladım 1 ay sonra w350i gönderdiler vallaha telefo cok güzel çok hosuma gitti sesolayı muhtesem w300i 2 yıl gitmisti garantisi bitmesine 10 gün kala gönderdim bunu aldım buda bana 2 yıl gitse yeter saten ama okadar kibarki sanmıyorum gidecegin.
  • Arkadaşlar bende w350 siyah turuncu modelinden alıcam ama Ankara da satan bir yer bulamadım.Bakmadığım yer kalmadı.Teknosa Mavi bilgisayar Vatan computer... Satan bir yer biliyorsanız söyleyebilirmisiniz
  • incelemeyi beğenen arkadaşlara ben teşekkür ederim alanlara hayırlı olsun.
  • Sakın almayın kesinlikle çok problemli bir telefon
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

Sakın almayın kesinlikle çok problemli bir telefon

Ben bir problemini görmemiştim.
  • incelemenizi okuduktan sonra ikinci elini alma ve elimde inceleme fırsatım oldu. dediğiniz gibi telefon iyi denilebilir. ama entegre hafıza ve mp3 çıkışında biraz sorunlu gibi geldi bana. kulaklık tasarımını beğenmedim . bu da benim için ayırt edici ve eleyici bi sebep oldu. onun dışında telefonun inceliği ve kullanılabilirliği çok iyi bence. şık ve işe yarayabilecek bi telefon. fiyatı da uygun. alınabilir yani. hala almayı düşünüyorum :)

inceleme iyi olmuş bu arada...
  • Evet fiyatı şu anda uygun ben aldığımda 399 liraydı bu arada teşekkürler.
  • w350 hepsiburada.com da tekrar satışa çıkmış arkadaşlar bugün.güzel bi haber yavaş yavaş yeni telefonlarda gelmeye başlar inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

Kaç ay kullandınız
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

Kaç ay kullandınız

arkadaşımsana diger konudanda yazdım çok yanlış düşünüyorsun ;) diger konuda yazdım yazıyı bi oku elektronişk cihaz sonucta sende arza var diye herkesinki kötü olmaz... bu yorumlarını biraz düzeltmeni tavsiye ediyorum...

• Temiz, 2 nci el 150 liraya buldum. Almaya değer mi?
  • alıcam ben de kafaya koydum teşekkürler paylaşım için
  • hocam cihazı bende almayı düşünüyorum ereyon ışında başka bir yerde bulabildiniza mi telefonu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.