Şimdi Ara

Sony DCR-SX34E High Handcam Video Kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayar'ın Temmuz sayısında şöyle bir kampanya var:

Sony DCR-SX34E High Handcam Video Kamera + 7 inç Dijital Fotoğraf Çerçevesi Hediyelidir.

Sony DCR-SX34E'nin özelliklerini Sony sitesinden iyice inceledim.

Özellikler DCR-SX34E

SteadyShot ile 60x optik zoom - Uzaktaki nesneleri yakınlaştırmak için ultra güçlü optik zoom aralığına sahip Vario-Tessar objektif

4 GB dahili bellek ve bellek kartı - Çekimleriniz 4 GB dahili belleğe kaydedilir ve ayrıca isteğe bağlı bellek kartına ek kayıt yapılabilir

Yüz Algılama - Net, doğal yüzler için gelişmiş Yüz Algılama. Artık sahnedeki 8 adede kadar yüzü tanıyor
    800k CCD sensör - Artırılmış hassasiyet ile düşük ışıkta (min. aydınlatma 3 lüks) daha yüksek görüntü kalitesine sahip canlı ve net videolar yakalar

SteadyShot - Elektronik görüntü sabitleme, elde yapılan çekimlerde kamera titremesinin etkilerini azaltır
    6,7 cm/2,7 inç Geniş Clear Photo LCD - Çekimleri görüntülemek ve işlevleri kullanmak için yüksek kaliteli, 230 bin nokta çözünürlüğe sahip geniş dokunmatik ekran

LCD ile açılma - Uyku modunda çok az güç tüketimiyle bekleme modundan hızlı başlatma
    Video ışığı - Partilerde, iç mekan çekimlerinde ve gece sahnelerinde mükemmel sonuçlar elde etmek için nesnenizi aydınlatın

PMB yazılımıyla kolay yükleme - Video ve fotoğrafların takvim görünümünde yönetilmesi ve YouTube™ gibi web sitelerine yüklenmesi için eğlenceli, kullanımı kolay PMB PC yazılımı

Doğrudan Kopyalama - Video çekimlerini bilgisayar kullanmadan, doğrudan bir harici sabit disk sürücüsüne aktarın: Eğlenceli video kamera özellikleri ile oynatma

DVDirect Express uyumluluğu - Uyumlu Sony DVDirect Express yazıcı ile AVCHD veya Standard Definition DVD disklere bilgisayarsız yazdırma

Stereo ses - Berrak, net dijital stereo ses kaydı

Yüz Dizini ve Film Şeridi Dizini - Video kamera çekimleri arasında hızlı ve kolayca arama yaparak doğru sahneyi bulabilirsiniz

iMovie ile uyumlu - Handycam® video kamerayı USB ile Macintosh bilgisayara bağlayın ve videoları iMovie ile düzenlemek için doğrudan aktarın
    * - YouTube ve Picasa Google Inc.'in ticari markalarıdır.
    * - iMovie, Mac ve Mac logosu Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan ticari markalarıdır. Works with iMovie logosu Apple Inc.'in ticari markasıdır.
    * - Facebook, Facebook Inc.'in ticari markasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Buraya kadar tamam. Ben 14 yaşında bir sbs mağduruyum. Geçen sene paralı burs kazandım. Her 3ay hesabıma 223 lira yatıyor. World Card'a 12 taksit seçeneğini kullanarak 579 tl' ye bu kamerayı almayı düşünüyorum. Elimdeki para buna yetiyor. Fakat doğru bir kamera seçimi yaptığım konusunda tedirginim. Yanında hediye edilen dijital fotoğraf çerçevesini zaten best buy' dan almayı düşünüyordum. Kamera yanında hediye edilince daha bir sevindirik oldum . İlk kamera alışım olacak. Bu yüzden bir hata yapmak istemiyorum. Kamerayı almak için sabırsızlanıyorum. Yorumlarınız kararımı büyük ölçüde değiştirecek. Sizce kamerayı almalı mıyım? Kameranın hangi özellikleri iyi? Hangi özellikleri olmasa da olur cinsten? Her türlü yoruma açığım...

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmercy -- 23 Temmuz 2010; 23:11:55 >

• http://www.hepsisony.com/pinfo.asp?pid=1936 bu urunu almayı dusunuyorsan burdan al 4gb hafıza kartı yanında bedeva gelsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.