Şimdi Ara

Sony'den yılın bombası geldi, 4K çekim yapabilen A7s resmi olarak duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4k saçmalıktan başka birşey değil.hormonlu meyveler gibi .
  • Benim merak ettiğim bu gibi makinelerde 400bin küsür iso değeri yapabiliyoruz. O zaman İSO 25600 de falan normal kullanılabiliyormu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi içinde videoları saklayaması kötü. 4k uyumlu diğer cihazlar (tv vb.) cok pahalı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony A7S Full Frame Kamera Düşük Işık Çekim Örneği

http://goo.gl/rqqr7p
  • nex 6 al keyfine bak....bunlar para tuzagı....
  • Nasıl yani makineyi eline alıp 4k video çekemeyecekmi harici bağlantı yapmadan satın alan kişi ?

• Sirayla bombalar patlıyor. Hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saatlik 8bit 4:2:2 4k video kaç gb tutar biliyor musunuz ki makinenin sd karta 4k video çekememesini eleştiriyorsunuz?
    ben söyliyeyim 2 terabayt'tan fazla. var mı iki terabaytlık sd kart?
    şu başlığı okuyorum da herkes 4k ile yiğeninin sünnet düğününü çekme peşinde.
    bu arkadaşlar tavsiyem 4k çeken bir cep telefonu alsınlar (neden illa 4k?)

bu arada 36mp'lik a7r alıp "işte hayallerimdeki megapiksel" diyip, sonra a7s çıkınca "hain sony, ben aslında 12mp'lik iso canavarı bir makine istiyordum, bana bunu nasıl yaparsın" diyen birisi var mıdır?
    eğer varsa bu arkadaş daha kendisi ne istediğinin farkında değil demektir, sony ne yapsın?
  • ben fotoğraf makinelerinde video kalitesi arayan kullanıcılara şaşıyorum.

Mesela ne çekiyorlar bu kullanıcılar?

kısa film mi ne çekiyorlarda 4k kalite istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

kısa film mi ne çekiyorlar

neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

1 saatlik 8bit 4:2:2 4k video kaç gb tutar biliyor musunuz ki makinenin sd karta 4k video çekememesini eleştiriyorsunuz?
    ben söyliyeyim 2 terabayt'tan fazla. var mı iki terabaytlık sd kart?
    şu başlığı okuyorum da herkes 4k ile yiğeninin sünnet düğününü çekme peşinde.
    bu arkadaşlar tavsiyem 4k çeken bir cep telefonu alsınlar (neden illa 4k?)

bu arada 36mp'lik a7r alıp "işte hayallerimdeki megapiksel" diyip, sonra a7s çıkınca "hain sony, ben aslında 12mp'lik iso canavarı bir makine istiyordum, bana bunu nasıl yaparsın" diyen birisi var mıdır?
    eğer varsa bu arkadaş daha kendisi ne istediğinin farkında değil demektir, sony ne yapsın?

kesinlikle vardır. en son teknoloji neyse ona göre ihtiyaç uyduran, teknoloji özentisi bir kitle var, mevcut.

adam gibi FHD video çekmeden, izlemeden "patates bile fullhd çekiyor artık yaa" diye cümleler kuracak, kuruyor bu kitle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 8 Temmuz 2014; 14:32:29 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.