Şimdi Ara

## Sony Ericsson'un ''Emelie'' kod adlı telefonu gün ışığına çıktı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tuş takımı düzgün olucak onu anladım.
  • Kaliteli kamera dışında, tv falan ve fazlası çin marka ceplerde zaten var, antepte de 200 ytl altında satılıyor.. Bilginize...
  •  ## Sony Ericsson'un ''Emelie'' kod adlı telefonu gün ışığına çıktı ##

Telefonun özellikleri belli oldu.

Şebeke: Triband (HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900)
    EDGE desteği: Var
    Boyut ve ağırlık: 109 x 46 x 13.5 mm / 83.5 gram
    Bellek: 32 MB dahili + MS Micro desteği
    Ekran: 2.0 inç 240x320 piksel 262.144 renk TFT
    Kamera: 2 Megapiksel
    Bluetooth: Var, v2.0 + EDR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

adi gibi amele olmasın da nasıl olursa olsun...

bence de
  • bu telefonun özelliği, espirisi ne onu anlamadım... şu anki ürettiği tellerden tek farkı ürün kodu mu?
  • Anteni nerde bunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cok_yasa_kamil

bu telefonun özelliği, espirisi ne onu anlamadım... şu anki ürettiği tellerden tek farkı ürün kodu mu?

Telefon, K610i ve K660i ile aynı segmentte yer alıyor. Ayrıca fiyat seviyesi yüksek olmayacaktır.
  • arkadaslar java A200 ne oluyor açıklarmısınız bunu???

artısı nedir bunu

birde java mid 3.0 ın çıkıcagı söyleniyor bunu hakkında bilgim var simbian işletim sisteminde yapılan bir sürü işlem bunda yapılabiliyormus ama A200.ü ilk kez burada okudum

mid 3.0da birden fazla java çalıştırma işte arka ğlanda çalıştırma vs vs simbianı aratmicak bir sürü yeni özellik varmıs tabi fiyatı ilk başlarda biraz uçuk olucak ama simbianın papucu yavas yavas dama atılıyor java 3.0la
  • para edecek bir model değil bana göre. Sony de intel gibi oldu intel nsasıl bir sürü seri numaralı işlemci çıkartıyor değişik değişik, aynı sony de öyle oldu. Sinir geldi valla
  • Sony Ericsson G502 incelemesi (Mobile-review):http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-g502-en.shtml
  • g502 türkiyeye gelmicek sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 9 Ekim 2008; 18:33:19 >
  • gelmesin zaten hepten copluk oldu bu piyasa
  • Bence sony'nin alınması gereken tek telefonu oldu şuanda çünkü söz edildiği gibi 300 dolara falan gelmedi vodafone sağolsun 250 milyona veriyo(: 4 gb hafıza kartını kaldırıyo ve telefonda yok yok resmen ve aynı özellikteki w910i 400 milyona satılıyosa ben bunu tercih ederim(;
  • ÇÖP
  • özelliklerine göre bnece pahalı....
  • az önce vodafone reklamında gördüm telefonu 150 mb internet ile 200 küsür tl dedi

bu dandik telefonu getirceğine c905 getirse yahu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.