Şimdi Ara

[ Sony Ericcson Xperia Arc S ] Android 5.1.1 ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
14
Favori
41.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her iyinin daha iyisi vardır form geliştiriciler (xda) 2011 cihazlar için beta aşamasındaki romdan bahsediyor daha iyisi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Her iyinin daha iyisi vardır form geliştiriciler (xda) 2011 cihazlar için beta aşamasındaki romdan bahsediyor daha iyisi olacak

İlerleyen zamanlar için bahsetmedim , şu an için en iyisi bu.
    LegacyXperia ROM'u bekliyorum sabırsızlıkla şu an test aşamasında anzu tarafından geliştiriliyor , ölüyü dirilten ROM diyorlar bakalım stable sürümüne kavuşsunda
  • Evet aynen bahsedilen rom.benim şuan kullandığım uhd 5.0 lupus v16 kernel beast audui ve bravya 2 ve daha bircok takviyeli ,S4 sahibi arkadaşları deli ediyor görüntü ve seste yanıma yanaşmıyorlar internet hızıda s4ten 1saniye yavaş benim romun bachup müzik , video ,resim ve oyunlar hariç 800 mb boş ram 200 ana bellek 180 herşey mevcut ancak dediğim gibi hobi

• Üstatlar, benim halim ne olacak. Pili ful şarj etmeyi başardım. Ama gene de telefonu cwm modunda açamadım. Açma tuşu titreyince defalarca ses yükselme tuşuna bastım, olmadı. Açma ile birlikte bütün tuş kombinasyonlarını denedim. CWM açamadım. Ankarada bu işe elden yardımcı olabilecek bir kimse yokmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetki

Üstatlar, benim halim ne olacak. Pili ful şarj etmeyi başardım. Ama gene de telefonu cwm modunda açamadım. Açma tuşu titreyince defalarca ses yükselme tuşuna bastım, olmadı. Açma ile birlikte bütün tuş kombinasyonlarını denedim. CWM açamadım. Ankarada bu işe elden yardımcı olabilecek bir kimse yokmu.

CWM'yi yükleyemedin sanırım. Flashtool ilehttp://www.4shared.com/rar/awcBHhGI/Xperia_Arc_S__LT18i__402A042_C.html bu stock romu flaşla yeni baştan başlayalım yardımcı olurum.

• Üstad bugün ultrakat tekrar denedim dokunmatik sorunu yetmezmiş gibi birde androıd durdu hatası verdi bütün aksilikler beni buluyor

• quote:

Üstad bugün ultrakat tekrar denedim dokunmatik sorunu yetmezmiş gibi birde androıd durdu hatası verdi bütün aksilikler beni buluyor

LT18i değil mi telefonun , LT18a falan değil yani ?
  • Yaşasın, marki de sade üstadın verdiği linkten stok roma döndüm. telefon açıldı. Android sürümü 2.3.4 oldu.
    Ama ben hala kitikat 4.4 yüklemek istiyorum.
    Teşekkürler üstatlar, az daha BRİCK oldum sanıyordum.
  • quote:

Yaşasın, marki de sade üstadın verdiği linkten stok roma döndüm. telefon açıldı. Android sürümü 2.3.4 oldu.
    Ama ben hala kitikat 4.4 yüklemek istiyorum.
    Teşekkürler üstatlar, az daha BRİCK oldum sanıyordum.

Arc-ArcS'ten sakın korkma en fazla soft brick oluyor neler denedim şu telefona bir bilsen

Şimdi yavaş yavaş başlayalım o zaman sırasıyla yapabildiğin yere kadar yap CWM kısmına geldiğinde bekle yardımcı olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Üstad bugün ultrakat tekrar denedim dokunmatik sorunu yetmezmiş gibi birde androıd durdu hatası verdi bütün aksilikler beni buluyor

Lt 18 i cihaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Lt 18 i cihaz

Ben hala anlamış değilim neden öyle yaptığını , bir terslik var ama nerede.
  • 1-2 tane cm 10.2. ve cm11 rom denedim onlardada ekran dokunmatik çalışmadı hepen S jellybean yüklüyorum sorunsuz çalışıyor bu da cm tabanlı ama sorun olmuyor bu olayı çözmem lazım

• Marki üstadım adım adım gideceğim amma, yine aynı yerde tıkanmaktan korkuyorum.
    Yeni çıktığını söylediğin en son kitikat romun linklerini verirsen yanlış yoldan gitmemiş olurum.
  • quote:

Marki üstadım adım adım gideceğim amma, yine aynı yerde tıkanmaktan korkuyorum.
    Yeni çıktığını söylediğin en son kitikat romun linklerini verirsen yanlış yoldan gitmemiş olurum.

Sen nerede takılıyorsun netarz hata alıyorsun mesela bende ultrakatı yükleyince açılişta dokunmatik çalısmıyor. Bana mesaj atmışsın sinemadaydım kusura bakma yardımcı olamadım .ama üstat gerekeni söylemis

• quote:

Xperia UltraKat ROM v2.0.1 MediaFire | Dev-Host Gapps 4XUKR [4.4.2014] MediaFire | Dev-Host XUKKernel [4.4.2014] MediaFire | Dev-Host

• quote:

Linkler yukarıda 2.1.1 sürümü OTA , 2.0.1'i kurduktan sonra yükseltebiliyorsunuz yani.

Tıkansanız da sorun değil en fazla soft bricke düşer tekrar flaşlarsınız stock romu , yeterki isteyin daha iyisine kavuşacaksınız :)
  • Üstatlar,
    Yani şimdi ilk mesajdaki linkleri indirip, açıklamalara göre kurulumu yapacağım, sonra OTA dediğiniz sadece kerneli yükselten eklemeyi flashtool
    ile mi atacağım, yoksa o da micro SD 'ye kopyalanıp CWM modunda mı çalıştırılarak atılacak (yükseltilecek)
  • quote:

Üstatlar,
    Yani şimdi ilk mesajdaki linkleri indirip, açıklamalara göre kurulumu yapacağım, sonra OTA dediğiniz sadece kerneli yükselten eklemeyi flashtool
    ile mi atacağım, yoksa o da micro SD 'ye kopyalanıp CWM modunda mı çalıştırılarak atılacak (yükseltilecek)

CWM'den flaşlayacaksın ama önce 2.0.1'i yüklemen gerek.
  • quote:

quote:

Sen nerede takılıyorsun netarz hata alıyorsun mesela bende ultrakatı yükleyince açılişta dokunmatik çalısmıyor. Bana mesaj atmışsın sinemadaydım kusura bakma yardımcı olamadım .ama üstat gerekeni söylemis

Tekrar konuyu düzenledim , en ince ayrıntısına kadar yazdım bir de bu şekil deneyin.

• quote:

Üstatlar,

En ayrıntısına kadar tekrar anlattım eksik noksan kalmadı , okuyarak tekrar deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.