Şimdi Ara

Sony Ericsson LT28i, 720p ekran ve 13MP kamera ile geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
11.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

cihaz gayet donanımlı geliyor, işlemci hızı ne olcak merak ediyorum, 720p video çekimi sönük kalmıs 13mp karşısında, bunun harici gayet güzel, sony ericson hisselerini almamışmıydı?

Dual-core 1.5 ghz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

çocuk mu kandırıyon, 13mp kamera yap 720p video çeksin.. aç yazılım desteği ile 1080P video desteğini, haa açamaz çünkü 13mp'le güvenemiyor :) s2 8mp olmasına rağmen dslr fotoğraf makinelerinde kapışıyor fotoğraf çekmede (1200TL'lik normal lensli makinalardan bahsediyorim :) ) üstelik 1080p video kalitesi yapıyor, gece çekimi felan süper, hatta çoğu el kameralarından daha da performanslı, s2 dslr olmamasına rağmen makro moduna aldığımda, makinaya sanki makro lensi takmış gibi şaşırtıcı güzellikte makro çekimleri yapabiliyor. ben makro çekimleri yapmayı çok seviyorum, hatta bi makro çekimimde çam ağacının kovunu çekmiştim, içinde böcek geçmek için ip incecik bir tane ağ atmış ve onu olduğu gibi almış, pes doğrsu dedim..

Ön kamera 720p olacak. Bu da S2'de olmayan bir özellik. Ayrıca Xperia Arc'ın Galaxy S2'den kamera konusunda daha iyi olduğunu herkes bilir. Nitekim Xperia Arc yılın en iyi kameralı telefonu seçilmişti.

DSLR kamera konusunda kıyaslaman da gördüğüm en saçma yorum olmuş. Komik olmak için yazdın anlaşılan. Çünkü işyerinde sesli güldüm.

Arc'ın kamera konusunda S2 den iyi olduğu görüşüne iki cihazı da kulanmış birisi pek katılmıyorum.Evet Exmor sensör diğer kameralı telefonlara nazaran daha yüksek iso seviyelerine çıkabiliyor bu sayede düşük ışık koşullarında pozlama anlamında bir avantaja sahip ama noise başarımı ve noise reduction konularında S2 bence daha iyi zira gsmarena'nın bu konuda bir karşılaştırması vardı inceleyebilirsiniz

http://www.gsmarena.com/8mp_shootout_2011-review-673.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murcielago -- 24 Aralık 2011; 2:26:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Murcielago

quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

çocuk mu kandırıyon, 13mp kamera yap 720p video çeksin.. aç yazılım desteği ile 1080P video desteğini, haa açamaz çünkü 13mp'le güvenemiyor :) s2 8mp olmasına rağmen dslr fotoğraf makinelerinde kapışıyor fotoğraf çekmede (1200TL'lik normal lensli makinalardan bahsediyorim :) ) üstelik 1080p video kalitesi yapıyor, gece çekimi felan süper, hatta çoğu el kameralarından daha da performanslı, s2 dslr olmamasına rağmen makro moduna aldığımda, makinaya sanki makro lensi takmış gibi şaşırtıcı güzellikte makro çekimleri yapabiliyor. ben makro çekimleri yapmayı çok seviyorum, hatta bi makro çekimimde çam ağacının kovunu çekmiştim, içinde böcek geçmek için ip incecik bir tane ağ atmış ve onu olduğu gibi almış, pes doğrsu dedim..

Ön kamera 720p olacak. Bu da S2'de olmayan bir özellik. Ayrıca Xperia Arc'ın Galaxy S2'den kamera konusunda daha iyi olduğunu herkes bilir. Nitekim Xperia Arc yılın en iyi kameralı telefonu seçilmişti.

DSLR kamera konusunda kıyaslaman da gördüğüm en saçma yorum olmuş. Komik olmak için yazdın anlaşılan. Çünkü işyerinde sesli güldüm.

Arc'ın kamera konusunda S2 den iyi olduğu görüşüne iki cihazı da kulanmış birisi pek katılmıyorum.Evet Exmor sensör diğer kameralı telefonlara nazaran daha yüksek iso seviyelerine çıkabiliyor bu sayede düşük ışık koşullarında pozlama anlamında bir avantaja sahip ama noise başarımı ve noise reduction konularında S2 bence daha iyi zira gsmarena'nın bu konuda bir karşılaştırması vardı inceleyebilirsiniz

http://www.gsmarena.com/8mp_shootout_2011-review-673.php

Ortamına göre çekim modunu ayarlarsanız resimlerdeki kirliliğin ne kadar aza indiğini görürsünüz. Çok karanlık bir ortamda gece modunda çekince neredeyse hiç kirlilik olmuyor çektiği fotoğraflarda. Her fotoğrafı normal ayarda çekerseniz diyecek bir şeyim yok.

• yeni cikan akilli telefonlar standar cift batarya ile gelsin ve sarj makinesi ayri olsun pil sorunu ortadan kalkmis olur
  • quote:

off naaptın sen ya dslr makinalarlamı kapışıyor.nasıl oluyor.o zaman amatör veya prof fotoğrafçılar boşuna 3-4 bin lira verip dslr makinalar almasınlar bir sürüde objektif masrafı yapmasınlar yazık sgs2 alsınlar onlara yeter....dslr ları geçtim bir canon s95 le kapıştır bakalım ne oluyor.
    neyse sende haklısın ne diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 16:55:39 >

• sonuç itibariyle haber hikaye çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.