Şimdi Ara

Sony Ericcsoon Neo v Tamir YARdımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir kullandığım benim çilelerimi çeken neo v telefonum geçen gün cebimden mermerin köşesine ön panelini çarparak düştü çalışmıyor malesef artık.s Telefonun ekranında herhangi bir çatlama vs. yok ancak görüntüde yok.s telefon şarja takıldığında şarj ışığı yanıyor power tusuna bastığımda tek titreşimi hissediyorum. En önemlisi ve en büyük sıkıntım Rehberim sadece telefondaymış ve herşeyimi kaybettim evlat acısı gibi oturdu.s Bi tamirci gösterdim işlemcisi gitmiş olabileceğini söyledi. Telefonu usb bağlayınca "qhsusb_dload" şeklinde görüyor ondada birşey yapamıyorum.s Tamir imkanı varmıdır acaba yapabilecek özelliklede rehberimi en azından nasıl kurtarabilirim.s

• Kardeşim pc ye bağlayınca telefon içerisini görebiliyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki ihtimal var ya boardda çatlak oluştu ( düşük ihtimal ) ya da NAND-Flash gitti. Sen Flashtool indir önce sonra telefonuna uygun stock rom bul yükle çalışırsa çalışır ( bilgilerin gidecek bu senaryoda ). Beykoz civarı oturuyorsan Beykoz merkezde teknik servisimiz var getirirsen yardımcı oluruz.
  • Geçmiş olsun hocam. Benim de amcamda galaxy s2 vardı. Düşme bile değil masaya atmış (sanırım biraz sert atmış :s) telefoncu arkadaşı anakartın yandığını söylemiş telefondaki herşey gitti. O da s4 almıştı.

Geçmiş olsun hocam. En olmadık şeyler başa gelebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BerkhanBalta konu içinde belirttiğim gibi qhsusb_dload olarak görüyor pc ve hiçbirşey yapamıyorum.s

quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

İki ihtimal var ya boardda çatlak oluştu ( düşük ihtimal ) ya da NAND-Flash gitti. Sen Flashtool indir önce sonra telefonuna uygun stock rom bul yükle çalışırsa çalışır ( bilgilerin gidecek bu senaryoda ). Beykoz civarı oturuyorsan Beykoz merkezde teknik servisimiz var getirirsen yardımcı oluruz.

ilginiz için teşekkürler şuan kocaelideyim ancak cuma eskişehire geçicem.Telefon eskişehirde dediğinizi gidince denicem. Peki kargo ile yapabilir miyiz nasıl olur ayrıca dediğiniz ihtimaller çerçevesinde ise ne kadar bi maliyetle karşılaşırım acaba?

tamelma Çok teşekkürler kabak gibi kaldım birde başka şehirde numara bilmesem nabıcaktım bilmiyorum.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanuzun26 -- 22 Nisan 2014; 21:04:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanuzun26

BerkhanBalta konu içinde belirttiğim gibi qhsusb_dload olarak görüyor pc ve hiçbirşey yapamıyorum.s

quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

İki ihtimal var ya boardda çatlak oluştu ( düşük ihtimal ) ya da NAND-Flash gitti. Sen Flashtool indir önce sonra telefonuna uygun stock rom bul yükle çalışırsa çalışır ( bilgilerin gidecek bu senaryoda ). Beykoz civarı oturuyorsan Beykoz merkezde teknik servisimiz var getirirsen yardımcı oluruz.

ilginiz için teşekkürler şuan kocaelideyim ancak cuma eskişehire geçicem.Telefon eskişehirde dediğinizi gidince denicem. Peki kargo ile yapabilir miyiz nasıl olur ayrıca dediğiniz ihtimaller çerçevesinde ise ne kadar bi maliyetle karşılaşırım acaba?

tamelma Çok teşekkürler kabak gibi kaldım birde başka şehirde numara bilmesem nabıcaktım bilmiyorum.s

Ben İstanbul çevresinde olduğunuzu varsaydım yakınlarınızdaki teknik servislere de götürebilirsiniz. İlk önce dediğimi yapın daha sonra masraf yapmak isterseniz yaparsınız tahminen 80-100 arası olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.