Şimdi Ara

Sony DVP-NS708H/B DVD Player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
7.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DVD koleksiyonunuz hiç bu kadar iyi görünmemişti. Bu zarif siyah 1080p görüntü yükseltme özellikli DVD oynatıcı ile DVD'leri, harika 1080p çözünürlüğe yükseltilmiş olarak sevdiğiniz gibi oynatın...

Özellikler

HDMI™ High Definition Multimedia Interface
    HDMI™ Bağlantısı üzerinden 1080p Görüntü Yükseltme Özellikli Video Çıkışı
    BRAVIA™ Sync
    PhotoTV HD
    Hızlı, dengeli ve doğru oynatım için Precision Drive 3 mekanizması
    CD-Yüksek Çözünürlüklü JPEG, CD-R/RW/ Veri CD'si (mp3) ve SVCD ( Basit Oynatım ) Oynatımı
    DVD-R/RW/-R DL ( VR ve Video Modu ) ve DVD+R/+RW/+R DL Oynatımı
    DVD-R/-RW/-R DL/+R/+RW/+R DL ve DivX formatındaki CD-R/RW Oynatımı
    Aşamalı Taramalı Çıkış
    12 bit/108 MHz Noise Shaped Video D/A
    Komponent Video Çıkışları
    Optik ve Koaksiyel Dijital Çıkış
    Etkileyici Alüminyum Ön Panel

Anlamadığım madem 1080p görüntü elde edicez ve fiyatı Kdv dahil : 179,12 YTL olan bu cihaz varken
    neden blue-ray oynatıcı alıyım hem çok para hemde filmlerde dvd den kat kat üstün fiyata.
    (Nasıl görüntü kalitesi yükselticeği kafamı karıştıran unsur ve ses kalitesini nasıl yapıcaksa artık)
    Yorumlarınızı bekliyorum

DVP-NS708H Detaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenk -- 12 Temmuz 2008; 1:35:59 >

• Yorumlarızı bekliyorum kaç gündür ama kimse bişey yazmamış.
  • Özellikleri itibarıyla bana hıtap eden bir ürün. Benzerlerine göre fiyatıda makul. Ama temin etme konusunda problem var. Sony Avrasya yı aradım ağustosda Türkiyede dağıtımı olacak dendi. Ama alışveriş sitelerinde satışı var. Ama stoklarına nasıl koyuyorlar anlamakta zorlanıyorum. Cumartesi itibarıyle bir internetten sağlayıcıdan sıparış verdim....
  • TonKano aldığın zaman bilgilendirsen sevinirim.
    Tahmini ne zaman elinde olur.
    Merak ettiğim gerçektende 1080p çözünürlüğüne yükseltebilicek mi?
  • Yükseltmesine yükseltir de hiçbir zaman HD film gibi olmaz tabi.
  • Hd gibi olmazsa ne anlamı var ki
  • Valla uzun karar verme seansları sonucu bu ürünü almaya karar verdim. Hafta sonu gibi alcam inş. gelince izlenimlerimi paylaşırım...
  • Pir bekliyoruz nasıl bir alet olduğunu yorumlarından anlıcaz artık.
    Şuan belki elindedir bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenk

Pir bekliyoruz nasıl bir alet olduğunu yorumlarından anlıcaz artık.
    Şuan belki elindedir bile.

Yok hocam aletin parası cebimde duruyo...

Hangi mağazaya gitsem sipariş üzerine getiririz diyolar, bende canlı olarak görmeden almak istemiyorum aleti. O yüzden canlı canlı bir yerde görene kadar ya da alan bir kişiden resimlerini görmeden almicam. Bu yüzden beklemedeyim hocam...
  • Parayı harcamada :):)
    Umarım iyi alettir ve en kısa zamanda alırsın.
  • Yok mu alan şu cihazı sitede
  • arkadaslar bu cihazdan aldim dun. kesinlikle philipsin azap dvd playerlariyla alakasi yok. hatta elimdeki usbli philipsi servis vermek icin media markta gittigim zaman gordum ve aldim.
    ben de bilmiyorum cihazi ama sony tvm oldugu icin bunu aldim. sorulariniz varsa yardimci olmaya calisirim.
  • bendede sony tv var ve bunla ep30 arasında kaldım ibraz incelemelerinş aktarırsan sevinirim
  • hocam bence sonyyi tercih et. ikisinin herhangi bir uyum sorunu olmayacak. ep30 da vardi mediamarktta ama hd dvd zati yok olmaya mahkum bir teknoloji, o yuzden hic bakmadim bile.
    Cihaz cok hos duruyor.
    Philipisin ses bile acamayan kumandasindan sonra herseyi yapabildigin hatta tvnin kanallari arasinda gecise bile musade eden cok kullanisli bir kumandasi var.(ki bir de bravia sync sayesinde tv kumandasindan da dvdyi idare edebiliyorsun)
    Iki gundur surekli dvd acik sifir takilma. goruntu de taktigim medialarda cok tatminkar. Cinden getirdigim dvdlerim vardi, philips saolsun izlememe musade etmiyordu. hepsini catir catir calistiriyor.
    Hala divx performansini olcemedim bu aksam deneyecegim. Mkv oynatiyor mu bilmiyorum onu da gorecegim tabi.
    Forumlardan gordugum kadariyla bolge 2 dvd kilidi var, amerika dvdlerini okumuyormus sanirim. ama cesitli hackler dolanmaya baslamis piyasada.
    Simdilik oldukca memnunum, fiyati da iyi 179 ytl media marktta. tavsiye ediyorum herkese

• hocam kutusundan hdmi kablo çıkıormu acil cvp tşkrler
  • cikmiyor hocam bende vardi zati pc icin kullandigim sikinti olmadi
  • divx performans gayet tatminkar ama mkv oynatamadi simdilik. belki ileride :)
    bu arada cd/dvd okumama gibi bir sorun hic yasatmayacaga benzer bu alet, kaziya kaziya okutuyor hehe
  • Bu cihazdan bende alacam.Dün Teknosaya sipariş verdim.Yalnız bazı sitelerde bu DVD nin divx formatlı filmleri açmadığı hatta klasörü bile göstermediği yazıyor.Burdan kullanan arkadaşlara sormak istiyorum.LG DV 392 model HDMI bir cihazmı yoksa bu cihazımı alayım.Siparişimi ona göre iptal ettireyim.Sony LCD Tv var.Eğer divx filmler açılmaz ve bazı formattakileri hiç görmezse değmez.Kullanıcı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • hocam ben bir suredir kullaniyorum. divxlerde hicbir sikinti yasamadim. sadece ayni klasor icinde birsuru divx ve bir suru altyazi oldugunda altyaziyi acmadi ama onun harici super. her taktigimi oynatti
    yanliz belirtmeden gecmeyeyim, cihaz region 2 sanirsam amerikan dvdlerini okumuyor. ama nette nasil region-free yapilir diye yazilar da dolasiyor.
  • Arkadaşım açıklaman için teşekkür ederim.Bir alışveriş sitesinde bu ürünü alan kişinin yorumu beni bu cihazdan soğutmuştu.İnternetten indirilen divx filmler ve hatta fotoğrafları dahi açmadığını HDMI kablo çıkışıyla VCD filmleri düzgün göstermediği ve DVD leri seçtiğini yazmıştı.Ben şu an Vestel 6300 kullanıyorum.Bütün filmleri mp4 dışında açıyor.Tek sıkıntısı kumanda zor algılıyor ve menü basit.Sony LCD Tv yi yeni aldığımdan film izlerken renkler çok karışıyor.Birde Vestelin 6300 cihazında alt yazılar ufak ve zor okunabiliyor.Hatta film bazı karelerinde beyaz tonla okunmuyor.Bu cihazda alt yazı nasıl.Bilgilendirisen sevinirim.Ayrıca HDMI kablo kutudan çıkmıyormuş.YUV kablo ile kullanılabilirmi.Saygılarımla
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.